x
x
x Voir catégories x Catégories MENU
ou
Vous recherchez dans la catégorie {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (effacer)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Chercher un produit... Rechercher un produit dans {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Chercher un produit... Rechercher... Chercher un produit...
Catégories x Fermer
  • Chercher: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Salut {{$parent.getName()}}! Voulez-vous voir quels magasins à {{$data.getCity()}} vendent des saunas & hammams?
    L'emplacement actuel
    x

    EOS sauna & hammam

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} Lisez l'expérience de sauna & hammam autres {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • EOS BI-O MINI
      • https://pc.comparer.be/500x500/90052724.jpg
      EOS EOS BI-O MINI BI-O MINI BI-O MINI KIVET KAUPAN PÄÄLLE (1)
      EOS BI-O MINI
      1
      483.60 EUR
    • EOS BI-O MAX
      • https://pc.comparer.be/500x500/90052726.jpg
      EOS EOS BI-O MAX BI-O MAX BI-O MAX Kivien mukana (1)
      EOS BI-O MAX
      1
      1690.53 EUR
    • EOS BIO-THERMAT
      • https://pc.comparer.be/500x500/90052729.jpg
      EOS EOS BIO-THERMAT BIO-THERMAT BIO-THERMAT KIVET KAUPAN PÄÄLLE (1)
      EOS BIO-THERMAT
      1
      658.23 EUR
    • EOS BI-O MAT U
      • https://pc.comparer.be/500x500/90052728.jpg
      EOS EOS BI-O MAT U BI-O MAT U BI-O MAT U 94.4890_l Kivien mukana (1)
      EOS BI-O MAT U
      1
      1636.80 EUR
    • EOS GOLIATH 34.G II
      • https://pc.comparer.be/500x500/90052881.jpg
      EOS EOS GOLIATH 34.G II GOLIATH 34.G II GOLIATH 34.G II (1)
      EOS GOLIATH 34.G II
      1
      2083.20 EUR
    • EOS GOLIATH 34.G II
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053301.jpg
      EOS EOS GOLIATH 34.G II GOLIATH 34.G II GOLIATH 34.G II (1)
      EOS GOLIATH 34.G II
      1
      2139.00 EUR
    • EOS FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL
      • https://pc.comparer.be/500x500/155030986.jpg
      EOS EOS FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL Kiinteällä ohjauksella varustettu kompakti seinäkiuas kiintyy helposti seinään ja säästää tilaa saunassa. Uutuus 2015 sopii mainiosti esim. suomen saunaan. Kiukaan syvyys on pelkästään 240mm ja siihen mahtuu max. 8kg kiviä. Väri: Grafiitti helmiäissävyn kanssa Kytkentä: 400 V 3N AC Koko: 575 x 403 x 240mm Filius on EOS-kiukaista ainoa malli, joka ei edellytä erillistä ohjauskeskusta. Kivet eivät sisälly-Kiuaskivet (1)
      EOS FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL
      1
      738.83 EUR
    • EOS FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL
      • https://pc.comparer.be/500x500/155030977.jpg
      EOS EOS FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL Kiinteällä ohjauksella varustettu kompakti seinäkiuas kiintyy helposti seinään ja säästää tilaa saunassa. Uutuus 2015 sopii mainiosti esim. suomen saunaan. Kiukaan syvyys on pelkästään 240mm ja siihen mahtuu max. 8kg kiviä. Väri: Grafiitti helmiäissävyn kanssa Kytkentä: 400 V 3N AC Koko: 575 x 403 x 240mm Filius on EOS-kiukaista ainoa malli, joka ei edellytä erillistä ohjauskeskusta. Kivet eivät sisälly-Kiuaskivet (1)
      EOS FILIUS SÄHKÖKIUAS CONTROL
      1
      726.43 EUR
    • EOS CUBO PLUS
      • https://pc.comparer.be/500x500/155030969.jpg
      EOS EOS CUBO PLUS CUBO PLUS CUBO PLUS (1)
      EOS CUBO PLUS
      1
      976.50 EUR
    • EOS 46.U
      • https://pc.comparer.be/500x500/103972174.jpg
      EOS EOS 46.U 46.U 46.U Kivien mukana (1)
      EOS 46.U
      1
      1069.50 EUR
    • EOS BI-O MAX
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053051.jpg
      EOS EOS BI-O MAX BI-O MAX BI-O MAX Kivien mukana (1)
      EOS BI-O MAX
      1
      1523.34 EUR
    • EOS SAUNADOME II
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053077.jpg
      EOS EOS SAUNADOME II SAUNADOME II SAUNADOME II Kiukaan tyyppi: lattialle asennettava Teho: 18 kW Jännite: 380 V Saunan koko: 18 - 24 m3 Erillinen ohjauskeskus (ei sisälly myyntipakkaukseen) Höyrystin: ei Kivien paino: 125 kg Syvyys: 400 mm Leveys: 400 mm Korkeus: 1000 mm Paino: 35 kg Lisää tietoa: EOS Saunadome -sähkökiuas käy loistavasti sekä kodin- että eleisissä saunoissa. Kiukaaseen mahtuu 125 kg kiviä. Kiuas saa parhaiten asentaa jopa keskelle löylyhuonetta, koska kaikki kommunikaatiot voi hyvinkin yhdistää alhaalta. Kiukaan kylkirau... (1)
      EOS SAUNADOME II
      1
      1599.60 EUR
    • EOS BIO-THERMAT
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053065.jpg
      EOS EOS BIO-THERMAT BIO-THERMAT BIO-THERMAT KIVET KAUPAN PÄÄLLE (1)
      EOS BIO-THERMAT
      1
      748.13 EUR
    • EOS BI-O TEC
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053048.jpg
      EOS EOS BI-O TEC BI-O TEC BI-O TEC KIVET KAUPAN PÄÄLLE (1)
      EOS BI-O TEC
      1
      738.83 EUR
    • EOS SAUNADOME II
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053075.jpg
      EOS EOS SAUNADOME II SAUNADOME II SAUNADOME II Kiukaan tyyppi: lattialle asennettava Teho: 15 kW Jännite: 380 V Saunan koko: 18 - 25 m3 Erillinen ohjauskeskus (ei sisälly myyntipakkaukseen) Höyrystin: ei Kivien paino: 125 kg Syvyys: 400 mm Leveys: 400 mm Korkeus: 1000 mm Paino: 35 kg Lisää tietoa: EOS Saunadome -sähkökiuas käy loistavasti sekä kodin- että eleisissä saunoissa. Kiukaaseen mahtuu 125 kg kiviä. Kiuas saa parhaiten asentaa jopa keskelle löylyhuonetta, koska kaikki kommunikaatiot voi hyvinkin yhdistää alhaalta. Kiukaan kylkirau... (1)
      EOS SAUNADOME II
      1
      1579.97 EUR
    • EOS THERMO-TEC
      • https://pc.comparer.be/500x500/155030978.jpg
      EOS EOS THERMO-TEC THERMO-TEC THERMO-TEC KIVET KAUPAN PÄÄLLE (1)
      EOS THERMO-TEC
      1
      367.87 EUR
    • EOS BI-O TEC
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053049.jpg
      EOS EOS BI-O TEC BI-O TEC BI-O TEC KIVET KAUPAN PÄÄLLE (1)
      EOS BI-O TEC
      1
      777.07 EUR
    • EOS BI-O STAR
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053067.jpg
      EOS EOS BI-O STAR BI-O STAR BI-O STAR Kivien mukana (1)
      EOS BI-O STAR
      1
      2562.67 EUR
    • EOS BI-O MAX
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053053.jpg
      EOS EOS BI-O MAX BI-O MAX BI-O MAX Kivien mukana (1)
      EOS BI-O MAX
      1
      1555.17 EUR
    • EOS BIO-THERMAT PAKKI - STANDART
      • https://pc.comparer.be/500x500/143786638.jpg
      EOS EOS BIO-THERMAT PAKKI - STANDART BIO-THERMAT PAKKI - STANDART BIO-THERMAT PAKKI - STANDART Sarja sisältää: EOS Bio ThermatSähkökiukaatHöyrytoiminnolla EOS Econ H2Ohjausyksikkö 20kg Harvia kiuaskivet Lisätietoja saat alla olevista tuotteista kohdasta "ERIKSEEN TILATTAVAT TUOTTEET". (1)
      EOS BIO-THERMAT PAKKI - STANDART
      1
      955.00 EUR
    • EOS BI-O STAR
      • https://pc.comparer.be/500x500/90052730.jpg
      EOS EOS BI-O STAR BI-O STAR BI-O STAR Kivien mukana (1)
      EOS BI-O STAR
      1
      2438.67 EUR
    • EOS BI-O TEC
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053050.jpg
      EOS EOS BI-O TEC BI-O TEC BI-O TEC KIVET KAUPAN PÄÄLLE (1)
      EOS BI-O TEC
      1
      825.63 EUR
    • EOS BI-O MAT U
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053056.jpg
      EOS EOS BI-O MAT U BI-O MAT U BI-O MAT U 94.4892_l Kivien mukana (1)
      EOS BI-O MAT U
      1
      1694.67 EUR
    • EOS EXTRA VAPORIZER
      • https://pc.comparer.be/500x500/90057136.jpg
      EOS EOS EXTRA VAPORIZER EXTRA VAPORIZER EXTRA VAPORIZER (1)
      EOS EXTRA VAPORIZER
      1
      454.67 EUR
    2 5
    • Quick filters (quick_questions):
      • Harvia DEFAULT
        • harvia
      • SENTIOTEC DEFAULT
        • sentiotec
      • Helo DEFAULT
        • helo
      • Pas cher DEFAULT
        • budget
    • Quelle marque préférez-vous? (brand):
      • Harvia (harvia)
      • SENTIOTEC (sentiotec)
      • Helo (helo)
      • Aito (aito)
      • EOS (eos)
      • Huum (huum)
      • IKI (iki)
      • Infradoc (infradoc)
      • Kastor (kastor)
      • Magnum (magnum)
      • Mondex (mondex)
      • Narvi (narvi)
      • SAWOTEC (sawotec)
      • SKAMET (skamet)
      • Stoveman (stoveman)
      • TMF (tmf)
      • Tulikivi (tulikivi)
      • Tylö (tylo_)
      • Uniprodo (uniprodo)
    • Quel est votre budget? (price):
      • < €570 (budget)
      • €570 - €1215 (low)
      • €1215 - €5805 (medium)
      • > €5805 (high)
    • Modèle (group):
      • Eos Bio-Filius (eos_bio_filius)
      • Eos Bio-Thermat (eos_bio_thermat)
      • Eos Cubo (eos_cubo)
      • Eos Euro (eos_euro)
      • Eos Euro-Max (eos_euro_max)
      • Eos Filius (eos_filius)
      • Eos Finnrock (eos_finnrock)
      • Eos Goliath (eos_goliath)
      • Eos Invisio-Mini (eos_invisio_mini)
      • Eos Saunadome (eos_saunadome)
      • Harvia 20 Pro (harvia_20_pro)
      • Harvia Capella (harvia_capella)
      • Harvia Cilindro (harvia_cilindro)
      • Harvia Forte (harvia_forte)
      • Harvia Kivi (harvia_kivi)
      • Harvia Legend (harvia_legend)
      • Harvia Moderna (harvia_moderna)
      • Harvia Profi (harvia_profi)
      • Harvia Sirius (harvia_sirius)
      • Harvia Vega (harvia_vega)
      • Harvia Xenio (harvia_xenio)
      • Helo Fonda (helo_fonda)
      • Helo Laava (helo_laava)
      • Helo Pikkutonttu (helo_pikkutonttu)
      • Helo Rondo (helo_rondo)
      • Helo Saunatonttu (helo_saunatonttu)
      • Iki Kulma (iki_kulma)
      • Iki Löyly (iki_lo_yly)
      • Iki Monolith (iki_monolith)
      • Iki Pilari (iki_pilari)
      • Iki Seinä (iki_seina_)
      • Narvi Kota Kuru (narvi_kota_kuru)
      • Narvi Kota Luosto (narvi_kota_luosto)
      • Narvi Kota Saana (narvi_kota_saana)
      • Narvi NC (narvi_nc)
      • Narvi Slim (narvi_slim)
      • Narvi Smooth (narvi_smooth)
      • Narvi Softy (narvi_softy)
      • Narvi Stonet (narvi_stonet)
      • Narvi Stony (narvi_stony)
      • Narvi Trio (narvi_trio)
      • Narvi Ultra (narvi_ultra)
      • Narvi Velvet (narvi_velvet)
      • Stoveman 13 (stoveman_13)
      • Stoveman 16 (stoveman_16)
      • Stoveman 20 (stoveman_20)
      • Stoveman 24 (stoveman_24)
      • Tylö Expression (tylo_expression)
      • Tylö Sense (tylo_sense)
      • Tylö Sense Combi (tylo_sense_combi)
      • Tylö Sense Commercial (tylo_sense_commercial)
    • Profondeur (profondeur_en_cm):
      • 9.5 cm (profondeur_en_cm_9.5)
      • 25.0 cm (profondeur_en_cm_25.0)
      • 36.0 cm (profondeur_en_cm_36.0)
      • 50.0 cm (profondeur_en_cm_50.0)
      • 51.0 cm (profondeur_en_cm_51.0)
      • 59.0 cm (profondeur_en_cm_59.0)
      • 60.0 cm (profondeur_en_cm_60.0)
    • Width (largeur_en_cm):
      • 59 cm (largeur_en_cm_59.0)
      • 340 cm (largeur_en_cm_340.0)
      • 360 cm (largeur_en_cm_360.0)
      • 380 cm (largeur_en_cm_380.0)
      • 435 cm (largeur_en_cm_435.0)
      • 500 cm (largeur_en_cm_500.0)
      • 590 cm (largeur_en_cm_590.0)
    • Height (height):
      • 74 cm (height_74.0)
      • 76 cm (height_76.0)
      • 81 cm (height_81.0)
      • 450 cm (height_450.0)
      • 680 cm (height_680.0)
      • 740 cm (height_740.0)
      • 770 cm (height_770.0)
      • 910 cm (height_910.0)
      • 920 cm (height_920.0)
    • Groupes de produits (siblingcategory):
    • info@comparer.fr