x
x
x Voir catégories x Catégories MENU
ou
Vous recherchez dans la catégorie {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (effacer)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Chercher un produit... Rechercher un produit dans {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Chercher un produit... Rechercher... Chercher un produit...
Catégories x Fermer
  • Chercher: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Salut {{$parent.getName()}}! Voulez-vous voir quels magasins à {{$data.getCity()}} vendent des saunas & hammams?
    L'emplacement actuel
    x

    SENTIOTEC sauna & hammam

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} Lisez l'expérience de sauna & hammam autres {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 18
    • SENTIOTEC CONCEPT R
      • https://pc.comparer.be/500x500/154961058.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC CONCEPT R CONCEPT R CONCEPT R Älä kuluta turhaan aikaa ja hae itsellesi uusin laadukas sähkölämmitteinen kiuas! Etuna on nykyaikainen muotoilu ja aito saksalainen laatu. Ominaisuudet: Teho: 9 kW; 10,5 kW; 12 kW ja 15 kW Nopeasti lämmitettävä Ulkokuori on satinoitua jauhepäällystettyä rosteria Vedestä suojatut vastukset Sisäosat on rosteria Koska kiukaan vastukset pysyvät kivistä erillään, sitä on aika kätevä käyttää Ulkokuori ei kuumene yli 80°C Säädettävät jalat Kiuas saa asentaa mihin tahansa saunan paikkaan Kivien maks... (1)
      SENTIOTEC CONCEPT R
      1
      1294.56 EUR
    • SENTIOTEC HOME FIN COMBI
      • https://pc.comparer.be/500x500/149822861.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC HOME FIN COMBI HOME FIN COMBI HOME FIN COMBI With the Home combi sauna heater, sentiotec maintains its high standards of design and function. The straight lines and the dark colours characterise the design of the Home combi sauna heater. Innovative technology: Sauna heater capacity: 6 kW and 9 kW Evaporator output: 2 kW Wall mountable Powder-coated exterior parts Interior parts made of stainless steel Adjustable stone tray volume Requires separate control unit Rust and scale-free heating rods Integrated water drip tray Suitable for mono... (1)
      SENTIOTEC HOME FIN COMBI
      1
      818.40 EUR
    • SENTIOTEC HOME FIN
      • https://pc.comparer.be/500x500/149822847.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC HOME FIN HOME FIN HOME FIN With the Home fin sauna heater, sentiotec maintains its high standards of design and function. The straight lines and the dark colours characterise the design of the Home fin sauna heater. Innovative technology: Sauna heater capacity: 4,5 kW, 6 kW, 7,5 kW and 9 kW Powder-coated exterior parts Interior parts made of stainless steel Adjustable stone tray volume Requires separate control unit Rust and scale-free heating rods Integrated water drip tray Suitable for monophase connection Quick and ... (1)
      SENTIOTEC HOME FIN
      1
      539.40 EUR
    • SENTIOTEC VIKING COMBI
      • https://pc.comparer.be/500x500/149822863.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC VIKING COMBI VIKING COMBI VIKING COMBI The Viking Combi impresses with its slim and simple design. The stainless steel outer case makes it very easy to care for, and very durable. Innovative technology: Sauna heater capacity: 6 kW and 9 kW Requires separate control unit Quick and easy assembly Suitable for monophase connection (1)
      SENTIOTEC VIKING COMBI
      1
      403.00 EUR
    • SENTIOTEC CONCEPT R
      • https://pc.comparer.be/500x500/154961057.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC CONCEPT R CONCEPT R CONCEPT R Älä kuluta turhaan aikaa ja hae itsellesi uusin laadukas sähkölämmitteinen kiuas! Etuna on nykyaikainen muotoilu ja aito saksalainen laatu. Ominaisuudet: Teho: 9 kW; 10,5 kW; 12 kW ja 15 kW Nopeasti lämmitettävä Ulkokuori on satinoitua jauhepäällystettyä rosteria Vedestä suojatut vastukset Sisäosat on rosteria Koska kiukaan vastukset pysyvät kivistä erillään, sitä on aika kätevä käyttää Ulkokuori ei kuumene yli 80°C Säädettävät jalat Kiuas saa asentaa mihin tahansa saunan paikkaan Kivien maks... (1)
      SENTIOTEC CONCEPT R
      1
      1220.16 EUR
    • SENTIOTEC CONCEPT R MINI
      • https://pc.comparer.be/500x500/97722965.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC CONCEPT R MINI CONCEPT R MINI CONCEPT R MINI Seinään kiinnitettävä Concept R -kiuas Mini sopii erinomaisesti pienikokoiseen saunaan. Ominaisuudet: Teho: 3,5 kW, 4,5 kW ja 6 kW Ulko-osat on satinoitua jauhepäällystettyä rosteria Hyvin suojatut vedenkestävät vastukset Sisäosat on rosteria Kompakti Vastukset pysyvät kiuaskivistä erikseen, minkä ansiosta kiuas on kätevä käytössä Maksimaalinen kivien määrä: 15 kg Kytkeytyy sähköverkkoon 380 V Lisävarusteet (erikseen tilattavissa): Kaidekiinnikkeiden setti Puukaiteet (pähkinä ja leppä) Kivet ... (1)
      SENTIOTEC CONCEPT R MINI
      1
      699.36 EUR
    • SENTIOTEC HOME FIN
      • https://pc.comparer.be/500x500/149822845.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC HOME FIN HOME FIN HOME FIN With the Home fin sauna heater, sentiotec maintains its high standards of design and function. The straight lines and the dark colours characterise the design of the Home fin sauna heater. Innovative technology: Sauna heater capacity: 4,5 kW, 6 kW, 7,5 kW and 9 kW Powder-coated exterior parts Interior parts made of stainless steel Adjustable stone tray volume Requires separate control unit Rust and scale-free heating rods Integrated water drip tray Suitable for monophase connection Quick and ... (1)
      SENTIOTEC HOME FIN
      1
      564.20 EUR
    • SENTIOTEC HOME FIN
      • https://pc.comparer.be/500x500/149822842.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC HOME FIN HOME FIN HOME FIN With the Home fin sauna heater, sentiotec maintains its high standards of design and function. The straight lines and the dark colours characterise the design of the Home fin sauna heater. Innovative technology: Sauna heater capacity: 4,5 kW, 6 kW, 7,5 kW and 9 kW Powder-coated exterior parts Interior parts made of stainless steel Adjustable stone tray volume Requires separate control unit Rust and scale-free heating rods Integrated water drip tray Suitable for monophase connection Quick and ... (1)
      SENTIOTEC HOME FIN
      1
      551.80 EUR
    • SENTIOTEC ELEKTRONINEN HÖYRYSTIN 2,5kW
      • https://pc.comparer.be/500x500/97662545.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952500.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952496.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC ELEKTRONINEN HÖYRYSTIN 2,5kW ELEKTRONINEN HÖYRYSTIN 2,5kW ELEKTRONINEN HÖYRYSTIN 2,5kW (1)
      SENTIOTEC ELEKTRONINEN HÖYRYSTIN 2,5kW
      • cp25stpb
      1
      892.80 EUR
    • SENTIOTEC CONCEPT R MINI
      • https://pc.comparer.be/500x500/97750257.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC CONCEPT R MINI CONCEPT R MINI CONCEPT R MINI Seinään kiinnitettävä Concept R -kiuas Mini sopii erinomaisesti pienikokoiseen saunaan. Ominaisuudet: Teho: 3,5 kW, 4,5 kW ja 6 kW Ulko-osat on satinoitua jauhepäällystettyä rosteria Hyvin suojatut vedenkestävät vastukset Sisäosat on rosteria Kompakti Vastukset pysyvät kiuaskivistä erikseen, minkä ansiosta kiuas on kätevä käytössä Maksimaalinen kivien määrä: 15 kg Kytkeytyy sähköverkkoon 380 V Lisävarusteet (erikseen tilattavissa): Kaidekiinnikkeiden setti Puukaiteet (pähkinä ja leppä) Kivet... (1)
      SENTIOTEC CONCEPT R MINI
      1
      729.12 EUR
    • SENTIOTEC VIKING COMBI
      • https://pc.comparer.be/500x500/149822855.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC VIKING COMBI VIKING COMBI VIKING COMBI The Viking Combi impresses with its slim and simple design. The stainless steel outer case makes it very easy to care for, and very durable. Innovative technology: Sauna heater capacity: 6 kW and 9 kW Requires separate control unit Quick and easy assembly Suitable for monophase connection (1)
      SENTIOTEC VIKING COMBI
      1
      421.60 EUR
    • SENTIOTEC HOME FIN
      • https://pc.comparer.be/500x500/149822852.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC HOME FIN HOME FIN HOME FIN With the Home fin sauna heater, sentiotec maintains its high standards of design and function. The straight lines and the dark colours characterise the design of the Home fin sauna heater. Innovative technology: Sauna heater capacity: 4,5 kW, 6 kW, 7,5 kW and 9 kW Powder-coated exterior parts Interior parts made of stainless steel Adjustable stone tray volume Requires separate control unit Rust and scale-free heating rods Integrated water drip tray Suitable for monophase connection Quick and ... (1)
      SENTIOTEC HOME FIN
      1
      582.80 EUR
    • SENTIOTEC ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R COMBI, 10,5 kW
      • https://pc.comparer.be/500x500/90058624.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952638.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952758.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952676.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R COMBI, 10,5 kW ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R COMBI, 10,5 kW ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R COMBI, 10,5 kW SENTIOTEC CONCEPT R COMBI -KIUAS KIINTEÄN HÖYRYSTIMEN KANSSA Älä kuluta turhaan aikaa ja hae itsellesi uusin laadukas sähkölämmitteinen kiuas! Etuna on nykyaikainen muotoilu ja aito saksalainen laatu. Ominaisuudet: Teho: 9 kW ja 10,5 kW Nopeasti lämmitettävä Posliinirasia yrttejä ja sauna-aromeja varten Ulkokuori on satinoitua jauhepäällystettyä rosteria Vedestä suojatut vastukset Sisäosat on rosteria Koska kiukaan vastukset pysyvät kivistä erillään, sitä on aika kätevä käyttää Rasia sauna-ar... (1)
      SENTIOTEC ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R COMBI, 10,5 kW
      • cprcb105
      1
      1934.40 EUR
    • SENTIOTEC ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R, 12,0 kW
      • https://pc.comparer.be/500x500/90058618.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952526.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953154.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R, 12,0 kW ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R, 12,0 kW ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R, 12,0 kW Älä kuluta turhaan aikaa ja hae itsellesi uusin laadukas sähkölämmitteinen kiuas! Etuna on nykyaikainen muotoilu ja aito saksalainen laatu. Ominaisuudet: Teho: 9 kW; 10,5 kW; 12 kW ja 15 kW Nopeasti lämmitettävä Ulkokuori on satinoitua jauhepäällystettyä rosteria Vedestä suojatut vastukset Sisäosat on rosteria Koska kiukaan vastukset pysyvät kivistä erillään, sitä on aika kätevä käyttää Ulkokuori ei kuumene yli 80°C Säädettävät jalat Kiuas saa asentaa mihin tahansa saunan paikkaan Kivien maks... (1)
      SENTIOTEC ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R, 12,0 kW
      • cprb120
      1
      1599.60 EUR
    • SENTIOTEC CONCEPT R MINI
      • https://pc.comparer.be/500x500/97699771.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC CONCEPT R MINI CONCEPT R MINI CONCEPT R MINI Seinään kiinnitettävä Concept R -kiuas Mini sopii erinomaisesti pienikokoiseen saunaan. Ominaisuudet: Teho: 3,5 kW, 4,5 kW ja 6 kW Ulko-osat on satinoitua jauhepäällystettyä rosteria Hyvin suojatut vedenkestävät vastukset Sisäosat on rosteria Kompakti Vastukset pysyvät kiuaskivistä erikseen, minkä ansiosta kiuas on kätevä käytössä Maksimaalinen kivien määrä: 15 kg Kytkeytyy sähköverkkoon 380 V Lisävarusteet (erikseen tilattavissa): Kaidekiinnikkeiden setti Puukaiteet (pähkinä ja leppä) Kivet ... (1)
      SENTIOTEC CONCEPT R MINI
      1
      669.60 EUR
    • SENTIOTEC HOME FIN COMBI
      • https://pc.comparer.be/500x500/149822853.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC HOME FIN COMBI HOME FIN COMBI HOME FIN COMBI With the Home combi sauna heater, sentiotec maintains its high standards of design and function. The straight lines and the dark colours characterise the design of the Home combi sauna heater. Innovative technology: Sauna heater capacity: 6 kW and 9 kW Evaporator output: 2 kW Wall mountable Powder-coated exterior parts Interior parts made of stainless steel Adjustable stone tray volume Requires separate control unit Rust and scale-free heating rods Integrated water drip tray Suitable for mono... (1)
      SENTIOTEC HOME FIN COMBI
      1
      775.00 EUR
    • SENTIOTEC CONCEPT R
      • https://pc.comparer.be/500x500/154961054.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC CONCEPT R CONCEPT R CONCEPT R Älä kuluta turhaan aikaa ja hae itsellesi uusin laadukas sähkölämmitteinen kiuas! Etuna on nykyaikainen muotoilu ja aito saksalainen laatu. Ominaisuudet: Teho: 9 kW; 10,5 kW; 12 kW ja 15 kW Nopeasti lämmitettävä Ulkokuori on satinoitua jauhepäällystettyä rosteria Vedestä suojatut vastukset Sisäosat on rosteria Koska kiukaan vastukset pysyvät kivistä erillään, sitä on aika kätevä käyttää Ulkokuori ei kuumene yli 80°C Säädettävät jalat Kiuas saa asentaa mihin tahansa saunan paikkaan Kivien maks... (1)
      SENTIOTEC CONCEPT R
      1
      1674.00 EUR
    • SENTIOTEC CONCEPT R COMBI
      • https://pc.comparer.be/500x500/154961053.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC CONCEPT R COMBI CONCEPT R COMBI CONCEPT R COMBI SENTIOTEC CONCEPT R COMBI -KIUAS KIINTEÄN HÖYRYSTIMEN KANSSA Älä kuluta turhaan aikaa ja hae itsellesi uusin laadukas sähkölämmitteinen kiuas! Etuna on nykyaikainen muotoilu ja aito saksalainen laatu. Ominaisuudet: Teho: 9 kW ja 10,5 kW Nopeasti lämmitettävä Posliinirasia yrttejä ja sauna-aromeja varten Ulkokuori on satinoitua jauhepäällystettyä rosteria Vedestä suojatut vastukset Sisäosat on rosteria Koska kiukaan vastukset pysyvät kivistä erillään, sitä on aika kätevä käyttää Rasia sauna-ar... (1)
      SENTIOTEC CONCEPT R COMBI
      1
      1860.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Harvia DEFAULT
        • harvia
      • SENTIOTEC DEFAULT
        • sentiotec
      • Helo DEFAULT
        • helo
      • Pas cher DEFAULT
        • budget
    • Quelle marque préférez-vous? (brand):
      • Harvia (harvia)
      • SENTIOTEC (sentiotec)
      • Helo (helo)
      • Aito (aito)
      • EOS (eos)
      • Huum (huum)
      • IKI (iki)
      • Infradoc (infradoc)
      • Kastor (kastor)
      • Magnum (magnum)
      • Mondex (mondex)
      • Narvi (narvi)
      • SAWOTEC (sawotec)
      • SKAMET (skamet)
      • Stoveman (stoveman)
      • TMF (tmf)
      • Tulikivi (tulikivi)
      • Tylö (tylo_)
      • Uniprodo (uniprodo)
    • Quel est votre budget? (price):
      • < €570 (budget)
      • €570 - €1215 (low)
      • €1215 - €5805 (medium)
      • > €5805 (high)
    • Modèle (group):
      • Eos Bio-Filius (eos_bio_filius)
      • Eos Bio-Thermat (eos_bio_thermat)
      • Eos Cubo (eos_cubo)
      • Eos Euro (eos_euro)
      • Eos Euro-Max (eos_euro_max)
      • Eos Filius (eos_filius)
      • Eos Finnrock (eos_finnrock)
      • Eos Goliath (eos_goliath)
      • Eos Invisio-Mini (eos_invisio_mini)
      • Eos Saunadome (eos_saunadome)
      • Harvia 20 Pro (harvia_20_pro)
      • Harvia Capella (harvia_capella)
      • Harvia Cilindro (harvia_cilindro)
      • Harvia Forte (harvia_forte)
      • Harvia Kivi (harvia_kivi)
      • Harvia Legend (harvia_legend)
      • Harvia Moderna (harvia_moderna)
      • Harvia Profi (harvia_profi)
      • Harvia Sirius (harvia_sirius)
      • Harvia Vega (harvia_vega)
      • Harvia Xenio (harvia_xenio)
      • Helo Fonda (helo_fonda)
      • Helo Laava (helo_laava)
      • Helo Pikkutonttu (helo_pikkutonttu)
      • Helo Rondo (helo_rondo)
      • Helo Saunatonttu (helo_saunatonttu)
      • Iki Kulma (iki_kulma)
      • Iki Löyly (iki_lo_yly)
      • Iki Monolith (iki_monolith)
      • Iki Pilari (iki_pilari)
      • Iki Seinä (iki_seina_)
      • Narvi Kota Kuru (narvi_kota_kuru)
      • Narvi Kota Luosto (narvi_kota_luosto)
      • Narvi Kota Saana (narvi_kota_saana)
      • Narvi NC (narvi_nc)
      • Narvi Slim (narvi_slim)
      • Narvi Smooth (narvi_smooth)
      • Narvi Softy (narvi_softy)
      • Narvi Stonet (narvi_stonet)
      • Narvi Stony (narvi_stony)
      • Narvi Trio (narvi_trio)
      • Narvi Ultra (narvi_ultra)
      • Narvi Velvet (narvi_velvet)
      • Stoveman 13 (stoveman_13)
      • Stoveman 16 (stoveman_16)
      • Stoveman 20 (stoveman_20)
      • Stoveman 24 (stoveman_24)
      • Tylö Expression (tylo_expression)
      • Tylö Sense (tylo_sense)
      • Tylö Sense Combi (tylo_sense_combi)
      • Tylö Sense Commercial (tylo_sense_commercial)
    • Profondeur (profondeur_en_cm):
      • 9.5 cm (profondeur_en_cm_9.5)
      • 25.0 cm (profondeur_en_cm_25.0)
      • 36.0 cm (profondeur_en_cm_36.0)
      • 50.0 cm (profondeur_en_cm_50.0)
      • 51.0 cm (profondeur_en_cm_51.0)
      • 59.0 cm (profondeur_en_cm_59.0)
      • 60.0 cm (profondeur_en_cm_60.0)
    • Width (largeur_en_cm):
      • 59 cm (largeur_en_cm_59.0)
      • 340 cm (largeur_en_cm_340.0)
      • 360 cm (largeur_en_cm_360.0)
      • 380 cm (largeur_en_cm_380.0)
      • 435 cm (largeur_en_cm_435.0)
      • 500 cm (largeur_en_cm_500.0)
      • 590 cm (largeur_en_cm_590.0)
    • Height (height):
      • 74 cm (height_74.0)
      • 76 cm (height_76.0)
      • 81 cm (height_81.0)
      • 450 cm (height_450.0)
      • 680 cm (height_680.0)
      • 740 cm (height_740.0)
      • 770 cm (height_770.0)
      • 910 cm (height_910.0)
      • 920 cm (height_920.0)
    • Groupes de produits (siblingcategory):
    • info@comparer.fr