x
x
x Voir catégories x Catégories MENU
ou
Vous recherchez dans la catégorie {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (effacer)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Chercher un produit... Rechercher un produit dans {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Chercher un produit... Rechercher... Chercher un produit...
Catégories x Fermer
  • Chercher: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Salut {{$parent.getName()}}! Voulez-vous voir quels magasins à {{$data.getCity()}} vendent des saunas & hammams?
    L'emplacement actuel
    x

    Misa sauna & hammam

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} Lisez l'expérience de sauna & hammam autres {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Misa SAUNA HEATER MISA LAAVU 9 kW LEFT
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952859.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/130575184.jpg
      Misa Misa SAUNA HEATER MISA LAAVU 9 kW LEFT SAUNA HEATER MISA LAAVU 9 kW LEFT SAUNA HEATER MISA LAAVU 9 kW LEFT Sähkölämmitin ja puulämmitteinen yhdistelmä Kivet eivät sisälly-Sauna kivet (1)
      Misa SAUNA HEATER MISA LAAVU 9 kW LEFT
      • misa_10099l
      1
      2095.60 EUR
    • Misa SAUNA HEATER MISA LAAVU 9 kW RIGHT
      • https://pc.comparer.be/500x500/130575152.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952668.jpg
      Misa Misa SAUNA HEATER MISA LAAVU 9 kW RIGHT SAUNA HEATER MISA LAAVU 9 kW RIGHT SAUNA HEATER MISA LAAVU 9 kW RIGHT Sähkölämmitin ja puulämmitteinen yhdistelmä Kivet eivät sisälly-Sauna kivet (1)
      Misa SAUNA HEATER MISA LAAVU 9 kW RIGHT
      • misa_10099r
      1
      2095.60 EUR
    • Misa SAUNA HEATER MISA LAAVU 12 kW
      • https://pc.comparer.be/500x500/90052939.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952621.jpg
      Misa Misa SAUNA HEATER MISA LAAVU 12 kW SAUNA HEATER MISA LAAVU 12 kW SAUNA HEATER MISA LAAVU 12 kW LAAVUKASTA löylyä pehmeästi ja tasaisesti, energiaa säästäen Laavukiuas on muotoilultaan ajaton. Lähes lattiaan ulottuva löylypinta lämmittää saunan liki lattianrajasta kattoon, siksi laudekorkeus voidaan tarvittaessa mitoittaa alemmas. Laavukiukaan sisällä on tutkittu ja patentoitu tekniikka, joka takaa pitkän iän ja tehokkuuden, ympäristöystävällisyyttä unohtamatta. Vuolukiven tunnettu varauskyky ja poikkeuksellisen suuri kivimassa kuivattavat saunan tehokkaasti kylpemisen jälkeen estäen ho... (1)
      Misa SAUNA HEATER MISA LAAVU 12 kW
      • misa_10012
      1
      2066.67 EUR
    • Misa SAUNA HEATER MISA LAAVU 18 kW
      • https://pc.comparer.be/500x500/90052940.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953077.jpg
      Misa Misa SAUNA HEATER MISA LAAVU 18 kW SAUNA HEATER MISA LAAVU 18 kW SAUNA HEATER MISA LAAVU 18 kW LAAVUKASTA löylyä pehmeästi ja tasaisesti, energiaa säästäen Laavukiuas on muotoilultaan ajaton. Lähes lattiaan ulottuva löylypinta lämmittää saunan liki lattianrajasta kattoon, siksi laudekorkeus voidaan tarvittaessa mitoittaa alemmas. Laavukiukaan sisällä on tutkittu ja patentoitu tekniikka, joka takaa pitkän iän ja tehokkuuden, ympäristöystävällisyyttä unohtamatta. Vuolukiven tunnettu varauskyky ja poikkeuksellisen suuri kivimassa kuivattavat saunan tehokkaasti kylpemisen jälkeen estäen ho... (1)
      Misa SAUNA HEATER MISA LAAVU 18 kW
      • misa_10018
      1
      2810.67 EUR
    • Misa SAUNA WOODBURNING STOVE MISA 11106
      • https://pc.comparer.be/500x500/130574266.jpg
      Misa Misa SAUNA WOODBURNING STOVE MISA 11106 SAUNA WOODBURNING STOVE MISA 11106 SAUNA WOODBURNING STOVE MISA 11106 Tuotenro:11106 Teho:12 kW Materiaali / Viimeistely:rst/emali/lasiluukku Leveys:45 cm Korkeus:75 cm Syvyys:42 cm Saunan koko:5 - 12 m3 Kivimäärä:30 kg hormiliitäntä : halk. 115 mm hormiliitäntä lattiasta aukon alareunaan: 59,5 cm (säätöjaloilla 60-64 cm) kiukaaseen sopivat vesisäiliöt: 17100 sivuvesisäiliö, 17321 ylävesisäiliö Pienehköön saunaan sopiva kiuas. Hormiliitäntä on aina mahdollista kiukaan päältä, takaa tai sivulta. Hyvä ilmankierto takaa nautinnolliset löylyt. Lasiluukun kautta sau... (1)
      Misa SAUNA WOODBURNING STOVE MISA 11106
      • misa_11106
      1
      577.63 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Harvia DEFAULT
        • harvia
      • SENTIOTEC DEFAULT
        • sentiotec
      • Helo DEFAULT
        • helo
      • Pas cher DEFAULT
        • budget
    • Quelle marque préférez-vous? (brand):
      • Harvia (harvia)
      • SENTIOTEC (sentiotec)
      • Helo (helo)
      • Aito (aito)
      • EOS (eos)
      • Huum (huum)
      • Iki (iki)
      • Kastor (kastor)
      • Magnum (magnum)
      • Misa (misa)
      • Mondex (mondex)
      • Narvi (narvi)
      • Saunax (saunax)
      • SKAMET (skamet)
      • Stoveman (stoveman)
      • TF (tf)
      • Tulikivi (tulikivi)
      • Tylö (tylo_)
      • VOGUE SAUNA (vogue_sauna)
    • Quel est votre budget? (price):
      • < €570 (budget)
      • €570 - €1215 (low)
      • €1215 - €5805 (medium)
      • > €5805 (high)
    • Modèle (group):
      • Eos Bio-Filius (eos_bio_filius)
      • Eos Bio-Thermat (eos_bio_thermat)
      • Eos Cubo (eos_cubo)
      • Eos Euro (eos_euro)
      • Eos Euro-Max (eos_euro_max)
      • Eos Filius (eos_filius)
      • Eos Finnrock (eos_finnrock)
      • Eos Goliath (eos_goliath)
      • Eos Invisio-Mini (eos_invisio_mini)
      • Eos Saunadome (eos_saunadome)
      • Harvia Cilindro (harvia_cilindro)
      • Harvia Forte (harvia_forte)
      • Harvia Kivi (harvia_kivi)
      • Harvia Legend (harvia_legend)
      • Harvia Moderna (harvia_moderna)
      • Harvia Profi (harvia_profi)
      • Harvia Vega (harvia_vega)
      • Harvia Xenio (harvia_xenio)
      • Helo Fonda (helo_fonda)
      • Helo Laava (helo_laava)
      • Helo Pikkutonttu (helo_pikkutonttu)
      • Helo Rondo (helo_rondo)
      • Helo Saga (helo_saga)
      • Helo Saunatonttu (helo_saunatonttu)
      • Iki Kulma (iki_kulma)
      • Iki Löyly (iki_lo_yly)
      • Iki Monolith (iki_monolith)
      • Iki Pilari (iki_pilari)
      • Iki Seinä (iki_seina_)
      • Narvi Kota Kuru (narvi_kota_kuru)
      • Narvi Kota Luosto (narvi_kota_luosto)
      • Narvi Kota Saana (narvi_kota_saana)
      • Narvi NC (narvi_nc)
      • Narvi Slim (narvi_slim)
      • Narvi Smooth (narvi_smooth)
      • Narvi Softy (narvi_softy)
      • Narvi Stonet (narvi_stonet)
      • Narvi Stony (narvi_stony)
      • Narvi Trio (narvi_trio)
      • Narvi Ultra (narvi_ultra)
      • Narvi Velvet (narvi_velvet)
      • Stoveman 13 (stoveman_13)
      • Stoveman 16 (stoveman_16)
      • Stoveman 20 (stoveman_20)
      • Stoveman 24 (stoveman_24)
      • Tylö Expression (tylo_expression)
      • Tylö Sense (tylo_sense)
      • Tylö Sense Combi (tylo_sense_combi)
      • Tylö Sense Commercial (tylo_sense_commercial)
    • Profondeur (profondeur_en_cm):
      • < 35 cm (profondeur_en_cm_35)
      • 35 cm - 50 cm (profondeur_en_cm_35_50)
      • 50 cm - 60 cm (profondeur_en_cm_50_60)
      • ≥ 60 cm (profondeur_en_cm_60)
    • Weight (poids):
      • < 20 kg (poids_20)
      • 20 kg - 45 kg (poids_20_45)
      • 45 kg - 75 kg (poids_45_75)
      • ≥ 75 kg (poids_75)
    • Width (largeur_en_cm):
      • < 395 cm (largeur_en_cm_400)
      • 395 cm - 450 cm (largeur_en_cm_400_450)
      • 450 cm - 540 cm (largeur_en_cm_450_540)
      • ≥ 540 cm (largeur_en_cm_540)
    • Height (height):
      • < 700 cm (height_700)
      • 700 cm - 770 cm (height_700_770)
      • 770 cm - 955 cm (height_770_960)
      • ≥ 955 cm (height_960)
    • Groupes de produits (siblingcategory):
    • info@comparer.fr