x
x
x Voir catégories x Catégories MENU
ou
Vous recherchez dans la catégorie {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (effacer)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Chercher un produit... Rechercher un produit dans {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Chercher un produit... Rechercher... Chercher un produit...
Catégories x Fermer
  • Chercher: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Salut {{$parent.getName()}}! Voulez-vous voir quels magasins à {{$data.getCity()}} vendent des saunas & hammams?
    L'emplacement actuel
    x

    Magnum sauna & hammam

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} Lisez l'expérience de sauna & hammam autres {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Magnum RUUTU C
      • https://pc.comparer.be/500x500/97744179.jpg
      Magnum Magnum RUUTU C RUUTU C RUUTU C Ruutu kiuas on Magnumin vastaus ns verkkokiuasta haluaville. Kiuasta saa kahdella eri verkkokorkeudella niin integrointikohteisiin kuin lattia-asennuksiin. Ruutu C on tarkoitettu lähtökohtaisesti kohteisiin, jossa kiuasta ei integroida lauteen läpi. Ruutu C sopii mataliin saunoihin myös integroituna, alalauteen ollessa 500mm korkeudessa. Ruutu L sopii integrointikohteisiin, jossa alalaude on maksimissaan 700mm korkeudella. Näyttävä myös lattia-asennuksena! Ruutukiukaassa on sama Finlandia ohj... (1)
      Magnum RUUTU C
      1
      893.83 EUR
    • Magnum MALJA VALOLLINEN
      • https://pc.comparer.be/500x500/97928859.jpg
      Magnum Magnum MALJA VALOLLINEN MALJA VALOLLINEN MALJA VALOLLINEN Kiukaissa on 12kpl kuituvaloja jotka valaisevat kiukaan puolestavälistä kiukaan kivipintaa ylöspäin. Löylyä heittäessä vesihöyry kohtaa valon ja tekee saunomisesta miellyttävän eloisan tunnelman. Kiukaita saa myös ilman valoja. Valon lähteenä toimii yhden watin led projektori josta saadaan yllättävän hyvä valaistus kiukaalle. Tämä maljamallin kiuas on herättänyt suurta kiinnostusta. Katso lisätietoja kiukaasta sivun alhaalta kohta, lue kiukaasta lisää. Kivet eivät sisälly-Sauna kivet (1)
      Magnum MALJA VALOLLINEN
      1
      1569.63 EUR
    • Magnum MALJA LITE
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053337.jpg
      Magnum Magnum MALJA LITE MALJA LITE MALJA LITE Kiukaissa on 12kpl kuituvaloja jotka valaisevat kiukaan puolestavälistä kiukaan kivipintaa ylöspäin. Löylyä heittäessä vesihöyry kohtaa valon ja tekee saunomisesta miellyttävän eloisan tunnelman. Kiukaita saa myös ilman valoja. Valon lähteenä toimii yhden watin led projektori josta saadaan yllättävän hyvä valaistus kiukaalle. Tämä maljamallin kiuas on herättänyt suurta kiinnostusta. Katso lisätietoja kiukaasta sivun alhaalta kohta, lue kiukaasta lisää. Kivet eivät sisälly-Sauna kivet (1)
      Magnum MALJA LITE
      1
      1156.30 EUR
    • Magnum MALJA VALOLLINEN
      • https://pc.comparer.be/500x500/90052892.jpg
      Magnum Magnum MALJA VALOLLINEN MALJA VALOLLINEN MALJA VALOLLINEN Kiukaissa on 12kpl kuituvaloja jotka valaisevat kiukaan puolestavälistä kiukaan kivipintaa ylöspäin. Löylyä heittäessä vesihöyry kohtaa valon ja tekee saunomisesta miellyttävän eloisan tunnelman. Kiukaita saa myös ilman valoja. Valon lähteenä toimii yhden watin led projektori josta saadaan yllättävän hyvä valaistus kiukaalle. Tämä maljamallin kiuas on herättänyt suurta kiinnostusta. Katso lisätietoja kiukaasta sivun alhaalta kohta, lue kiukaasta lisää. Kivet eivät sisälly-Sauna kivet (1)
      Magnum MALJA VALOLLINEN
      1
      1755.63 EUR
    • Magnum RUUTU L
      • https://pc.comparer.be/500x500/108085168.jpg
      Magnum Magnum RUUTU L RUUTU L RUUTU L Ruutu kiuas on Magnumin vastaus ns verkkokiuasta haluaville. Kiuasta saa kahdella eri verkkokorkeudella niin integrointikohteisiin kuin lattia-asennuksiin. Ruutu C on tarkoitettu lähtökohtaisesti kohteisiin, jossa kiuasta ei integroida lauteen läpi. Ruutu C sopii mataliin saunoihin myös integroituna, alalauteen ollessa 500mm korkeudessa. Ruutu L sopii integrointikohteisiin, jossa alalaude on maksimissaan 700mm korkeudella. Näyttävä myös lattia-asennuksena! Ruutukiukaassa on sama Finlandia ohj... (1)
      Magnum RUUTU L
      1
      893.83 EUR
    • Magnum MALJA VALOLLINEN
      • https://pc.comparer.be/500x500/108136406.jpg
      Magnum Magnum MALJA VALOLLINEN MALJA VALOLLINEN MALJA VALOLLINEN Kiukaissa on 12kpl kuituvaloja jotka valaisevat kiukaan puolestavälistä kiukaan kivipintaa ylöspäin. Löylyä heittäessä vesihöyry kohtaa valon ja tekee saunomisesta miellyttävän eloisan tunnelman. Kiukaita saa myös ilman valoja. Valon lähteenä toimii yhden watin led projektori josta saadaan yllättävän hyvä valaistus kiukaalle. Tämä maljamallin kiuas on herättänyt suurta kiinnostusta. Katso lisätietoja kiukaasta sivun alhaalta kohta, lue kiukaasta lisää. Kivet eivät sisälly-Sauna kivet (1)
      Magnum MALJA VALOLLINEN
      1
      1590.30 EUR
    • Magnum RUUTU C
      • https://pc.comparer.be/500x500/97695235.jpg
      Magnum Magnum RUUTU C RUUTU C RUUTU C Ruutu kiuas on Magnumin vastaus ns verkkokiuasta haluaville. Kiuasta saa kahdella eri verkkokorkeudella niin integrointikohteisiin kuin lattia-asennuksiin. Ruutu C on tarkoitettu lähtökohtaisesti kohteisiin, jossa kiuasta ei integroida lauteen läpi. Ruutu C sopii mataliin saunoihin myös integroituna, alalauteen ollessa 500mm korkeudessa. Ruutu L sopii integrointikohteisiin, jossa alalaude on maksimissaan 700mm korkeudella. Näyttävä myös lattia-asennuksena! Ruutukiukaassa on sama Finlandia ohj... (1)
      Magnum RUUTU C
      1
      1017.83 EUR
    • Magnum MALJA LITE
      • https://pc.comparer.be/500x500/90052862.jpg
      Magnum Magnum MALJA LITE MALJA LITE MALJA LITE Kiukaissa on 12kpl kuituvaloja jotka valaisevat kiukaan puolestavälistä kiukaan kivipintaa ylöspäin. Löylyä heittäessä vesihöyry kohtaa valon ja tekee saunomisesta miellyttävän eloisan tunnelman. Kiukaita saa myös ilman valoja. Valon lähteenä toimii yhden watin led projektori josta saadaan yllättävän hyvä valaistus kiukaalle. Tämä maljamallin kiuas on herättänyt suurta kiinnostusta. Katso lisätietoja kiukaasta sivun alhaalta kohta, lue kiukaasta lisää. Kivet eivät sisälly-Sauna kivet (1)
      Magnum MALJA LITE
      1
      959.97 EUR
    • Magnum ELECTRIC SAUNA HEATER MAGNUM RUUTU C, MAGNUM RUUTU C, 6,6
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952629.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/97870265.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952534.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953054.jpg
      Magnum Magnum ELECTRIC SAUNA HEATER MAGNUM RUUTU C, MAGNUM RUUTU C, 6,6 ELECTRIC SAUNA HEATER MAGNUM RUUTU C, MAGNUM RUUTU C, 6,6 ELECTRIC SAUNA HEATER MAGNUM RUUTU C, MAGNUM RUUTU C, 6,6 Ruutu kiuas on Magnumin vastaus ns verkkokiuasta haluaville. Kiuasta saa kahdella eri verkkokorkeudella niin integrointikohteisiin kuin lattia-asennuksiin. Ruutu C on tarkoitettu lähtökohtaisesti kohteisiin, jossa kiuasta ei integroida lauteen läpi. Ruutu C sopii mataliin saunoihin myös integroituna, alalauteen ollessa 500mm korkeudessa. Ruutu L sopii integrointikohteisiin, jossa alalaude on maksimissaan 700mm korkeudella. Näyttävä myös lattia-asennuksena! Ruutukiukaassa on sama Finlandia ohj... (1)
      Magnum ELECTRIC SAUNA HEATER MAGNUM RUUTU C, MAGNUM RUUTU C, 6,6
      • magnum_ruutu_c_6kw
      1
      842.17 EUR
    • Magnum RUUTU L
      • https://pc.comparer.be/500x500/97832826.jpg
      Magnum Magnum RUUTU L RUUTU L RUUTU L Ruutu kiuas on Magnumin vastaus ns verkkokiuasta haluaville. Kiuasta saa kahdella eri verkkokorkeudella niin integrointikohteisiin kuin lattia-asennuksiin. Ruutu C on tarkoitettu lähtökohtaisesti kohteisiin, jossa kiuasta ei integroida lauteen läpi. Ruutu C sopii mataliin saunoihin myös integroituna, alalauteen ollessa 500mm korkeudessa. Ruutu L sopii integrointikohteisiin, jossa alalaude on maksimissaan 700mm korkeudella. Näyttävä myös lattia-asennuksena! Ruutukiukaassa on sama Finlandia ohj... (1)
      Magnum RUUTU L
      1
      1017.83 EUR
    • Magnum MALJA LITE
      • https://pc.comparer.be/500x500/108136978.jpg
      Magnum Magnum MALJA LITE MALJA LITE MALJA LITE Kiukaissa on 12kpl kuituvaloja jotka valaisevat kiukaan puolestavälistä kiukaan kivipintaa ylöspäin. Löylyä heittäessä vesihöyry kohtaa valon ja tekee saunomisesta miellyttävän eloisan tunnelman. Kiukaita saa myös ilman valoja. Valon lähteenä toimii yhden watin led projektori josta saadaan yllättävän hyvä valaistus kiukaalle. Tämä maljamallin kiuas on herättänyt suurta kiinnostusta. Katso lisätietoja kiukaasta sivun alhaalta kohta, lue kiukaasta lisää. Kivet eivät sisälly-Sauna kivet (1)
      Magnum MALJA LITE
      1
      1001.30 EUR
    • Magnum ELECTRIC SAUNA HEATER MAGNUM RUUTU L, MAGNUM RUUTU L, 6,6
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953129.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/97832349.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952769.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952691.jpg
      Magnum Magnum ELECTRIC SAUNA HEATER MAGNUM RUUTU L, MAGNUM RUUTU L, 6,6 ELECTRIC SAUNA HEATER MAGNUM RUUTU L, MAGNUM RUUTU L, 6,6 ELECTRIC SAUNA HEATER MAGNUM RUUTU L, MAGNUM RUUTU L, 6,6 Ruutu kiuas on Magnumin vastaus ns verkkokiuasta haluaville. Kiuasta saa kahdella eri verkkokorkeudella niin integrointikohteisiin kuin lattia-asennuksiin. Ruutu C on tarkoitettu lähtökohtaisesti kohteisiin, jossa kiuasta ei integroida lauteen läpi. Ruutu C sopii mataliin saunoihin myös integroituna, alalauteen ollessa 500mm korkeudessa. Ruutu L sopii integrointikohteisiin, jossa alalaude on maksimissaan 700mm korkeudella. Näyttävä myös lattia-asennuksena! Ruutukiukaassa on sama Finlandia ohj... (1)
      Magnum ELECTRIC SAUNA HEATER MAGNUM RUUTU L, MAGNUM RUUTU L, 6,6
      • magnum_ruutu_l_6kw
      1
      842.17 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Harvia DEFAULT
        • harvia
      • SENTIOTEC DEFAULT
        • sentiotec
      • Helo DEFAULT
        • helo
      • Pas cher DEFAULT
        • budget
    • Quelle marque préférez-vous? (brand):
      • Harvia (harvia)
      • SENTIOTEC (sentiotec)
      • Helo (helo)
      • Aito (aito)
      • EOS (eos)
      • Huum (huum)
      • Iki (iki)
      • Kastor (kastor)
      • Magnum (magnum)
      • Misa (misa)
      • Mondex (mondex)
      • Narvi (narvi)
      • Saunax (saunax)
      • SKAMET (skamet)
      • Stoveman (stoveman)
      • TF (tf)
      • Tulikivi (tulikivi)
      • Tylö (tylo_)
      • VOGUE SAUNA (vogue_sauna)
    • Quel est votre budget? (price):
      • < €570 (budget)
      • €570 - €1215 (low)
      • €1215 - €5805 (medium)
      • > €5805 (high)
    • Modèle (group):
      • Eos Bio-Filius (eos_bio_filius)
      • Eos Bio-Thermat (eos_bio_thermat)
      • Eos Cubo (eos_cubo)
      • Eos Euro (eos_euro)
      • Eos Euro-Max (eos_euro_max)
      • Eos Filius (eos_filius)
      • Eos Finnrock (eos_finnrock)
      • Eos Goliath (eos_goliath)
      • Eos Invisio-Mini (eos_invisio_mini)
      • Eos Saunadome (eos_saunadome)
      • Harvia Cilindro (harvia_cilindro)
      • Harvia Forte (harvia_forte)
      • Harvia Kivi (harvia_kivi)
      • Harvia Legend (harvia_legend)
      • Harvia Moderna (harvia_moderna)
      • Harvia Profi (harvia_profi)
      • Harvia Vega (harvia_vega)
      • Harvia Xenio (harvia_xenio)
      • Helo Fonda (helo_fonda)
      • Helo Laava (helo_laava)
      • Helo Pikkutonttu (helo_pikkutonttu)
      • Helo Rondo (helo_rondo)
      • Helo Saga (helo_saga)
      • Helo Saunatonttu (helo_saunatonttu)
      • Iki Kulma (iki_kulma)
      • Iki Löyly (iki_lo_yly)
      • Iki Monolith (iki_monolith)
      • Iki Pilari (iki_pilari)
      • Iki Seinä (iki_seina_)
      • Narvi Kota Kuru (narvi_kota_kuru)
      • Narvi Kota Luosto (narvi_kota_luosto)
      • Narvi Kota Saana (narvi_kota_saana)
      • Narvi NC (narvi_nc)
      • Narvi Slim (narvi_slim)
      • Narvi Smooth (narvi_smooth)
      • Narvi Softy (narvi_softy)
      • Narvi Stonet (narvi_stonet)
      • Narvi Stony (narvi_stony)
      • Narvi Trio (narvi_trio)
      • Narvi Ultra (narvi_ultra)
      • Narvi Velvet (narvi_velvet)
      • Stoveman 13 (stoveman_13)
      • Stoveman 16 (stoveman_16)
      • Stoveman 20 (stoveman_20)
      • Stoveman 24 (stoveman_24)
      • Tylö Expression (tylo_expression)
      • Tylö Sense (tylo_sense)
      • Tylö Sense Combi (tylo_sense_combi)
      • Tylö Sense Commercial (tylo_sense_commercial)
    • Profondeur (profondeur_en_cm):
      • < 35 cm (profondeur_en_cm_35)
      • 35 cm - 50 cm (profondeur_en_cm_35_50)
      • 50 cm - 60 cm (profondeur_en_cm_50_60)
      • ≥ 60 cm (profondeur_en_cm_60)
    • Weight (poids):
      • < 20 kg (poids_20)
      • 20 kg - 45 kg (poids_20_45)
      • 45 kg - 75 kg (poids_45_75)
      • ≥ 75 kg (poids_75)
    • Width (largeur_en_cm):
      • < 395 cm (largeur_en_cm_400)
      • 395 cm - 450 cm (largeur_en_cm_400_450)
      • 450 cm - 540 cm (largeur_en_cm_450_540)
      • ≥ 540 cm (largeur_en_cm_540)
    • Height (height):
      • < 700 cm (height_700)
      • 700 cm - 770 cm (height_700_770)
      • 770 cm - 955 cm (height_770_960)
      • ≥ 955 cm (height_960)
    • Groupes de produits (siblingcategory):
    • info@comparer.fr