x
x
x Voir catégories x Catégories MENU
ou
Vous recherchez dans la catégorie {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (effacer)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Chercher un produit... Rechercher un produit dans {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Chercher un produit... Rechercher... Chercher un produit...
Catégories x Fermer
  • Chercher: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Salut {{$parent.getName()}}! Voulez-vous voir quels magasins à {{$data.getCity()}} vendent des saunas & hammams?
    L'emplacement actuel
    x

    sauna & hammam

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} Lisez l'expérience de sauna & hammam autres {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Mondex RAKKA
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053184.jpg
      Mondex Mondex RAKKA RAKKA RAKKA Saunan koko: 7 22 m3Kotimainen mondex oy kehitti taas uuden suunnannäyttäjän saunomiseen!Kivet ovat mukana (1)
      Mondex RAKKA
      1
      931.00 EUR
    • Mondex UKKO
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053088.jpg
      Mondex Mondex UKKO UKKO UKKO Rakentaminen tehty puolin ja alaosa vuolukiveä, myös ohjain ja ohjain kotelo sinkittyä terästä. Stone lohkot ovat käsintehtyjä vuolukiveä. Kivet eivät sisälly-Sauna kivet (1)
      Mondex UKKO
      1
      896.00 EUR
    • Mondex AHTI
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053086.jpg
      Mondex Mondex AHTI AHTI AHTI Rakentaminen tehty puolin ja alaosa ruostumatonta terästä, myös ohjain ja ohjain kotelo sinkittyä terästä. Stone lohkot ovat käsintehtyjä vuolukiveä. Kivet eivät sisälly-Sauna kivet (1)
      Mondex AHTI
      1
      711.00 EUR
    • Mondex TAHKO E
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053371.jpg
      Mondex Mondex TAHKO E TAHKO E TAHKO E Tahko E on Suomessa valmistettava lattiakiuas, jonka älykäs ohjain lämmittää saunasi energiatehokkaasti. Ensimmäisellä käyttökerralla ohjain tunnistaa saunasi ja oppii ylläpitämään lämpöä optimaalisesti. Tahko E:ssä on erillisohjain, jonka voit sijoittaa saunatilaan, pukuhuoneeseen tai valokytkinrasiaan. Pieni ja huomaamaton lämpötila-anturi sijoitetaan laudeseinälle, jolloin se mittaa lämmön oikeasta paikasta sieltä, missä saunojakin on. Muita etuja - voit upottaa erillisohjatun kiukaan hel... (1)
      Mondex TAHKO E
      1
      439.00 EUR
    • Mondex TAHKO E
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053367.jpg
      Mondex Mondex TAHKO E TAHKO E TAHKO E Tahko E on Suomessa valmistettava lattiakiuas, jonka älykäs ohjain lämmittää saunasi energiatehokkaasti. Ensimmäisellä käyttökerralla ohjain tunnistaa saunasi ja oppii ylläpitämään lämpöä optimaalisesti.Tahko E:ssä on erillisohjain, jonka voit sijoittaa saunatilaan, pukuhuoneeseen tai valokytkinrasiaan. Pieni ja huomaamaton lämpötila-anturi sijoitetaan laudeseinälle, jolloin se mittaa lämmön oikeasta paikasta sieltä, missä saunojakin on. Muita etuja - voit upottaa erillisohjatun kiukaan help... (1)
      Mondex TAHKO E
      1
      466.00 EUR
    • Mondex RAKKA
      • https://pc.comparer.be/500x500/97707881.jpg
      Mondex Mondex RAKKA RAKKA RAKKA Saunan koko: 7 22 m3Kotimainen mondex oy kehitti taas uuden suunnannäyttäjän saunomiseen!Kivet ovat mukana (1)
      Mondex RAKKA
      1
      1054.00 EUR
    • Mondex WOODEN PIPE
      • https://pc.comparer.be/500x500/108076360.jpg
      Mondex Mondex WOODEN PIPE WOODEN PIPE WOODEN PIPE Mondexin puulämmitteinen uutuuskiuas. Upea pyöreä muotoilu, 70kg kivimassa sekä aukotettu ulkovaippa takaa että kiukaasta saa monipuolista löylyä jokaisen saunojan maun mukaan lattiasta kattoon. Tehokas 3-kanavainen polttotekniikka lämmittää kiukaan nopeasti päästöt huomioiden, joten Puu Pipe on myös luontoystävällinen valinta. Suuremman kivimäärän ansiosta lämpö varautuu kivimassaan jolloin kiukaasta saa löylyjä myös pesän sammuttua ja kiuas kuivaa myös tehokkaasti saunatilan saunomisen jälk... (1)
      Mondex WOODEN PIPE
      1
      791.00 EUR
    • Mondex WOODEN PIPE
      • https://pc.comparer.be/500x500/97866889.jpg
      Mondex Mondex WOODEN PIPE WOODEN PIPE WOODEN PIPE Mondexin puulämmitteinen uutuuskiuas. Upea pyöreä muotoilu, 70kg kivimassa sekä aukotettu ulkovaippa takaa että kiukaasta saa monipuolista löylyä jokaisen saunojan maun mukaan lattiasta kattoon. Tehokas 3-kanavainen polttotekniikka lämmittää kiukaan nopeasti päästöt huomioiden, joten Puu Pipe on myös luontoystävällinen valinta. Suuremman kivimäärän ansiosta lämpö varautuu kivimassaan jolloin kiukaasta saa löylyjä myös pesän sammuttua ja kiuas kuivaa myös tehokkaasti saunatilan saunomisen jälk... (1)
      Mondex WOODEN PIPE
      1
      791.00 EUR
    • Mondex KAIRA
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053376.jpg
      Mondex Mondex KAIRA KAIRA KAIRA Integra on Suomessa valmistettava lattiakiuas, jonka voit upottaa lauteisiin ilman mitään lisävarusteita. Asennusaukon koko on vain 34,3 cm. Suojaetäisyys lauderakenteeseen on vain 4 mm, joten reikä ei vie turhaa tilaa. Kiuas soveltuu erinomaisesti myös pienempiinkin lauderatkaisuihin. Erillisohjaimella voit säätää saunasi lämpötilaa asteen tarkkuudella. Kiukaan vastuksia ohjataan erikseen, jolloin lämpötilan säätely on energiatehokasta ja tarkkaa. Muita etuja - kiukaan asennuskorkeuden porta... (1)
      Mondex KAIRA
      1
      632.00 EUR
    • Mondex KAIRA
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053374.jpg
      Mondex Mondex KAIRA KAIRA KAIRA Integra on Suomessa valmistettava lattiakiuas, jonka voit upottaa lauteisiin ilman mitään lisävarusteita. Asennusaukon koko on vain 34,3 cm. Suojaetäisyys lauderakenteeseen on vain 4 mm, joten reikä ei vie turhaa tilaa. Kiuas soveltuu erinomaisesti myös pienempiinkin lauderatkaisuihin. Erillisohjaimella voit säätää saunasi lämpötilaa asteen tarkkuudella. Kiukaan vastuksia ohjataan erikseen, jolloin lämpötilan säätely on energiatehokasta ja tarkkaa. Muita etuja - kiukaan asennuskorkeuden porta... (1)
      Mondex KAIRA
      1
      632.00 EUR
    • Mondex RAKKA
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053183.jpg
      Mondex Mondex RAKKA RAKKA RAKKA Saunan koko: 7 22 m3Kotimainen mondex oy kehitti taas uuden suunnannäyttäjän saunomiseen!Kivet ovat mukana (1)
      Mondex RAKKA
      1
      878.01 EUR
    • Mondex HIISI
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053089.jpg
      Mondex Mondex HIISI HIISI HIISI Rakentaminen tehty mustasta graniitista sivut, ruostumaton teräs sisustus ja käsin tehtyjä vuolukiveä höyry korttelin Kivet eivät sisälly-Sauna kivet (1)
      Mondex HIISI
      1
      1229.99 EUR
    • Mondex TAHKO E
      • https://pc.comparer.be/500x500/90052894.jpg
      Mondex Mondex TAHKO E TAHKO E TAHKO E Tahko E on Suomessa valmistettava lattiakiuas, jonka älykäs ohjain lämmittää saunasi energiatehokkaasti. Ensimmäisellä käyttökerralla ohjain tunnistaa saunasi ja oppii ylläpitämään lämpöä optimaalisesti. Tahko E:ssä on erillisohjain, jonka voit sijoittaa saunatilaan, pukuhuoneeseen tai valokytkinrasiaan. Pieni ja huomaamaton lämpötila-anturi sijoitetaan laudeseinälle, jolloin se mittaa lämmön oikeasta paikasta sieltä, missä saunojakin on. Muita etuja - voit upottaa erillisohjatun kiukaan hel... (1)
      Mondex TAHKO E
      1
      553.00 EUR
    • Mondex TAHKO E
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053372.jpg
      Mondex Mondex TAHKO E TAHKO E TAHKO E Tahko E on Suomessa valmistettava lattiakiuas, jonka älykäs ohjain lämmittää saunasi energiatehokkaasti. Ensimmäisellä käyttökerralla ohjain tunnistaa saunasi ja oppii ylläpitämään lämpöä optimaalisesti.Tahko E:ssä on erillisohjain, jonka voit sijoittaa saunatilaan, pukuhuoneeseen tai valokytkinrasiaan. Pieni ja huomaamaton lämpötila-anturi sijoitetaan laudeseinälle, jolloin se mittaa lämmön oikeasta paikasta sieltä, missä saunojakin on. Muita etuja - voit upottaa erillisohjatun kiukaan help... (1)
      Mondex TAHKO E
      1
      439.00 EUR
    • Mondex KALLA
      • https://pc.comparer.be/500x500/90058693.jpg
      Mondex Mondex KALLA KALLA KALLA Pienen tilan erillisohjattu lattiakiuas High Balance E on seinään asennettava lattiakiuas. Koska kiukaassa ei ole suojaetäisyyttä taakse, voidaan kiuas asentaa suoraan esim. paneeliseinään kiinni. High Balance E:ssä on erillisohjain, jonka voit sijoittaa saunatilaan, pukuhuoneeseen tai valokytkinrasiaan. Pieni ja huomaamaton lämpötila-anturi sijoitetaan laudeseinälle, jolloin se mittaa lämmön oikeasta paikasta sieltä, missä saunojakin on. Värivaihtoehdot Harjattu teräs, grafiitinmusta (1)
      Mondex KALLA
      1
      628.00 EUR
    • Mondex TENO
      • https://pc.comparer.be/500x500/90058696.jpg
      Mondex Mondex TENO TENO TENO Balance on Suomessa valmistettava seinäkiuas, joka lämpenee nopeasti ja säästää energiaa. Kiukaan vastukset ovat spiraalimaisia, mikä lisää niiden lämmityspinta-alaa. Seinäkiukaaksi Balancessa on suuri kivimassa, joka varaa tehokkaasti lämpöä ja antaa monipuoliset löylyt. Muut edut spiraalivastusten ansiosta nopeampi ja energiataloudellinen lämmitys Värivaihtoehdot Harjattu RST ja grafiitinmusta (1)
      Mondex TENO
      1
      501.00 EUR
    • Mondex KALLA
      • https://pc.comparer.be/500x500/90058701.jpg
      Mondex Mondex KALLA KALLA KALLA Pienen tilan erillisohjattu lattiakiuas High Balance E on seinään asennettava lattiakiuas. Koska kiukaassa ei ole suojaetäisyyttä taakse, voidaan kiuas asentaa suoraan esim. paneeliseinään kiinni. High Balance E:ssä on erillisohjain, jonka voit sijoittaa saunatilaan, pukuhuoneeseen tai valokytkinrasiaan. Pieni ja huomaamaton lämpötila-anturi sijoitetaan laudeseinälle, jolloin se mittaa lämmön oikeasta paikasta sieltä, missä saunojakin on. Värivaihtoehdot Harjattu teräs, grafiitinmusta (1)
      Mondex KALLA
      1
      606.00 EUR
    • Mondex KALLA
      • https://pc.comparer.be/500x500/90058684.jpg
      Mondex Mondex KALLA KALLA KALLA Pienen tilan erillisohjattu lattiakiuas High Balance E on seinään asennettava lattiakiuas. Koska kiukaassa ei ole suojaetäisyyttä taakse, voidaan kiuas asentaa suoraan esim. paneeliseinään kiinni. High Balance E:ssä on erillisohjain, jonka voit sijoittaa saunatilaan, pukuhuoneeseen tai valokytkinrasiaan. Pieni ja huomaamaton lämpötila-anturi sijoitetaan laudeseinälle, jolloin se mittaa lämmön oikeasta paikasta sieltä, missä saunojakin on. Värivaihtoehdot Harjattu teräs, grafiitinmusta (1)
      Mondex KALLA
      1
      628.00 EUR
    • Mondex TENO
      • https://pc.comparer.be/500x500/90058700.jpg
      Mondex Mondex TENO TENO TENO Balance on Suomessa valmistettava seinäkiuas, joka lämpenee nopeasti ja säästää energiaa. Kiukaan vastukset ovat spiraalimaisia, mikä lisää niiden lämmityspinta-alaa. Seinäkiukaaksi Balancessa on suuri kivimassa, joka varaa tehokkaasti lämpöä ja antaa monipuoliset löylyt. Muut edut spiraalivastusten ansiosta nopeampi ja energiataloudellinen lämmitys käyttökytkinten kätisyyden voi vaihtaa oikealle tai vasemmalle Värivaihtoehdot Harjattu RST ja grafiitinmusta (1)
      Mondex TENO
      1
      343.00 EUR
    • Mondex TENO
      • https://pc.comparer.be/500x500/90058699.jpg
      Mondex Mondex TENO TENO TENO Balance on Suomessa valmistettava seinäkiuas, joka lämpenee nopeasti ja säästää energiaa. Kiukaan vastukset ovat spiraalimaisia, mikä lisää niiden lämmityspinta-alaa. Seinäkiukaaksi Balancessa on suuri kivimassa, joka varaa tehokkaasti lämpöä ja antaa monipuoliset löylyt. Balance E:ssä on erillisohjain, jonka voit sijoittaa saunatilaan, pukuhuoneeseen tai valokytkinrasiaan. Pieni ja huomaamaton lämpötila-anturi sijoitetaan laudeseinälle, jolloin se mittaa lämmön oikeasta paikasta sieltä, mis... (1)
      Mondex TENO
      1
      466.00 EUR
    • Mondex TAHKO C
      • https://pc.comparer.be/500x500/108087017.jpg
      Mondex Mondex TAHKO C TAHKO C TAHKO C Mondexin mekaanisesti ohjatussa Tahko-kiukaassa yhdistyvät edullinen hinta ja 100% suomalainen laatu. Optimaalisen kokonsa vuoksi Pipe soveltuu pieniinkin saunoihin unohtamatta Mondexin tunnettuja löylynautintoja.Kiuas asennetaan lattialle ja jalat säädetään siten että kiuas on suorassa. Tahko-kiukaassa tulee käyttää tavallisia alle 10 cm ø oliviinidiabaasi-, peridotiitti- tai oliviinikiuaskiviä. Kiukaan kivet ladotaan niin, etteivät vastukset pääse koskettamaan toisiaan. Kiukaan kivitila täy... (1)
      Mondex TAHKO C
      1
      360.00 EUR
    • Mondex TAHKO C
      • https://pc.comparer.be/500x500/108108260.jpg
      Mondex Mondex TAHKO C TAHKO C TAHKO C Mondexin mekaanisesti ohjatussa Tahko-kiukaassa yhdistyvät edullinen hinta ja 100% suomalainen laatu. Optimaalisen kokonsa vuoksi Pipe soveltuu pieniinkin saunoihin unohtamatta Mondexin tunnettuja löylynautintoja.Kiuas asennetaan lattialle ja jalat säädetään siten että kiuas on suorassa. Tahko-kiukaassa tulee käyttää tavallisia alle 10 cm ø oliviinidiabaasi-, peridotiitti- tai oliviinikiuaskiviä. Kiukaan kivet ladotaan niin, etteivät vastukset pääse koskettamaan toisiaan. Kiukaan kivitila täy... (1)
      Mondex TAHKO C
      1
      360.00 EUR
    • Mondex LOUHI
      • https://pc.comparer.be/500x500/90052827.jpg
      Mondex Mondex LOUHI LOUHI LOUHI Rakentaminen tehty graniitista sivut, ruostumaton teräs sisustus ja käsin tehtyjä vuolukiveä höyry korttelin Kivet eivät sisälly-Sauna kivet (1)
      Mondex LOUHI
      1
      1177.00 EUR
    • Mondex TENO
      • https://pc.comparer.be/500x500/90058697.jpg
      Mondex Mondex TENO TENO TENO Balance on Suomessa valmistettava seinäkiuas, joka lämpenee nopeasti ja säästää energiaa. Kiukaan vastukset ovat spiraalimaisia, mikä lisää niiden lämmityspinta-alaa. Seinäkiukaaksi Balancessa on suuri kivimassa, joka varaa tehokkaasti lämpöä ja antaa monipuoliset löylyt. Muut edut spiraalivastusten ansiosta nopeampi ja energiataloudellinen lämmitys Värivaihtoehdot Harjattu RST ja grafiitinmusta (1)
      Mondex TENO
      1
      501.00 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Harvia DEFAULT
        • harvia
      • SENTIOTEC DEFAULT
        • sentiotec
      • Helo DEFAULT
        • helo
      • Pas cher DEFAULT
        • budget
    • Quelle marque préférez-vous? (brand):
      • Harvia (harvia)
      • SENTIOTEC (sentiotec)
      • Helo (helo)
      • Aito (aito)
      • EOS (eos)
      • Huum (huum)
      • IKI (iki)
      • Infradoc (infradoc)
      • Kastor (kastor)
      • Magnum (magnum)
      • Mondex (mondex)
      • Narvi (narvi)
      • SAWOTEC (sawotec)
      • SKAMET (skamet)
      • Stoveman (stoveman)
      • TMF (tmf)
      • Tulikivi (tulikivi)
      • Tylö (tylo_)
    • Quel est votre budget? (price):
      • < €570 (budget)
      • €570 - €1215 (low)
      • €1215 - €5805 (medium)
      • > €5805 (high)
    • Modèle (group):
      • Eos Bio-Filius (eos_bio_filius)
      • Eos Bio-Thermat (eos_bio_thermat)
      • Eos Cubo (eos_cubo)
      • Eos Euro (eos_euro)
      • Eos Euro-Max (eos_euro_max)
      • Eos Filius (eos_filius)
      • Eos Finnrock (eos_finnrock)
      • Eos Goliath (eos_goliath)
      • Eos Invisio-Mini (eos_invisio_mini)
      • Eos Saunadome (eos_saunadome)
      • Harvia 20 Pro (harvia_20_pro)
      • Harvia Capella (harvia_capella)
      • Harvia Cilindro (harvia_cilindro)
      • Harvia Forte (harvia_forte)
      • Harvia Kivi (harvia_kivi)
      • Harvia Legend (harvia_legend)
      • Harvia Moderna (harvia_moderna)
      • Harvia Profi (harvia_profi)
      • Harvia Sirius (harvia_sirius)
      • Harvia Vega (harvia_vega)
      • Harvia Xenio (harvia_xenio)
      • Helo Fonda (helo_fonda)
      • Helo Laava (helo_laava)
      • Helo Pikkutonttu (helo_pikkutonttu)
      • Helo Rondo (helo_rondo)
      • Helo Saunatonttu (helo_saunatonttu)
      • Iki Kulma (iki_kulma)
      • Iki Löyly (iki_lo_yly)
      • Iki Monolith (iki_monolith)
      • Iki Pilari (iki_pilari)
      • Iki Seinä (iki_seina_)
      • Narvi Kota Kuru (narvi_kota_kuru)
      • Narvi Kota Luosto (narvi_kota_luosto)
      • Narvi Kota Saana (narvi_kota_saana)
      • Narvi NC (narvi_nc)
      • Narvi Slim (narvi_slim)
      • Narvi Smooth (narvi_smooth)
      • Narvi Softy (narvi_softy)
      • Narvi Stonet (narvi_stonet)
      • Narvi Stony (narvi_stony)
      • Narvi Trio (narvi_trio)
      • Narvi Ultra (narvi_ultra)
      • Narvi Velvet (narvi_velvet)
      • Stoveman 16 (stoveman_16)
      • Stoveman 20 (stoveman_20)
      • Stoveman 24 (stoveman_24)
      • Tylö Expression (tylo_expression)
      • Tylö Sense (tylo_sense)
      • Tylö Sense Combi (tylo_sense_combi)
      • Tylö Sense Commercial (tylo_sense_commercial)
    • Profondeur (profondeur_en_cm):
      • 9.5 cm (profondeur_en_cm_9.5)
      • 50.0 cm (profondeur_en_cm_50.0)
      • 51.0 cm (profondeur_en_cm_51.0)
      • 59.0 cm (profondeur_en_cm_59.0)
      • 60.0 cm (profondeur_en_cm_60.0)
    • Width (largeur_en_cm):
      • 59 cm (largeur_en_cm_59.0)
      • 340 cm (largeur_en_cm_340.0)
      • 435 cm (largeur_en_cm_435.0)
      • 500 cm (largeur_en_cm_500.0)
      • 590 cm (largeur_en_cm_590.0)
    • Height (height):
      • 74 cm (height_74.0)
      • 76 cm (height_76.0)
      • 81 cm (height_81.0)
      • 680 cm (height_680.0)
      • 740 cm (height_740.0)
      • 770 cm (height_770.0)
      • 920 cm (height_920.0)
    • Groupes de produits (siblingcategory):
    • info@comparer.fr