x
x
x Voir catégories x Catégories MENU
ou
Vous recherchez dans la catégorie {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (effacer)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Chercher un produit... Rechercher un produit dans {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Chercher un produit... Rechercher... Chercher un produit...
Catégories x Fermer
  • Chercher: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Salut {{$parent.getName()}}! Voulez-vous voir quels magasins à {{$data.getCity()}} vendent des colliers?
    L'emplacement actuel
    x

    Heart to Get collier

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} Lisez l'expérience de collier autres {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Heart to Get Ketting Hugs and Kisses van zilver
      • https://pc.comparer.be/500x500/167983240.jpg
      Heart to Get Heart to Get Ketting Hugs and Kisses van zilver Ketting Hugs and Kisses van zilver Ketting Hugs and Kisses van zilver Het label Heart to Get is opgericht in 2011 door Brigitte Brus en Marieke Deckers met het idee om een concept op te richten met een positieve boodschap, geïnspireerd door symbolen van de hele wereld en uit alle tijden. (1)
      Heart to Get Ketting Hugs and Kisses van zilver
      • 08719214211493
      1
      59.95 EUR
    • Heart to Get Collier de pièce de monnaie de perles d’argent
      • https://pc.comparer.be/500x500/119531701.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/163381142.jpg
      Heart to Get Heart to Get Collier de pièce de monnaie de perles d’argent Collier de pièce de monnaie de perles d’argent Collier de pièce de monnaie de perles d’argent Collier de pièce de monnaie de perles dargent (1)
      Heart to Get Collier de pièce de monnaie de perles d’argent
      • 08719214216887
      1
      99.95 EUR
    • Heart to Get Zilveren ketting Triangle
      • https://pc.comparer.be/500x500/163444103.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/105209780.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/142624147.jpg
      Heart to Get Heart to Get Zilveren ketting Triangle Zilveren ketting Triangle Zilveren ketting Triangle Heart to get-ketting met hanger in hartjesvorm, uitgevoerd in sterling zilver. De ketting sluit met een karabijnsluiting. Het label is opgericht in 2011 door Brigitte Brus en Marieke Deckers met het idee om een concept op te richten met een positieve boodschap, geïnspireerd door symbolen van de hele wereld en uit alle tijden. Dit sieraad draagt de boodschap: Positive mind, positive vibes, positive life. (1)
      Heart to Get Zilveren ketting Triangle
      • 08719214210939
      1
      59.95 EUR
    • Heart to Get Collier poli de coeurs d’argent
      • https://pc.comparer.be/500x500/140903641.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/155023243.jpg
      Heart to Get Heart to Get Collier poli de coeurs d’argent Collier poli de coeurs d’argent Collier poli de coeurs d’argent Collier poli de coeurs dargent (1)
      Heart to Get Collier poli de coeurs d’argent
      • 08719214216924
      1
      99.95 EUR
    • Heart to Get Zilveren ketting met maan
      • https://pc.comparer.be/500x500/163443863.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/117766897.jpg
      Heart to Get Heart to Get Zilveren ketting met maan Zilveren ketting met maan Zilveren ketting met maan Heart to Get is in 2011 door Brigitte Brus en Marieke Deckers opgezet met het idee om tijdloze sieraden te ontwerpen met een positieve boodschap, geïnspireerd door symbolen vanuit de hele wereld. Alle sieraden zijn sterling zilver, verguld of roseplated en met de hand gemaakt en worden geleverd met een inspirerend verhaal in een speciale geschenkverpakking. (1)
      Heart to Get Zilveren ketting met maan
      • 08719214210663
      1
      59.95 EUR
    • Heart to Get Believe in the impossible ketting verguld
      • https://pc.comparer.be/500x500/165574267.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/117766972.jpg
      Heart to Get Heart to Get Believe in the impossible ketting verguld Believe in the impossible ketting verguld Believe in the impossible ketting verguld Heart to get Believe in the impossible ketting verguld (1)
      Heart to Get Believe in the impossible ketting verguld
      • 08719214210700
      1
      69.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Promos IMPORTANT
        • true
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Michael kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Ti sento DEFAULT
        • ti_sento
      • Pas cher DEFAULT
        • budget
    • Quelle marque préférez-vous? (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Ti sento (ti_sento)
      • GUESS (guess)
      • Gucci (gucci)
      • About You (about_you)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • Anna + Nina (anna_nina)
      • ANNI LU (anni_lu)
      • Arion Jewelry (arion_jewelry)
      • Blush (blush)
      • Buddha to buddha (buddha_to_buddha)
      • Casa Jewelry (casa_jewelry)
      • Diamond Point (diamond_point)
      • Diesel (diesel)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elli (elli)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fashionology (fashionology)
      • Fossil (fossil)
      • Fräulein Wunder (fra_ulein_wunder)
      • Heart to Get (heart_to_get)
      • Heidemann (heidemann)
      • ID Fine (id_fine)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • KUZZOI (kuzzoi)
      • Latelita (latelita)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • LILY AND ROSE (lily_and_rose)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LOTT. gioielli (lott_gioielli)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Max mara (max_mara)
      • Miansai (miansai)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Orelia (orelia)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • PD Paola (pd_paola)
      • Pernille Corydon (pernille_corydon)
      • Pieces (pieces)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Skagen (skagen)
      • Stine Goya (stine_goya)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Vedder en Vedder (vedder_en_vedder)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • We Are Flowergirls (we_are_flowergirls)
      • Zinzi (zinzi)
    • Quel est votre budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • > €35 (high)
    • Promo (deal):
      • true (true)
    • Matière (matie_re):
      • Acier (acier)
      • Argent (argent)
      • Bois (bois)
      • Bronze (bronze)
      • crystal (crystal)
      • Cuir (cuir)
      • Inox (inox)
      • laiton (laiton)
      • Métal (me_tal)
      • Or (or)
      • Plastique (plastique)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Stone (stone)
      • Textile (textile)
      • Verre (verre)
      • Zinc (zinc)
    • Couleur du produit (couleur):
      • Argent (argent)
      • Beige (beige)
      • Blanc (blanc)
      • Bleu (bleu)
      • Gris (gris)
      • Jaune (jaune)
      • Marron (marron)
      • Multi (multi)
      • Noir (noir)
      • Or (or)
      • Rose (rose)
      • Rouge (rouge)
      • Transparent (transparent)
      • Turquoise (turquoise)
      • Vert (vert)
    • genre (sexe):
      • Femmes (femmes)
      • Hommes (hommes)
      • Unisexe (unisexe)
    • Groupes de produits (siblingcategory):
    • info@comparer.fr