x
x
x Voir catégories x Catégories MENU
ou
Vous recherchez dans la catégorie {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (effacer)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Chercher un produit... Rechercher un produit dans {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Chercher un produit... Rechercher... Chercher un produit...
Catégories x Fermer
  • Chercher: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Salut {{$parent.getName()}}! Voulez-vous voir quels magasins à {{$data.getCity()}} vendent des saunas & hammams?
    L'emplacement actuel
    x

    SENTIOTEC sauna & hammam

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} Lisez l'expérience de sauna & hammam autres {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • SENTIOTEC CONCEPT R
      • https://pc.comparer.be/500x500/90058625.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC CONCEPT R CONCEPT R CONCEPT R Älä kuluta turhaan aikaa ja hae itsellesi uusin laadukas sähkölämmitteinen kiuas! Etuna on nykyaikainen muotoilu ja aito saksalainen laatu. Ominaisuudet: Teho: 9 kW; 10,5 kW; 12 kW ja 15 kW Nopeasti lämmitettävä Ulkokuori on satinoitua jauhepäällystettyä rosteria Vedestä suojatut vastukset Sisäosat on rosteria Koska kiukaan vastukset pysyvät kivistä erillään, sitä on aika kätevä käyttää Ulkokuori ei kuumene yli 80°C Säädettävät jalat Kiuas saa asentaa mihin tahansa saunan paikkaan Kivien maks... (1)
      SENTIOTEC CONCEPT R
      1
      1294.56 EUR
    • SENTIOTEC CONCEPT R
      • https://pc.comparer.be/500x500/90058608.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC CONCEPT R CONCEPT R CONCEPT R Älä kuluta turhaan aikaa ja hae itsellesi uusin laadukas sähkölämmitteinen kiuas! Etuna on nykyaikainen muotoilu ja aito saksalainen laatu. Ominaisuudet: Teho: 9 kW; 10,5 kW; 12 kW ja 15 kW Nopeasti lämmitettävä Ulkokuori on satinoitua jauhepäällystettyä rosteria Vedestä suojatut vastukset Sisäosat on rosteria Koska kiukaan vastukset pysyvät kivistä erillään, sitä on aika kätevä käyttää Ulkokuori ei kuumene yli 80°C Säädettävät jalat Kiuas saa asentaa mihin tahansa saunan paikkaan Kivien maks... (1)
      SENTIOTEC CONCEPT R
      1
      1220.16 EUR
    • SENTIOTEC ELEKTRONINEN HÖYRYSTIN 2,5kW
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952505.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/97662545.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952500.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952496.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC ELEKTRONINEN HÖYRYSTIN 2,5kW ELEKTRONINEN HÖYRYSTIN 2,5kW ELEKTRONINEN HÖYRYSTIN 2,5kW (1)
      SENTIOTEC ELEKTRONINEN HÖYRYSTIN 2,5kW
      • cp25stpb
      1
      892.80 EUR
    • SENTIOTEC CONCEPT R MINI
      • https://pc.comparer.be/500x500/97750257.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC CONCEPT R MINI CONCEPT R MINI CONCEPT R MINI Seinään kiinnitettävä Concept R -kiuas Mini sopii erinomaisesti pienikokoiseen saunaan. Ominaisuudet: Teho: 3,5 kW, 4,5 kW ja 6 kW Ulko-osat on satinoitua jauhepäällystettyä rosteria Hyvin suojatut vedenkestävät vastukset Sisäosat on rosteria Kompakti Vastukset pysyvät kiuaskivistä erikseen, minkä ansiosta kiuas on kätevä käytössä Maksimaalinen kivien määrä: 15 kg Kytkeytyy sähköverkkoon 380 V Lisävarusteet (erikseen tilattavissa): Kaidekiinnikkeiden setti Puukaiteet (pähkinä ja leppä) Kivet ... (1)
      SENTIOTEC CONCEPT R MINI
      1
      729.12 EUR
    • SENTIOTEC CONCEPT R MINI, 4,5 kW
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952796.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953195.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/97722965.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC CONCEPT R MINI, 4,5 kW CONCEPT R MINI, 4,5 kW CONCEPT R MINI, 4,5 kW Seinään kiinnitettävä Concept R -kiuas Mini sopii erinomaisesti pienikokoiseen saunaan. Ominaisuudet: Teho: 3,5 kW, 4,5 kW ja 6 kW Ulko-osat on satinoitua jauhepäällystettyä rosteria Hyvin suojatut vedenkestävät vastukset Sisäosat on rosteria Kompakti Vastukset pysyvät kiuaskivistä erikseen, minkä ansiosta kiuas on kätevä käytössä Maksimaalinen kivien määrä: 15 kg Kytkeytyy sähköverkkoon 380 V Lisävarusteet (erikseen tilattavissa): Kaidekiinnikkeiden setti Puukaiteet (pähkinä ja leppä) Kivet ... (1)
      SENTIOTEC CONCEPT R MINI, 4,5 kW
      • cprm45
      1
      699.36 EUR
    • SENTIOTEC ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R, 12,0 kW
      • https://pc.comparer.be/500x500/90058618.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952526.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953154.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R, 12,0 kW ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R, 12,0 kW ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R, 12,0 kW Älä kuluta turhaan aikaa ja hae itsellesi uusin laadukas sähkölämmitteinen kiuas! Etuna on nykyaikainen muotoilu ja aito saksalainen laatu. Ominaisuudet: Teho: 9 kW; 10,5 kW; 12 kW ja 15 kW Nopeasti lämmitettävä Ulkokuori on satinoitua jauhepäällystettyä rosteria Vedestä suojatut vastukset Sisäosat on rosteria Koska kiukaan vastukset pysyvät kivistä erillään, sitä on aika kätevä käyttää Ulkokuori ei kuumene yli 80°C Säädettävät jalat Kiuas saa asentaa mihin tahansa saunan paikkaan Kivien maks... (1)
      SENTIOTEC ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R, 12,0 kW
      • cprb120
      1
      1599.60 EUR
    • SENTIOTEC ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R COMBI, 10,5 kW
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952758.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/90058624.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952638.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952676.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R COMBI, 10,5 kW ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R COMBI, 10,5 kW ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R COMBI, 10,5 kW SENTIOTEC CONCEPT R COMBI -KIUAS KIINTEÄN HÖYRYSTIMEN KANSSA Älä kuluta turhaan aikaa ja hae itsellesi uusin laadukas sähkölämmitteinen kiuas! Etuna on nykyaikainen muotoilu ja aito saksalainen laatu. Ominaisuudet: Teho: 9 kW ja 10,5 kW Nopeasti lämmitettävä Posliinirasia yrttejä ja sauna-aromeja varten Ulkokuori on satinoitua jauhepäällystettyä rosteria Vedestä suojatut vastukset Sisäosat on rosteria Koska kiukaan vastukset pysyvät kivistä erillään, sitä on aika kätevä käyttää Rasia sauna-ar... (1)
      SENTIOTEC ELECTRIC SAUNA HEATERS SENTIOTEC CONCEPT R COMBI, 10,5 kW
      • cprcb105
      1
      1934.40 EUR
    • SENTIOTEC CONCEPT R
      • https://pc.comparer.be/500x500/90058612.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC CONCEPT R CONCEPT R CONCEPT R Älä kuluta turhaan aikaa ja hae itsellesi uusin laadukas sähkölämmitteinen kiuas! Etuna on nykyaikainen muotoilu ja aito saksalainen laatu. Ominaisuudet: Teho: 9 kW; 10,5 kW; 12 kW ja 15 kW Nopeasti lämmitettävä Ulkokuori on satinoitua jauhepäällystettyä rosteria Vedestä suojatut vastukset Sisäosat on rosteria Koska kiukaan vastukset pysyvät kivistä erillään, sitä on aika kätevä käyttää Ulkokuori ei kuumene yli 80°C Säädettävät jalat Kiuas saa asentaa mihin tahansa saunan paikkaan Kivien maks... (1)
      SENTIOTEC CONCEPT R
      1
      1674.00 EUR
    • SENTIOTEC CONCEPT R COMBI
      • https://pc.comparer.be/500x500/90058628.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC CONCEPT R COMBI CONCEPT R COMBI CONCEPT R COMBI SENTIOTEC CONCEPT R COMBI -KIUAS KIINTEÄN HÖYRYSTIMEN KANSSA Älä kuluta turhaan aikaa ja hae itsellesi uusin laadukas sähkölämmitteinen kiuas! Etuna on nykyaikainen muotoilu ja aito saksalainen laatu. Ominaisuudet: Teho: 9 kW ja 10,5 kW Nopeasti lämmitettävä Posliinirasia yrttejä ja sauna-aromeja varten Ulkokuori on satinoitua jauhepäällystettyä rosteria Vedestä suojatut vastukset Sisäosat on rosteria Koska kiukaan vastukset pysyvät kivistä erillään, sitä on aika kätevä käyttää Rasia sauna-ar... (1)
      SENTIOTEC CONCEPT R COMBI
      1
      1860.00 EUR
    • SENTIOTEC CONCEPT R MINI
      • https://pc.comparer.be/500x500/97699771.jpg
      SENTIOTEC SENTIOTEC CONCEPT R MINI CONCEPT R MINI CONCEPT R MINI Seinään kiinnitettävä Concept R -kiuas Mini sopii erinomaisesti pienikokoiseen saunaan. Ominaisuudet: Teho: 3,5 kW, 4,5 kW ja 6 kW Ulko-osat on satinoitua jauhepäällystettyä rosteria Hyvin suojatut vedenkestävät vastukset Sisäosat on rosteria Kompakti Vastukset pysyvät kiuaskivistä erikseen, minkä ansiosta kiuas on kätevä käytössä Maksimaalinen kivien määrä: 15 kg Kytkeytyy sähköverkkoon 380 V Lisävarusteet (erikseen tilattavissa): Kaidekiinnikkeiden setti Puukaiteet (pähkinä ja leppä) Kivet ... (1)
      SENTIOTEC CONCEPT R MINI
      1
      669.60 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Harvia DEFAULT
        • harvia
      • SENTIOTEC DEFAULT
        • sentiotec
      • Helo DEFAULT
        • helo
      • Pas cher DEFAULT
        • budget
    • Quelle marque préférez-vous? (brand):
      • Harvia (harvia)
      • SENTIOTEC (sentiotec)
      • Helo (helo)
      • Aito (aito)
      • EOS (eos)
      • Huum (huum)
      • Iki (iki)
      • Kastor (kastor)
      • Magnum (magnum)
      • Misa (misa)
      • Mondex (mondex)
      • Narvi (narvi)
      • Saunax (saunax)
      • SKAMET (skamet)
      • Stoveman (stoveman)
      • TF (tf)
      • Tulikivi (tulikivi)
      • Tylö (tylo_)
      • VOGUE SAUNA (vogue_sauna)
    • Quel est votre budget? (price):
      • < €570 (budget)
      • €570 - €1215 (low)
      • €1215 - €5805 (medium)
      • > €5805 (high)
    • Modèle (group):
      • Eos Bio-Filius (eos_bio_filius)
      • Eos Bio-Thermat (eos_bio_thermat)
      • Eos Cubo (eos_cubo)
      • Eos Euro (eos_euro)
      • Eos Euro-Max (eos_euro_max)
      • Eos Filius (eos_filius)
      • Eos Finnrock (eos_finnrock)
      • Eos Goliath (eos_goliath)
      • Eos Invisio-Mini (eos_invisio_mini)
      • Eos Saunadome (eos_saunadome)
      • Harvia Cilindro (harvia_cilindro)
      • Harvia Forte (harvia_forte)
      • Harvia Kivi (harvia_kivi)
      • Harvia Legend (harvia_legend)
      • Harvia Moderna (harvia_moderna)
      • Harvia Profi (harvia_profi)
      • Harvia Vega (harvia_vega)
      • Harvia Xenio (harvia_xenio)
      • Helo Fonda (helo_fonda)
      • Helo Laava (helo_laava)
      • Helo Pikkutonttu (helo_pikkutonttu)
      • Helo Rondo (helo_rondo)
      • Helo Saga (helo_saga)
      • Helo Saunatonttu (helo_saunatonttu)
      • Iki Kulma (iki_kulma)
      • Iki Löyly (iki_lo_yly)
      • Iki Monolith (iki_monolith)
      • Iki Pilari (iki_pilari)
      • Iki Seinä (iki_seina_)
      • Narvi Kota Kuru (narvi_kota_kuru)
      • Narvi Kota Luosto (narvi_kota_luosto)
      • Narvi Kota Saana (narvi_kota_saana)
      • Narvi NC (narvi_nc)
      • Narvi Slim (narvi_slim)
      • Narvi Smooth (narvi_smooth)
      • Narvi Softy (narvi_softy)
      • Narvi Stonet (narvi_stonet)
      • Narvi Stony (narvi_stony)
      • Narvi Trio (narvi_trio)
      • Narvi Ultra (narvi_ultra)
      • Narvi Velvet (narvi_velvet)
      • Stoveman 13 (stoveman_13)
      • Stoveman 16 (stoveman_16)
      • Stoveman 20 (stoveman_20)
      • Stoveman 24 (stoveman_24)
      • Tylö Expression (tylo_expression)
      • Tylö Sense (tylo_sense)
      • Tylö Sense Combi (tylo_sense_combi)
      • Tylö Sense Commercial (tylo_sense_commercial)
    • Profondeur (profondeur_en_cm):
      • < 35 cm (profondeur_en_cm_35)
      • 35 cm - 50 cm (profondeur_en_cm_35_50)
      • 50 cm - 60 cm (profondeur_en_cm_50_60)
      • ≥ 60 cm (profondeur_en_cm_60)
    • Weight (poids):
      • < 20 kg (poids_20)
      • 20 kg - 45 kg (poids_20_45)
      • 45 kg - 75 kg (poids_45_75)
      • ≥ 75 kg (poids_75)
    • Width (largeur_en_cm):
      • < 395 cm (largeur_en_cm_400)
      • 395 cm - 450 cm (largeur_en_cm_400_450)
      • 450 cm - 540 cm (largeur_en_cm_450_540)
      • ≥ 540 cm (largeur_en_cm_540)
    • Height (height):
      • < 700 cm (height_700)
      • 700 cm - 770 cm (height_700_770)
      • 770 cm - 955 cm (height_770_960)
      • ≥ 955 cm (height_960)
    • Groupes de produits (siblingcategory):
    • info@comparer.fr