x
x
x Voir catégories x Catégories MENU
ou
Vous recherchez dans la catégorie {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (effacer)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Chercher un produit... Rechercher un produit dans {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Chercher un produit... Rechercher... Chercher un produit...
Catégories x Fermer
  • Chercher: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Salut {{$parent.getName()}}! Voulez-vous voir quels magasins à {{$data.getCity()}} vendent des saunas & hammams?
    L'emplacement actuel
    x

    Harvia sauna & hammam

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} Lisez l'expérience de sauna & hammam autres {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Harvia SOLIDE
      • https://pc.comparer.be/500x500/97773762.jpg
      Harvia Harvia SOLIDE SOLIDE SOLIDE Harvia Solide sisäauna vastaa idealtaan ja designiltaan palkittua Harvia Solide ulkosaunaa. Kotiin sisälle asennettavassa designsaunassa toistuu sama vaalean kuusipuun ja mustien yksityiskohtien sävykäs yhdistelmä kuin ulkosauna-mallissa. Voit valita saunaasi lauderatkaisun, joka suunnitellaan materiaaleja myöden toiveesi mukaan. Lisäksi Solide-saunapakettiin kuuluu seinä- ja kattopalkit, ikkunat, lasiovet, Harvia Virta sähökiuas sekä valaistus. Helpon asennuksen jälkeen voitkin alkaa nauttia... (17)
      Harvia SOLIDE
      1
      good_buy
      most_sold
      6933.00 EUR
    • Harvia SOLIDE
      • https://pc.comparer.be/500x500/97892475.jpg
      Harvia Harvia SOLIDE SOLIDE SOLIDE Harvia Solide sisäauna vastaa idealtaan ja designiltaan palkittua Harvia Solide ulkosaunaa. Kotiin sisälle asennettavassa designsaunassa toistuu sama vaalean kuusipuun ja mustien yksityiskohtien sävykäs yhdistelmä kuin ulkosauna-mallissa. Voit valita saunaasi lauderatkaisun, joka suunnitellaan materiaaleja myöden toiveesi mukaan. Lisäksi Solide-saunapakettiin kuuluu seinä- ja kattopalkit, ikkunat, lasiovet, Harvia Virta sähökiuas sekä valaistus. Helpon asennuksen jälkeen voitkin alkaa nauttia... (6)
      Harvia SOLIDE
      1
      good_buy
      5979.00 EUR
    • Harvia CLARO
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053284.jpg
      Harvia Harvia CLARO CLARO CLARO Claro-saunassa on isokokoinen läpinäkyvä lasiseinä, joka tekee saunaa vielä isommaksi. Saunan tummavärinen puinen etupinta näyttää toisi hyvältä vaaleiden puunurkkien taustalla. Neljäkulmaisten puupaneelien välissä olevat tummat välit tekevät saunaa vielä kauniimmaksi. Upeanäköiset Harvia Ventura-lavalauteet on valmistettu saman suunnittelun mukaan ja siinä on tosi hauska istua. Isokokoisen lasiseinän ansiosta Claro-saunassa on aina valoisaa. Tarvittaessa saunassa voidaan käyttää myös nurkkav... (5)
      Harvia CLARO
      1
      good_buy
      8854.00 EUR
    • Harvia CLARO
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053285.jpg
      Harvia Harvia CLARO CLARO CLARO Claro-saunassa on isokokoinen läpinäkyvä lasiseinä, joka tekee saunaa vielä isommaksi. Saunan tummavärinen puinen etupinta näyttää toisi hyvältä vaaleiden puunurkkien taustalla. Neljäkulmaisten puupaneelien välissä olevat tummat välit tekevät saunaa vielä kauniimmaksi. Upeanäköiset Harvia Ventura-lavalauteet on valmistettu saman suunnittelun mukaan ja siinä on tosi hauska istua. Isokokoisen lasiseinän ansiosta Claro-saunassa on aina valoisaa. Tarvittaessa saunassa voidaan käyttää myös nurkkav... (3)
      Harvia CLARO
      1
      good_buy
      8432.00 EUR
    • Harvia RONDIUM
      • https://pc.comparer.be/500x500/97698658.jpg
      Harvia Harvia RONDIUM RONDIUM RONDIUM Jos haluat hankkia itsellesi jotain erikoista, niin Rondium-sauna Harvialta on paras vaihtoehto. Pyöristetty tuplaovi, ruostumattomasta teräksestä valmistettu upotuskaulus ja diodivalot tekevät saunatiloja vielä tyylikkäämmäksi. Ruostumattomasta teräksestä valmistetut koriste-esineet antavat ulkoseinille siistin ja nykyaikaisen ulkonäön. Kehikkö on myös ruostumatonta terästä. Laadukkaat meteriaalit suojaavat saunan alaosaa kosteudesta. Valmistusmateriaalina käytetään myös lämpökäsiteltyä haap... (3)
      Harvia RONDIUM
      1
      good_buy
      9381.00 EUR
    • Harvia SIRIUS
      • https://pc.comparer.be/500x500/103972130.jpg
      Harvia Harvia SIRIUS SIRIUS SIRIUS Kylpyhuone sauna voidaan asentaa lähes minne tahansa, asunnoissa, hotelleissa, laivat jne. Kylpyhuone sauna sopii hyvin niin remontin tuote, mutta se sopii uudisrakentamiseen samoin. kylpyhuone sauna on käyttövalmis saman päivän koottuina. (1)
      Harvia SIRIUS
      1
      4383.00 EUR
    • Harvia SIRIUS
      • https://pc.comparer.be/500x500/103972115.jpg
      Harvia Harvia SIRIUS SIRIUS SIRIUS Kylpyhuone sauna voidaan asentaa lähes minne tahansa, asunnoissa, hotelleissa, laivat jne. Kylpyhuone sauna sopii hyvin niin remontin tuote, mutta se sopii uudisrakentamiseen samoin. kylpyhuone sauna on käyttövalmis saman päivän koottuina. (1)
      Harvia SIRIUS
      1
      4569.00 EUR
    • Harvia SIRIUS
      • https://pc.comparer.be/500x500/97805959.jpg
      Harvia Harvia SIRIUS SIRIUS SIRIUS Kylpyhuone sauna voidaan asentaa lähes minne tahansa, asunnoissa, hotelleissa, laivat jne. Kylpyhuone sauna sopii hyvin niin remontin tuote, mutta se sopii uudisrakentamiseen samoin. kylpyhuone sauna on käyttövalmis saman päivän koottuina. (1)
      Harvia SIRIUS
      1
      4569.00 EUR
    • Harvia SIRIUS
      • https://pc.comparer.be/500x500/103972125.jpg
      Harvia Harvia SIRIUS SIRIUS SIRIUS Kylpyhuone sauna voidaan asentaa lähes minne tahansa, asunnoissa, hotelleissa, laivat jne. Kylpyhuone sauna sopii hyvin niin remontin tuote, mutta se sopii uudisrakentamiseen samoin. kylpyhuone sauna on käyttövalmis saman päivän koottuina. (1)
      Harvia SIRIUS
      1
      4383.00 EUR
    • Harvia SIRIUS
      • https://pc.comparer.be/500x500/103972103.jpg
      Harvia Harvia SIRIUS SIRIUS SIRIUS Kylpyhuone sauna voidaan asentaa lähes minne tahansa, asunnoissa, hotelleissa, laivat jne. Kylpyhuone sauna sopii hyvin niin remontin tuote, mutta se sopii uudisrakentamiseen samoin. kylpyhuone sauna on käyttövalmis saman päivän koottuina. (1)
      Harvia SIRIUS
      1
      4569.00 EUR
    • Harvia TOPCLASS COMBI
      • https://pc.comparer.be/500x500/120282240.jpg
      Harvia Harvia TOPCLASS COMBI TOPCLASS COMBI TOPCLASS COMBI Harvia Topclass Combi on sähkökiukaan ja höyrystimen yhdistelmä, joka tarjoaa erilaisia saunanautintoja. Voit valita perinteisen saunan, höyrysaunan, yrttisaunan tai tuoksusaunan. Tämä kiuas on oikea valinta sinulle, joka arvostat pehmeitä ja kosteita löylyjä sekä tuoksujen tuomaa tunnelmaa. Kivet eivät sisälly -Sauna kivet (1)
      Harvia TOPCLASS COMBI
      1
      754.00 EUR
    • Harvia SIRIUS
      • https://pc.comparer.be/500x500/97849622.jpg
      Harvia Harvia SIRIUS SIRIUS SIRIUS Kylpyhuone sauna voidaan asentaa lähes minne tahansa, asunnoissa, hotelleissa, laivat jne. Kylpyhuone sauna sopii hyvin niin remontin tuote, mutta se sopii uudisrakentamiseen samoin. kylpyhuone sauna on käyttövalmis saman päivän koottuina. (1)
      Harvia SIRIUS
      1
      4383.00 EUR
    • Harvia CLUB COMBI
      • https://pc.comparer.be/500x500/97928352.jpg
      Harvia Harvia CLUB COMBI CLUB COMBI CLUB COMBI Harvia Club Combi -kiukaat on suunniteltu oikeiksi superkiukaiksi, jotka jaksavat löylyttää vaikka aamusta iltaan isompiakin joukkoja. Suurten saunojen ja jatkuvassa käytössä olevien kiukaiden on oltava toimivia, tehokkaita sekä mukavia käyttää. Lattiamalliset Club Combi -sähkökiukaat ovat maailmankuulua Harvia-laatua. Kivet eivät sisälly-Sauna kivet (1)
      Harvia CLUB COMBI
      1
      1010.00 EUR
    • Harvia SIRIUS
      • https://pc.comparer.be/500x500/97789415.jpg
      Harvia Harvia SIRIUS SIRIUS SIRIUS Kylpyhuone sauna voidaan asentaa lähes minne tahansa, asunnoissa, hotelleissa, laivat jne. Kylpyhuone sauna sopii hyvin niin remontin tuote, mutta se sopii uudisrakentamiseen samoin. kylpyhuone sauna on käyttövalmis saman päivän koottuina. (1)
      Harvia SIRIUS
      1
      4383.00 EUR
    • Harvia TOPCLASS COMBI
      • https://pc.comparer.be/500x500/120282247.jpg
      Harvia Harvia TOPCLASS COMBI TOPCLASS COMBI TOPCLASS COMBI Harvia Topclass Combi on sähkökiukaan ja höyrystimen yhdistelmä, joka tarjoaa erilaisia saunanautintoja. Voit valita perinteisen saunan, höyrysaunan, yrttisaunan tai tuoksusaunan. Tämä kiuas on oikea valinta sinulle, joka arvostat pehmeitä ja kosteita löylyjä sekä tuoksujen tuomaa tunnelmaa. Kivet eivät sisälly-Sauna kivet (1)
      Harvia TOPCLASS COMBI
      1
      638.00 EUR
    • Harvia RONDIUM INFRASAUNAT
      • https://pc.comparer.be/500x500/103972102.jpg
      Harvia Harvia RONDIUM INFRASAUNAT RONDIUM INFRASAUNAT RONDIUM INFRASAUNAT Harvian Rondium-sauna on ihanteellinen valinta kylpijöille, jotka haluavat hemmotella itseään. Pyöristetty pariovi ja koristeellinen ulkokamana ruostumattomasta teräksestä LED-valoin täydentää tämän tyylikkään saunamallin. (1)
      Harvia RONDIUM INFRASAUNAT
      1
      7167.00 EUR
    • Harvia FORTE
      • https://pc.comparer.be/500x500/97928715.jpg
      Harvia Harvia FORTE FORTE FORTE aunominen on oiva ratkaisu arkikiireiden poistamiseen. Harvian aina valmis Forte -kiuas mahdollistaa rentoutumisen käden käänteessä. Pyyhe olalle, Forten kansi ylös ja kipin kapin lauteille. Stressivapaa vyöhyke alkaa tästä! Pehmeät löylyt lupa rentoutua. Aina valmis Harvia Forte on moderni versio varaavasta sähkökiukaasta. Siinä on samat taloudelliset ominaisuudet verhoiltuna tyylikkäästi muotoiltuun ulkokuoreen. Forte on sekä tekniikaltaan että muotoilultaan varaavien kiukaiden huippuluokk... (1)
      Harvia FORTE
      1
      1577.00 EUR
    • Harvia SIRIUS
      • https://pc.comparer.be/500x500/97714698.jpg
      Harvia Harvia SIRIUS SIRIUS SIRIUS Kylpyhuone sauna voidaan asentaa lähes minne tahansa, asunnoissa, hotelleissa, laivat jne. Kylpyhuone sauna sopii hyvin niin remontin tuote, mutta se sopii uudisrakentamiseen samoin. kylpyhuone sauna on käyttövalmis saman päivän koottuina. (1)
      Harvia SIRIUS
      1
      4743.00 EUR
    • Harvia SIRIUS
      • https://pc.comparer.be/500x500/97791603.jpg
      Harvia Harvia SIRIUS SIRIUS SIRIUS Kylpyhuone sauna voidaan asentaa lähes minne tahansa, asunnoissa, hotelleissa, laivat jne. Kylpyhuone sauna sopii hyvin niin remontin tuote, mutta se sopii uudisrakentamiseen samoin. kylpyhuone sauna on käyttövalmis saman päivän koottuina. (1)
      Harvia SIRIUS
      1
      4383.00 EUR
    • Harvia SIRIUS
      • https://pc.comparer.be/500x500/103972119.jpg
      Harvia Harvia SIRIUS SIRIUS SIRIUS Kylpyhuone sauna voidaan asentaa lähes minne tahansa, asunnoissa, hotelleissa, laivat jne. Kylpyhuone sauna sopii hyvin niin remontin tuote, mutta se sopii uudisrakentamiseen samoin. kylpyhuone sauna on käyttövalmis saman päivän koottuina. (1)
      Harvia SIRIUS
      1
      4383.00 EUR
    • Harvia SIRIUS
      • https://pc.comparer.be/500x500/97811329.jpg
      Harvia Harvia SIRIUS SIRIUS SIRIUS Kylpyhuone sauna voidaan asentaa lähes minne tahansa, asunnoissa, hotelleissa, laivat jne. Kylpyhuone sauna sopii hyvin niin remontin tuote, mutta se sopii uudisrakentamiseen samoin. kylpyhuone sauna on käyttövalmis saman päivän koottuina. (1)
      Harvia SIRIUS
      1
      4383.00 EUR
    • Harvia GLOW SET #2
      • https://pc.comparer.be/500x500/151215541.jpg
      Harvia Harvia GLOW SET #2 GLOW SET #2 GLOW SET #2 Harvia Glow -pilarikiuas on muotoiltu vaativimmankin saunansisustajan tarpeet täyttäväksi. Glow on tyylikäs ja virtaviivainen designiltaan ja muotonsa ansiosta se antaa joustavuutta saunasisustuksen suunnitteluun. Korkea pilarimuoto tuo näyttävyyttä saunaan ja majesteettinen Glow onkin kuin kruunu lauteiden keskellä. Sarja sisältää: HARVIA LÄMPÖ-KOSTEUSMITTARILLA SAS92300, LEPPÄ RENTO KAUHA JA ÄMPÄRI 5,0 L SARJA 5kpl. SAUFLEX SAUNATUOKSUT, 515ML SAUNAN NISKATUKI, SEETRI HARVIA LUX - HEIKKAKEL... (1)
      Harvia GLOW SET #2
      1
      561.00 EUR
    • Harvia SIRIUS
      • https://pc.comparer.be/500x500/97760527.jpg
      Harvia Harvia SIRIUS SIRIUS SIRIUS Kylpyhuone sauna voidaan asentaa lähes minne tahansa, asunnoissa, hotelleissa, laivat jne. Kylpyhuone sauna sopii hyvin niin remontin tuote, mutta se sopii uudisrakentamiseen samoin. kylpyhuone sauna on käyttövalmis saman päivän koottuina. (1)
      Harvia SIRIUS
      1
      4569.00 EUR
    • Harvia SIRIUS
      • https://pc.comparer.be/500x500/105201223.jpg
      Harvia Harvia SIRIUS SIRIUS SIRIUS Kylpyhuone sauna voidaan asentaa lähes minne tahansa, asunnoissa, hotelleissa, laivat jne. Kylpyhuone sauna sopii hyvin niin remontin tuote, mutta se sopii uudisrakentamiseen samoin. kylpyhuone sauna on käyttövalmis saman päivän koottuina. (1)
      Harvia SIRIUS
      1
      4383.00 EUR
    2 13
    • Quick filters (quick_questions):
      • Harvia DEFAULT
        • harvia
      • SENTIOTEC DEFAULT
        • sentiotec
      • Helo DEFAULT
        • helo
      • Pas cher DEFAULT
        • budget
    • Quelle marque préférez-vous? (brand):
      • Harvia (harvia)
      • SENTIOTEC (sentiotec)
      • Helo (helo)
      • Aito (aito)
      • EOS (eos)
      • Huum (huum)
      • IKI (iki)
      • Infradoc (infradoc)
      • Kastor (kastor)
      • Magnum (magnum)
      • Mondex (mondex)
      • Narvi (narvi)
      • SAWOTEC (sawotec)
      • SKAMET (skamet)
      • Stoveman (stoveman)
      • TMF (tmf)
      • Tulikivi (tulikivi)
      • Tylö (tylo_)
    • Quel est votre budget? (price):
      • < €570 (budget)
      • €570 - €1215 (low)
      • €1215 - €5805 (medium)
      • > €5805 (high)
    • Modèle (group):
      • Eos Bio-Filius (eos_bio_filius)
      • Eos Bio-Thermat (eos_bio_thermat)
      • Eos Cubo (eos_cubo)
      • Eos Euro (eos_euro)
      • Eos Euro-Max (eos_euro_max)
      • Eos Filius (eos_filius)
      • Eos Finnrock (eos_finnrock)
      • Eos Goliath (eos_goliath)
      • Eos Invisio-Mini (eos_invisio_mini)
      • Eos Saunadome (eos_saunadome)
      • Harvia 20 Pro (harvia_20_pro)
      • Harvia Capella (harvia_capella)
      • Harvia Cilindro (harvia_cilindro)
      • Harvia Forte (harvia_forte)
      • Harvia Kivi (harvia_kivi)
      • Harvia Legend (harvia_legend)
      • Harvia Moderna (harvia_moderna)
      • Harvia Profi (harvia_profi)
      • Harvia Sirius (harvia_sirius)
      • Harvia Vega (harvia_vega)
      • Harvia Xenio (harvia_xenio)
      • Helo Fonda (helo_fonda)
      • Helo Laava (helo_laava)
      • Helo Pikkutonttu (helo_pikkutonttu)
      • Helo Rondo (helo_rondo)
      • Helo Saunatonttu (helo_saunatonttu)
      • Iki Kulma (iki_kulma)
      • Iki Löyly (iki_lo_yly)
      • Iki Monolith (iki_monolith)
      • Iki Pilari (iki_pilari)
      • Iki Seinä (iki_seina_)
      • Narvi Kota Kuru (narvi_kota_kuru)
      • Narvi Kota Luosto (narvi_kota_luosto)
      • Narvi Kota Saana (narvi_kota_saana)
      • Narvi NC (narvi_nc)
      • Narvi Slim (narvi_slim)
      • Narvi Smooth (narvi_smooth)
      • Narvi Softy (narvi_softy)
      • Narvi Stonet (narvi_stonet)
      • Narvi Stony (narvi_stony)
      • Narvi Trio (narvi_trio)
      • Narvi Ultra (narvi_ultra)
      • Narvi Velvet (narvi_velvet)
      • Stoveman 16 (stoveman_16)
      • Stoveman 20 (stoveman_20)
      • Stoveman 24 (stoveman_24)
      • Tylö Expression (tylo_expression)
      • Tylö Sense (tylo_sense)
      • Tylö Sense Combi (tylo_sense_combi)
      • Tylö Sense Commercial (tylo_sense_commercial)
    • Profondeur (profondeur_en_cm):
      • 9.5 cm (profondeur_en_cm_9.5)
      • 50.0 cm (profondeur_en_cm_50.0)
      • 51.0 cm (profondeur_en_cm_51.0)
      • 59.0 cm (profondeur_en_cm_59.0)
      • 60.0 cm (profondeur_en_cm_60.0)
    • Width (largeur_en_cm):
      • 59 cm (largeur_en_cm_59.0)
      • 340 cm (largeur_en_cm_340.0)
      • 435 cm (largeur_en_cm_435.0)
      • 500 cm (largeur_en_cm_500.0)
      • 590 cm (largeur_en_cm_590.0)
    • Height (height):
      • 74 cm (height_74.0)
      • 76 cm (height_76.0)
      • 81 cm (height_81.0)
      • 680 cm (height_680.0)
      • 740 cm (height_740.0)
      • 770 cm (height_770.0)
      • 920 cm (height_920.0)
    • Groupes de produits (siblingcategory):
    • info@comparer.fr