x
x
x Voir catégories x Catégories MENU
ou
Vous recherchez dans la catégorie {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (effacer)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Chercher un produit... Rechercher un produit dans {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Chercher un produit... Rechercher... Chercher un produit...
Catégories x Fermer
  • Chercher: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Salut {{$parent.getName()}}! Voulez-vous voir quels magasins à {{$data.getCity()}} vendent des Montres?
    L'emplacement actuel
    x

    Cluse Montres

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} Lisez l'expérience de Montre autres {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Cluse Montre Minuit CW0101203026
      • https://pc.comparer.be/500x500/178437901.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/146144009.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/151481533.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/150021889.jpg
      Cluse Cluse Montre Minuit CW0101203026 Montre Minuit CW0101203026 Montre Minuit CW0101203026 (1)
      Cluse Montre Minuit CW0101203026
      • 08719743375161
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Cluse Montre Féroce CW0101212003
      • https://pc.comparer.be/500x500/181272689.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/155006529.jpg
      Cluse Cluse Montre Féroce CW0101212003 Montre Féroce CW0101212003 Montre Féroce CW0101212003 (1)
      Cluse Montre Féroce CW0101212003
      • 08719743376236
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Cluse Montre Féroce Petite CW11201
      • https://pc.comparer.be/500x500/175738418.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/187708786.jpg
      Cluse Cluse Montre Féroce Petite CW11201 Montre Féroce Petite CW11201 Montre Féroce Petite CW11201 (1)
      Cluse Montre Féroce Petite CW11201
      • 08719743378100
      1
      deal
      109.95 EUR
    • Cluse Féroce Petite horloge CW11207
      • https://pc.comparer.be/500x500/209210892.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/209285653.jpg
      Cluse Cluse Féroce Petite horloge CW11207 Féroce Petite horloge CW11207 Féroce Petite horloge CW11207 Minder groot, maar niet minder mooi. Dit Féroce Petite Steel-horloge voor dames in twee kleuren zal je vergezellen tijdens al je dagelijkse avonturen en schitterende gelegenheden. Dankzij de zilver- en goudkleurige kast van 31,55 mmpast dezekleine schat perfect bij elke pols en elke stijl. Om een elegant gevoel te creëren, gingen we nog een stap verder en ontwierpen deze opmerkelijke schoonheid met een schakelband die de kleuren zilver en goud combineert. Let op: dit uurwerk is een echte eyec... (1)
      Cluse Féroce Petite horloge CW11207
      • 08719743379695
      1
      deal
      109.95 EUR
    • Cluse La Tétragone horloge en Malachiet armband in giftbox CG10317
      • https://pc.comparer.be/500x500/209210888.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/209285666.jpg
      Cluse Cluse La Tétragone horloge en Malachiet armband in giftbox CG10317 La Tétragone horloge en Malachiet armband in giftbox CG10317 La Tétragone horloge en Malachiet armband in giftbox CG10317 Deze prachtige CLUSE geschenkdoos voor dames combineert het La Tétragone goudkleurige mesh horloge met een delicate goudkleurige armband met malachiet bedeltje. Het CLUSE La Tétragone dameshorloge heeft een groene vierkante wijzerplaat met kristallen versieringen en een goudkleurig mesh horlogebandje. Draag hem samen met de extra goudkleurige CLUSE armband met malachiet bedeltje, voor de perfecte combinatie van groen en goud om je pols. Gepresenteerd in een moderne geschenkdoos met geometrisc... (1)
      Cluse La Tétragone horloge en Malachiet armband in giftbox CG10317
      • 08719743379763
      1
      deal
      129.95 EUR
    • Cluse Montre Minuit CW0101203005
      • https://pc.comparer.be/500x500/145960116.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/64434925.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/139292683.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/139293426.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/139293595.jpg
      Cluse Cluse Montre Minuit CW0101203005 Montre Minuit CW0101203005 Montre Minuit CW0101203005 (1)
      Cluse Montre Minuit CW0101203005
      • 08718924594551
      • 08719743373525
      1
      deal
      89.95 EUR
    • Cluse Montre Féroce Petite CW11202
      • https://pc.comparer.be/500x500/172614344.jpg
      Cluse Cluse Montre Féroce Petite CW11202 Montre Féroce Petite CW11202 Montre Féroce Petite CW11202 (1)
      Cluse Montre Féroce Petite CW11202
      • 08719743378117
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Cluse Boho Chic Petite horloge CW10503
      • https://pc.comparer.be/500x500/209277908.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/209295679.jpg
      Cluse Cluse Boho Chic Petite horloge CW10503 Boho Chic Petite horloge CW10503 Boho Chic Petite horloge CW10503 Klein formaat, grote dromen. Met zijn verfijnde 28 mm kast is onze Boho Chic Petite horloge je perfecte metgezel als je de voorkeur geeft aan een kleiner, meer ingetogen uurwerk. Met de klassieke kleurencombinatie van de champagnekleurige wijzerplaat, goudkleurige kast en een groene leren horlogeband, ben je altijd trendy. Een dameshorloge, gemaakt om lang mee te gaan dankzij zijn edelstalen kast en band van Italiaans leer. De horlogeband is eenvoudig te verwisselen met elke CLUSE horlogeband... (1)
      Cluse Boho Chic Petite horloge CW10503
      • 08719743379671
      1
      deal
      89.95 EUR
    • Cluse Fluette horloge CW11501
      • https://pc.comparer.be/500x500/209277931.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/209295647.jpg
      Cluse Cluse Fluette horloge CW11501 Fluette horloge CW11501 Fluette horloge CW11501 Wanneer elegant chic wordt gecombineerd met tijdloze klasse. Ons zwart en zilverkleurig Fluette horloge heeft een gepolijste horlogekast van 30,6 mm en een klassieke edelstalen schakelarmband. Het combineert moeiteloos verfijning met een vleugje vintage. Met een matzwarte getextureerde wijzerplaat en onze kenmerkende rechthoekige horlogekast, hebben we deze eyecatcher zorgvuldig ontworpen met een uniek doel in gedachten: onmiddellijk een sterke aanwezigheid creëren. De maat van de horlogeband... (1)
      Cluse Fluette horloge CW11501
      • 08719743378544
      1
      deal
      89.95 EUR
    • Cluse Féroce Petite horloge CW11203
      • https://pc.comparer.be/500x500/209277928.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/209210902.jpg
      Cluse Cluse Féroce Petite horloge CW11203 Féroce Petite horloge CW11203 Féroce Petite horloge CW11203 Dit charmante eigentijdse stuk vormt een elegante metgezel, zowel in het dagelijks leven als bij speciale gelegenheden. De Féroce Petite is minder groot, maar niet minder gedetailleerd. Zijn kast van 31,5 mm is delicaat en verfijnd. De blauwe wijzerplaat is omringt door een goudkleurige kast en stalen bandje voor een verfrissende en chique finish. Je kunt het bandje van dit Féroce Petite horloge eenvoudig vervangen met elk 16 mm horlogebandje van CLUSE. (1)
      Cluse Féroce Petite horloge CW11203
      • 08719743378124
      1
      deal
      109.95 EUR
    • Cluse Boho Chic Petite horloge CW10501
      • https://pc.comparer.be/500x500/209210886.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/209285671.jpg
      Cluse Cluse Boho Chic Petite horloge CW10501 Boho Chic Petite horloge CW10501 Boho Chic Petite horloge CW10501 Klein formaat, grote dromen. Met zijn verfijnde kast van 28 mm is onze Boho Chic Petite-collectie je perfecte metgezel als je de voorkeur geeft aan een kleiner uurwerk. Dit horloge heeft een chique donkergrijze wijzerplaat met betoverende ingelegde kristallen en een schitterende goudkleurige kast en bandje. Dankzij zijn edelstalen kast en mesh bandje is dit horloge gemaakt om lang mee te gaan. (1)
      Cluse Boho Chic Petite horloge CW10501
      • 08719743378001
      1
      deal
      109.95 EUR
    • Cluse Féroce Petite horloge CW11208
      • https://pc.comparer.be/500x500/209210696.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/209285658.jpg
      Cluse Cluse Féroce Petite horloge CW11208 Féroce Petite horloge CW11208 Féroce Petite horloge CW11208 We hebben verfijnd minimalisme gecombineerd met moeiteloze elegantie. Dit Féroce Petite Steel horloge voor dames in het zwart is het perfecte accessoire voor elke moderne dame die graag in de mode wil zijn. De eigentijdse stijl wordt direct weerspiegeld in een roestvrijstalen ronde kast van 31,5 mm in goudkleur en een minimalistische messing zwarte wijzerplaat. Dankzij de goudkleurige horlogeband van 16 mm past deze oogverblindende schoonheid bij elke pols en bij elke outfit. Schitter de hele... (1)
      Cluse Féroce Petite horloge CW11208
      • 08719743379701
      1
      deal
      109.95 EUR
    • Cluse Montre Boho Chic CW0101201003
      • https://pc.comparer.be/500x500/90451875.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/90451873.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/181265734.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/139286706.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/187698880.jpg
      Cluse Cluse Montre Boho Chic CW0101201003 Montre Boho Chic CW0101201003 Montre Boho Chic CW0101201003 De Boho Chic a un boîtier ultra-mince avec un diamètre de 38 mm. Conçu avec une attention à chaque détail, pour un résultat sophistiqué et élégant. Noir et roséél'or est combiné avec un bracelet en maille en acier inoxydable. Le bracelet est facile à changer, vous pouvez donc personnaliser votre montre. Modèle: CW0101201003 (1)
      Cluse Montre Boho Chic CW0101201003
      • 08718924594575
      • 08719743373280
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Cluse Montre Boho Chic Petite CW10502
      • https://pc.comparer.be/500x500/175738324.jpg
      Cluse Cluse Montre Boho Chic Petite CW10502 Montre Boho Chic Petite CW10502 Montre Boho Chic Petite CW10502 (1)
      Cluse Montre Boho Chic Petite CW10502
      • 08719743378018
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Cluse Montre Minuit CW0101203011
      • https://pc.comparer.be/500x500/92238800.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/90642678.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134458793.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/163200067.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/139289231.jpg
      Cluse Cluse Montre Minuit CW0101203011 Montre Minuit CW0101203011 Montre Minuit CW0101203011 (1)
      Cluse Montre Minuit CW0101203011
      • 08718924594872
      • 08719743373587
      1
      deal
      89.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Promos IMPORTANT
        • true
      • Michael kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Casio DEFAULT
        • casio
      • Seiko DEFAULT
        • seiko
      • Pas cher DEFAULT
        • budget
    • Quelle marque préférez-vous? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Casio (casio)
      • Seiko (seiko)
      • Cluse (cluse)
      • Swatch (swatch)
      • Anne Klein (anne_klein)
      • Arabians (arabians)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Bering (bering)
      • Boccia (boccia)
      • BOSS (boss)
      • Braun (braun)
      • Breil (breil)
      • Bulova (bulova)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calypso (calypso)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Chronotech (chronotech)
      • Citizen (citizen)
      • Citizen Horloges Ecodrive (citizen_horloges_ecodrive)
      • ClicTime (clictime)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Danish design (danish_design)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Edox (edox)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Ene (ene)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Festina (festina)
      • Festina Horloges (festina_horloges)
      • Fitbit (fitbit)
      • Fossil (fossil)
      • Frederique Constant (frederique_constant)
      • Fromanteel (fromanteel)
      • Furla (furla)
      • G-Shock (g_shock)
      • Garmin (garmin)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Guess Collection (guess_collection)
      • Hamilton (hamilton)
      • Haurex (haurex)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Henry London (henry_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ice Watch (ice_watch)
      • Ingersoll (ingersoll)
      • Invicta (invicta)
      • Iron Annie (iron_annie)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jacob Jensen (jacob_jensen)
      • Jacques du Manoir (jacques_du_manoir)
      • Jacques Lemans (jacques_lemans)
      • Jaguar (jaguar)
      • Justina (justina)
      • K&Bros (k_bros)
      • Kenneth Cole (kenneth_cole)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Komono (komono)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laimer (laimer)
      • Lancaster (lancaster)
      • LEGO (lego)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lorus (lorus)
      • Lotus (lotus)
      • Madison (madison)
      • Marc ecko (marc_ecko)
      • Maserati (maserati)
      • Maurice Lacroix (maurice_lacroix)
      • Meller (meller)
      • Miss Sixty (miss_sixty)
      • MisterBling AB (misterbling_ab)
      • Mockberg (mockberg)
      • Mondaine (mondaine)
      • Nautica (nautica)
      • Nine west (nine_west)
      • Nixon (nixon)
      • ODM (odm)
      • Olivia Burton (olivia_burton)
      • Orient (orient)
      • Orphelia (orphelia)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • Police (police)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • Pulsar (pulsar)
      • Puma (puma)
      • Radiant (radiant)
      • Raptic (raptic)
      • Raymond Weil (raymond_weil)
      • Regent (regent)
      • Rodania (rodania)
      • Rosefield (rosefield)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsung (samsung)
      • Scout (scout)
      • Scuderia Ferrari (scuderia_ferrari)
      • Sector (sector)
      • Skagen (skagen)
      • Snooz (snooz)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swiss Alpine Military (swiss_alpine_military)
      • Swiss Military (swiss_military)
      • Swiss Military Hanowa (swiss_military_hanowa)
      • Technaxx (technaxx)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Timberland (timberland)
      • Time Force (time_force)
      • Timex (timex)
      • Tissot (tissot)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tw steel (tw_steel)
      • Versus by versace (versus_by_versace)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vuarnet (vuarnet)
      • Wenger (wenger)
      • White Label (white_label)
      • X-Doria (x_doria)
      • XTRESS (xtress)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zeppelin (zeppelin)
      • Zodiac (zodiac)
    • Quel est votre budget? (price):
      • < €85 (budget)
      • €85 - €150 (low)
      • €150 - €200 (medium)
      • > €200 (high)
    • Couleur du bracelet (couleur_du_bracelet):
      • Argent (argent)
      • Beige (beige)
      • Multi (multi)
      • Or (or)
      • Orange (orange)
      • Rouge (rouge)
    • Diamètre du boîtier de montre (diame_tre_du_boi_tier_de_montre):
      • < 35 mm (diame_tre_du_boi_tier_de_montre_1)
      • 35 mm - 41 mm (diame_tre_du_boi_tier_de_montre_2)
      • 41 mm - 44 mm (diame_tre_du_boi_tier_de_montre_3)
      • ≥ 44 mm (diame_tre_du_boi_tier_de_montre_4)
    • Matériau du bracelet (matie_re_de_la_bande):
      • canvas (canvas)
      • Ceramics (ceramics)
      • Leather (leather)
      • Metal alloy (metal_alloy)
      • Nylon (nylon)
      • Plastique (plastique)
      • Resin (resin)
      • Rubber (rubber)
      • Silicone (silicone)
      • Stainless steel (stainless_steel)
      • Steel (steel)
      • Textile (textile)
      • Titane (titane)
    • Matériau du boîtier (mate_riau_du_boi_tier):
      • Acier inoxydable (acier_inoxydable)
      • Gold (gold)
      • Plastique (plastique)
      • Steel (steel)
      • Titane (titane)
    • Résistance à l'eau (re_sistance_a_l_eau):
      • 0 atm (re_sistance_a_l_eau_0.0)
      • 1 atm (re_sistance_a_l_eau_1.0)
      • 3 atm (re_sistance_a_l_eau_3.0)
      • 5 atm (re_sistance_a_l_eau_5.0)
      • 10 atm (re_sistance_a_l_eau_10.0)
      • 20 atm (re_sistance_a_l_eau_20.0)
      • 30 atm (re_sistance_a_l_eau_30.0)
      • 50 atm (re_sistance_a_l_eau_50.0)
      • 100 atm (re_sistance_a_l_eau_100.0)
    • Modèle (group):
      • Casio Edifice (casio_edifice)
      • Casio G-Shock (casio_g_shock)
      • Emporio Armani Connected (emporio_armani_connected)
      • Garmin Venu (garmin_venu)
      • Michael Kors Runway (michael_kors_runway)
      • Samsung Galaxy Watch3 (samsung_galaxy_watch3)
      • Samsung Galaxy Watch Active 2 (samsung_galaxy_watch_active_2)
      • Seiko 5 (seiko_5)
      • Seiko Prospex (seiko_prospex)
    • Promo (deal):
      • true (true)
    • Largeur de bande (largeur_de_bande):
      • < 18 mm (largeur_de_bande_1)
      • 18 mm - 22 mm (largeur_de_bande_2)
      • 22 mm - 28 mm (largeur_de_bande_3)
      • ≥ 28 mm (largeur_de_bande_4)
    • Indication de la date (indication_de_la_date):
      • Non (non)
      • Oui (oui)
    • Shape (forme):
      • Carré (carre_)
      • Cercle (cercle)
      • ovale (ovale)
      • Rectangulaire (rectangulaire)
    • Display type (display_type):
      • Analogique (analogique)
      • Digital (digital)
      • Digital & Analog (digital_analog)
      • Lcd (lcd)
      • LED (led)
    • Minuteur (minuteur):
      • Non (non)
      • Oui (oui)
    • Couleur du cadre (couleur_du_cadre):
      • Blauw (blauw)
      • Brown (brown)
      • Gold (gold)
      • Gray (gray)
      • Green (green)
      • Multi (multi)
      • Noir (noir)
      • Pink (pink)
      • Red (red)
      • Silver (silver)
      • White (white)
    • Groupes de produits (siblingcategory):
    • info@comparer.fr