x
x
x Voir catégories x Catégories MENU
ou
Vous recherchez dans la catégorie {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (effacer)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Chercher un produit... Rechercher un produit dans {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Chercher un produit... Rechercher... Chercher un produit...
Catégories x Fermer
  • Chercher: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Salut {{$parent.getName()}}! Voulez-vous voir quels magasins à {{$data.getCity()}} vendent des saunas & hammams?
    L'emplacement actuel
    x

    Aito sauna & hammam

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} Lisez l'expérience de sauna & hammam autres {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Aito SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-110, CERAMIC STONES INCLUDED, AK-110K, Ceramic stones
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952707.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053842.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953068.jpg
      Aito Aito SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-110, CERAMIC STONES INCLUDED, AK-110K, Ceramic stones SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-110, CERAMIC STONES INCLUDED, AK-110K, Ceramic stones SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-110, CERAMIC STONES INCLUDED, AK-110K, Ceramic stones Aito AK-110 on klassinen kertalämmitteinen kiuas, joka takaa saunan ystäville rusnaasti tiheätä ja hyvin pehmeätä löylyä. Kiuas on lämmitettävä siihen asti kunnes kivet punertuvat hehkumisesta. Sen jälkeen pelti kannattaa laittaa kiinni. Kiukaan kohtuullisen painon ja ison kivien määrän ansiosta saunan ystävät voivat nautiskella tiheästä happea täynnä pehmeästä löylystä jopa muutaman tunnin sisällä. Sarjaan kuuluvat myös muut asennettavat osat kiuaskivineen. (1)
      Aito SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-110, CERAMIC STONES INCLUDED, AK-110K, Ceramic stones
      • aito_2260k
      1
      15456.60 EUR
    • Aito SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-95, CERAMIC STONES INCLUDED, AK-95K, Ceramic stones
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952985.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953289.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953231.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952533.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952963.jpg
      Aito Aito SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-95, CERAMIC STONES INCLUDED, AK-95K, Ceramic stones SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-95, CERAMIC STONES INCLUDED, AK-95K, Ceramic stones SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-95, CERAMIC STONES INCLUDED, AK-95K, Ceramic stones Aito AK-95 on klassinen kertalämmitteinen kiuas, joka takaa saunan ystäville rusnaasti tiheätä ja hyvin pehmeätä löylyä. Kiuas on lämmitettävä siihen asti kunnes kivet punertuvat hehkumisesta. Sen jälkeen pelti kannattaa laittaa kiinni. Kiukaan kohtuullisen painon ja ison kivien määrän ansiosta saunan ystävät voivat nautiskella tiheästä happea täynnä pehmeästä löylystä jopa muutaman tunnin sisällä. Sarjaan kuuluvat myös muut asennettavat osat kiuaskivineen. (1)
      Aito SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-95, CERAMIC STONES INCLUDED, AK-95K, Ceramic stones
      • aito_2250k
      1
      10540.00 EUR
    • Aito SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-47 TUNNEL, STONES INCLUDED (OLIVIN), Traditional stones
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952855.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952543.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953202.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/120993846.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952661.jpg
      Aito Aito SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-47 TUNNEL, STONES INCLUDED (OLIVIN), Traditional stones SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-47 TUNNEL, STONES INCLUDED (OLIVIN), Traditional stones SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-47 TUNNEL, STONES INCLUDED (OLIVIN), Traditional stones Aito AK-47 on klassinen kertalämmitteinen kiuas, joka takaa saunan ystäville rusnaasti tiheätä ja hyvin pehmeätä löylyä. Kiuas on lämmitettävä siihen asti kunnes kivet punertuvat hehkumisesta. Sen jälkeen pelti kannattaa laittaa kiinni. Kiukaan kohtuullisen painon ja ison kivien määrän ansiosta saunan ystävät voivat nautiskella tiheästä happea täynnä pehmeästä löylystä jopa muutaman tunnin sisällä. Sarjaan kuuluvat myös muut asennettavat osat kiuaskivineen. (1)
      Aito SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-47 TUNNEL, STONES INCLUDED (OLIVIN), Traditional stones
      • aito_2210_tunnel
      1
      2263.00 EUR
    • Aito SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-47, STONES INCLUDED (OLIVIN), Traditional stones
      • https://pc.comparer.be/500x500/121816998.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952665.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952907.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953152.jpg
      Aito Aito SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-47, STONES INCLUDED (OLIVIN), Traditional stones SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-47, STONES INCLUDED (OLIVIN), Traditional stones SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-47, STONES INCLUDED (OLIVIN), Traditional stones Aito AK-47 on klassinen kertalämmitteinen kiuas, joka takaa saunan ystäville rusnaasti tiheätä ja hyvin pehmeätä löylyä. Kiuas on lämmitettävä siihen asti kunnes kivet punertuvat hehkumisesta. Sen jälkeen pelti kannattaa laittaa kiinni. Kiukaan kohtuullisen painon ja ison kivien määrän ansiosta saunan ystävät voivat nautiskella tiheästä happea täynnä pehmeästä löylystä jopa muutaman tunnin sisällä. Sarjaan kuuluvat myös muut asennettavat osat kiuaskivineen. (1)
      Aito SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-47, STONES INCLUDED (OLIVIN), Traditional stones
      • aito_2210
      1
      2499.84 EUR
    • Aito AK-57, KIVET KAUPAN PÄÄLLE
      • https://pc.comparer.be/500x500/142631461.jpg
      Aito Aito AK-57, KIVET KAUPAN PÄÄLLE AK-57, KIVET KAUPAN PÄÄLLE AK-57, KIVET KAUPAN PÄÄLLE Aito AK-47 on klassinen kertalämmitteinen kiuas, joka takaa saunan ystäville rusnaasti tiheätä ja hyvin pehmeätä löylyä. Kiuas on lämmitettävä siihen asti kunnes kivet punertuvat hehkumisesta. Sen jälkeen pelti kannattaa laittaa kiinni. Kiukaan kohtuullisen painon ja ison kivien määrän ansiosta saunan ystävät voivat nautiskella tiheästä happea täynnä pehmeästä löylystä jopa muutaman tunnin sisällä. Sarjaan kuuluvat myös muut asennettavat osat kiuaskivineen. (1)
      Aito AK-57, KIVET KAUPAN PÄÄLLE
      1
      2374.60 EUR
    • Aito 20
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053128.jpg
      Aito Aito 20 20 20 Pitkälämmitteisissä kiukaissa yhdistyvät kaksi ominaisuutta - moderni muoto ja hyvä kestävyys. Kiukaiden vahva rakenne ja iso kivitila edistävät tasaisten ja mietojen löylyjen syntymistä saunomisen aikana. Mustaksi maalatun emaloidun teräsvaipan ansiosta kiuas näyttää tyylikkäältä ja se on tosi helppo pitää puhtaana. Kiukaan pohja ja arina ovat suurin piirtein samankokoisia. Lisäksi laitteen tulipesässä on 10 mm:nen vahva kattolevy, joka tekee kiuasta vielä luotettavammaksi. Valuraudasta valm... (1)
      Aito 20
      1
      682.00 EUR
    • Aito SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-78, CERAMIC STONES INCLUDED, AK-78K, Ceramic stones
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952819.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952508.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952957.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953069.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952540.jpg
      Aito Aito SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-78, CERAMIC STONES INCLUDED, AK-78K, Ceramic stones SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-78, CERAMIC STONES INCLUDED, AK-78K, Ceramic stones SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-78, CERAMIC STONES INCLUDED, AK-78K, Ceramic stones Aito AK-68 on klassinen kertalämmitteinen kiuas, joka takaa saunan ystäville rusnaasti tiheätä ja hyvin pehmeätä löylyä. Kiuas on lämmitettävä siihen asti kunnes kivet punertuvat hehkumisesta. Sen jälkeen pelti kannattaa laittaa kiinni. Kiukaan kohtuullisen painon ja ison kivien määrän ansiosta saunan ystävät voivat nautiskella tiheästä happea täynnä pehmeästä löylystä jopa muutaman tunnin sisällä. Sarjaan kuuluvat myös muut asennettavat osat kiuaskivineen. (1)
      Aito SAUNA WOODBURNING STOVE AITO AK-78, CERAMIC STONES INCLUDED, AK-78K, Ceramic stones
      • aito_2240k
      1
      7030.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Harvia DEFAULT
        • harvia
      • SENTIOTEC DEFAULT
        • sentiotec
      • Helo DEFAULT
        • helo
      • Pas cher DEFAULT
        • budget
    • Quelle marque préférez-vous? (brand):
      • Harvia (harvia)
      • SENTIOTEC (sentiotec)
      • Helo (helo)
      • Aito (aito)
      • EOS (eos)
      • Huum (huum)
      • Iki (iki)
      • Kastor (kastor)
      • Magnum (magnum)
      • Misa (misa)
      • Mondex (mondex)
      • Narvi (narvi)
      • Saunax (saunax)
      • SKAMET (skamet)
      • Stoveman (stoveman)
      • TF (tf)
      • Tulikivi (tulikivi)
      • Tylö (tylo_)
      • VOGUE SAUNA (vogue_sauna)
    • Quel est votre budget? (price):
      • < €570 (budget)
      • €570 - €1215 (low)
      • €1215 - €5805 (medium)
      • > €5805 (high)
    • Modèle (group):
      • Eos Bio-Filius (eos_bio_filius)
      • Eos Bio-Thermat (eos_bio_thermat)
      • Eos Cubo (eos_cubo)
      • Eos Euro (eos_euro)
      • Eos Euro-Max (eos_euro_max)
      • Eos Filius (eos_filius)
      • Eos Finnrock (eos_finnrock)
      • Eos Goliath (eos_goliath)
      • Eos Invisio-Mini (eos_invisio_mini)
      • Eos Saunadome (eos_saunadome)
      • Harvia Cilindro (harvia_cilindro)
      • Harvia Forte (harvia_forte)
      • Harvia Kivi (harvia_kivi)
      • Harvia Legend (harvia_legend)
      • Harvia Moderna (harvia_moderna)
      • Harvia Profi (harvia_profi)
      • Harvia Vega (harvia_vega)
      • Harvia Xenio (harvia_xenio)
      • Helo Fonda (helo_fonda)
      • Helo Laava (helo_laava)
      • Helo Pikkutonttu (helo_pikkutonttu)
      • Helo Rondo (helo_rondo)
      • Helo Saga (helo_saga)
      • Helo Saunatonttu (helo_saunatonttu)
      • Iki Kulma (iki_kulma)
      • Iki Löyly (iki_lo_yly)
      • Iki Monolith (iki_monolith)
      • Iki Pilari (iki_pilari)
      • Iki Seinä (iki_seina_)
      • Narvi Kota Kuru (narvi_kota_kuru)
      • Narvi Kota Luosto (narvi_kota_luosto)
      • Narvi Kota Saana (narvi_kota_saana)
      • Narvi NC (narvi_nc)
      • Narvi Slim (narvi_slim)
      • Narvi Smooth (narvi_smooth)
      • Narvi Softy (narvi_softy)
      • Narvi Stonet (narvi_stonet)
      • Narvi Stony (narvi_stony)
      • Narvi Trio (narvi_trio)
      • Narvi Ultra (narvi_ultra)
      • Narvi Velvet (narvi_velvet)
      • Stoveman 13 (stoveman_13)
      • Stoveman 16 (stoveman_16)
      • Stoveman 20 (stoveman_20)
      • Stoveman 24 (stoveman_24)
      • Tylö Expression (tylo_expression)
      • Tylö Sense (tylo_sense)
      • Tylö Sense Combi (tylo_sense_combi)
      • Tylö Sense Commercial (tylo_sense_commercial)
    • Profondeur (profondeur_en_cm):
      • < 35 cm (profondeur_en_cm_35)
      • 35 cm - 50 cm (profondeur_en_cm_35_50)
      • 50 cm - 60 cm (profondeur_en_cm_50_60)
      • ≥ 60 cm (profondeur_en_cm_60)
    • Weight (poids):
      • < 20 kg (poids_20)
      • 20 kg - 45 kg (poids_20_45)
      • 45 kg - 75 kg (poids_45_75)
      • ≥ 75 kg (poids_75)
    • Width (largeur_en_cm):
      • < 395 cm (largeur_en_cm_400)
      • 395 cm - 450 cm (largeur_en_cm_400_450)
      • 450 cm - 540 cm (largeur_en_cm_450_540)
      • ≥ 540 cm (largeur_en_cm_540)
    • Height (height):
      • < 700 cm (height_700)
      • 700 cm - 770 cm (height_700_770)
      • 770 cm - 955 cm (height_770_960)
      • ≥ 955 cm (height_960)
    • Groupes de produits (siblingcategory):
    • info@comparer.fr