x
x
x Voir catégories x Catégories MENU
ou
Vous recherchez dans la catégorie {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (effacer)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Chercher un produit... Rechercher un produit dans {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Chercher un produit... Rechercher... Chercher un produit...
Catégories x Fermer
  • Chercher: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Salut {{$parent.getName()}}! Voulez-vous voir quels magasins à {{$data.getCity()}} vendent des saunas & hammams?
    L'emplacement actuel
    x

    Stoveman sauna & hammam

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} Lisez l'expérience de sauna & hammam autres {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Stoveman 16-LS
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053833.jpg
      Stoveman Stoveman 16-LS 16-LS 16-LS Kiuas STOVEMAN 16 on tarkoitettu kuivan tai kostean löylyn tuottamiseen kotioloissa.Vid behovet kan man skaffa värmeutbytare som extrautrustning. Kivet eivät sisälly-Sauna kivet Putket eivät sisälly pakkaukseen: Saunan savupiiput / Teräspiiput (1)
      Stoveman 16-LS
      1
      351.00 EUR
    • Stoveman 20R HEAVY
      • https://pc.comparer.be/500x500/90054747.jpg
      Stoveman Stoveman 20R HEAVY 20R HEAVY 20R HEAVY Kiuas STOVEMAN 20RHEAVYon tarkoitettu kuivan tai kostean löylyn tuottamiseen kotioloissa.Vid behovet kan man skaffa värmeutbytare som extrautrustning. Tulisijan paksuus on 8mm Kivet eivät sisälly-Sauna kivet Putket eivät sisälly pakkaukseen: Saunan savupiiput / Teräspiiput (1)
      Stoveman 20R HEAVY
      1
      433.00 EUR
    • Stoveman 24 HEAVY
      • https://pc.comparer.be/500x500/97886303.jpg
      Stoveman Stoveman 24 HEAVY 24 HEAVY 24 HEAVY Kiuas STOVEMAN24 Heavyon tarkoitettu kuivan tai kostean löylyn tuottamiseen kotioloissa.Vid behovet kan man skaffa värmeutbytare som extrautrustning. Tulisijan paksuus on 8mm Kivet eivät sisälly-Sauna kivet Putket eivät sisälly pakkaukseen: Saunan savupiiput / Teräspiiput (1)
      Stoveman 24 HEAVY
      1
      451.00 EUR
    • Stoveman 24-LS
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053840.jpg
      Stoveman Stoveman 24-LS 24-LS 24-LS Kiuas STOVEMAN 24-LS on tarkoitettu kuivan tai kostean löylyn tuottamiseen kotioloissa. Vid behovet kan man skaffa värmeutbytare som extrautrustning. Kivet eivät sisälly-Sauna kivet Putket eivät sisälly pakkaukseen: Saunan savupiiput / Teräspiiput (1)
      Stoveman 24-LS
      1
      422.00 EUR
    • Stoveman 20-LS
      • https://pc.comparer.be/500x500/90058469.jpg
      Stoveman Stoveman 20-LS 20-LS 20-LS Kiuas STOVEMAN 20-LSon tarkoitettu kuivan tai kostean löylyn tuottamiseen kotioloissa.Vid behovet kan man skaffa värmeutbytare som extrautrustning. Kivet eivät sisälly-Sauna kivet Putket eivät sisälly pakkaukseen: Saunan savupiiput / Teräspiiput (1)
      Stoveman 20-LS
      1
      395.00 EUR
    • Stoveman 24
      • https://pc.comparer.be/500x500/103972249.jpg
      Stoveman Stoveman 24 24 24 Kiuas STOVEMAN 24 on tarkoitettu kuivan tai kostean löylyn tuottamiseen kotioloissa.Vid behovet kan man skaffa värmeutbytare som extrautrustning. Kivet eivät sisälly-Sauna kivet Putket eivät sisälly pakkaukseen: Saunan savupiiput / Teräspiiput (1)
      Stoveman 24
      1
      395.00 EUR
    • Stoveman 24-LS HEAVY
      • https://pc.comparer.be/500x500/116353868.jpg
      Stoveman Stoveman 24-LS HEAVY 24-LS HEAVY 24-LS HEAVY Kiuas STOVEMAN 24-LSHEAVYon tarkoitettu kuivan tai kostean löylyn tuottamiseen kotioloissa. Vid behovet kan man skaffa värmeutbytare som extrautrustning. Tulisijan paksuus on 8mm Kivet eivät sisälly-Sauna kivet Putket eivät sisälly pakkaukseen: Saunan savupiiput / Teräspiiput (1)
      Stoveman 24-LS HEAVY
      1
      468.00 EUR
    • Stoveman 20R
      • https://pc.comparer.be/500x500/103972159.jpg
      Stoveman Stoveman 20R 20R 20R Kiuas STOVEMAN 20 on tarkoitettu kuivan tai kostean löylyn tuottamiseen kotioloissa.Vid behovet kan man skaffa värmeutbytare som extrautrustning. Kivet eivät sisälly-Sauna kivet Putket eivät sisälly pakkaukseen: Saunan savupiiput / Teräspiiput (1)
      Stoveman 20R
      1
      351.00 EUR
    • Stoveman 20R-LS
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053834.jpg
      Stoveman Stoveman 20R-LS 20R-LS 20R-LS Kiuas STOVEMAN 20 on tarkoitettu kuivan tai kostean löylyn tuottamiseen kotioloissa.Vid behovet kan man skaffa värmeutbytare som extrautrustning. Kivet eivät sisälly-Sauna kivet Putket eivät sisälly pakkaukseen: Saunan savupiiput / Teräspiiput (1)
      Stoveman 20R-LS
      1
      351.00 EUR
    • Stoveman 20R-LS HEAVY
      • https://pc.comparer.be/500x500/116353869.jpg
      Stoveman Stoveman 20R-LS HEAVY 20R-LS HEAVY 20R-LS HEAVY Kiuas STOVEMAN 20R-LSHEAVYon tarkoitettu kuivan tai kostean löylyn tuottamiseen kotioloissa.Vid behovet kan man skaffa värmeutbytare som extrautrustning. Tulisijan paksuus on 8mm Kivet eivät sisälly-Sauna kivet Putket eivät sisälly pakkaukseen: Saunan savupiiput / Teräspiiput (1)
      Stoveman 20R-LS HEAVY
      1
      442.00 EUR
    • Stoveman 16-LS HEAVY
      • https://pc.comparer.be/500x500/97744276.jpg
      Stoveman Stoveman 16-LS HEAVY 16-LS HEAVY 16-LS HEAVY Kiuas STOVEMAN16-LS HEAVYon tarkoitettu kuivan tai kostean löylyn tuottamiseen kotioloissa.Vid behovet kan man skaffa värmeutbytare som extrautrustning. Tulisijan paksuus on 8mm Kivet eivät sisälly-Sauna kivet (1)
      Stoveman 16-LS HEAVY
      1
      425.00 EUR
    • Stoveman 16 HEAVY
      • https://pc.comparer.be/500x500/116353870.jpg
      Stoveman Stoveman 16 HEAVY 16 HEAVY 16 HEAVY Kiuas STOVEMAN 16HEAVYon tarkoitettu kuivan tai kostean löylyn tuottamiseen kotioloissa.Vid behovet kan man skaffa värmeutbytare som extrautrustning. Tulisijan paksuus on 8mm Kivet eivät sisälly-Sauna kivet Putket eivät sisälly pakkaukseen: Saunan savupiiput / Teräspiiput (1)
      Stoveman 16 HEAVY
      1
      374.00 EUR
    • Stoveman 20
      • https://pc.comparer.be/500x500/103972229.jpg
      Stoveman Stoveman 20 20 20 Kiuas STOVEMAN 20 on tarkoitettu kuivan tai kostean löylyn tuottamiseen kotioloissa.Vid behovet kan man skaffa värmeutbytare som extrautrustning. Kivet eivät sisälly-Sauna kivet Putket eivät sisälly pakkaukseen: Saunan savupiiput / Teräspiiput (1)
      Stoveman 20
      1
      404.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Harvia DEFAULT
        • harvia
      • SENTIOTEC DEFAULT
        • sentiotec
      • Helo DEFAULT
        • helo
      • Pas cher DEFAULT
        • budget
    • Quelle marque préférez-vous? (brand):
      • Harvia (harvia)
      • SENTIOTEC (sentiotec)
      • Helo (helo)
      • Aito (aito)
      • EOS (eos)
      • Huum (huum)
      • IKI (iki)
      • Infradoc (infradoc)
      • Kastor (kastor)
      • Magnum (magnum)
      • Mondex (mondex)
      • Narvi (narvi)
      • SAWOTEC (sawotec)
      • SKAMET (skamet)
      • Stoveman (stoveman)
      • TMF (tmf)
      • Tulikivi (tulikivi)
      • Tylö (tylo_)
    • Quel est votre budget? (price):
      • < €570 (budget)
      • €570 - €1215 (low)
      • €1215 - €5805 (medium)
      • > €5805 (high)
    • Modèle (group):
      • Eos Bio-Filius (eos_bio_filius)
      • Eos Bio-Thermat (eos_bio_thermat)
      • Eos Cubo (eos_cubo)
      • Eos Euro (eos_euro)
      • Eos Euro-Max (eos_euro_max)
      • Eos Filius (eos_filius)
      • Eos Finnrock (eos_finnrock)
      • Eos Goliath (eos_goliath)
      • Eos Invisio-Mini (eos_invisio_mini)
      • Eos Saunadome (eos_saunadome)
      • Harvia 20 Pro (harvia_20_pro)
      • Harvia Capella (harvia_capella)
      • Harvia Cilindro (harvia_cilindro)
      • Harvia Forte (harvia_forte)
      • Harvia Kivi (harvia_kivi)
      • Harvia Legend (harvia_legend)
      • Harvia Moderna (harvia_moderna)
      • Harvia Profi (harvia_profi)
      • Harvia Sirius (harvia_sirius)
      • Harvia Vega (harvia_vega)
      • Harvia Xenio (harvia_xenio)
      • Helo Fonda (helo_fonda)
      • Helo Laava (helo_laava)
      • Helo Pikkutonttu (helo_pikkutonttu)
      • Helo Rondo (helo_rondo)
      • Helo Saunatonttu (helo_saunatonttu)
      • Iki Kulma (iki_kulma)
      • Iki Löyly (iki_lo_yly)
      • Iki Monolith (iki_monolith)
      • Iki Pilari (iki_pilari)
      • Iki Seinä (iki_seina_)
      • Narvi Kota Kuru (narvi_kota_kuru)
      • Narvi Kota Luosto (narvi_kota_luosto)
      • Narvi Kota Saana (narvi_kota_saana)
      • Narvi NC (narvi_nc)
      • Narvi Slim (narvi_slim)
      • Narvi Smooth (narvi_smooth)
      • Narvi Softy (narvi_softy)
      • Narvi Stonet (narvi_stonet)
      • Narvi Stony (narvi_stony)
      • Narvi Trio (narvi_trio)
      • Narvi Ultra (narvi_ultra)
      • Narvi Velvet (narvi_velvet)
      • Stoveman 16 (stoveman_16)
      • Stoveman 20 (stoveman_20)
      • Stoveman 24 (stoveman_24)
      • Tylö Expression (tylo_expression)
      • Tylö Sense (tylo_sense)
      • Tylö Sense Combi (tylo_sense_combi)
      • Tylö Sense Commercial (tylo_sense_commercial)
    • Profondeur (profondeur_en_cm):
      • 9.5 cm (profondeur_en_cm_9.5)
      • 50.0 cm (profondeur_en_cm_50.0)
      • 51.0 cm (profondeur_en_cm_51.0)
      • 59.0 cm (profondeur_en_cm_59.0)
      • 60.0 cm (profondeur_en_cm_60.0)
    • Width (largeur_en_cm):
      • 59 cm (largeur_en_cm_59.0)
      • 340 cm (largeur_en_cm_340.0)
      • 435 cm (largeur_en_cm_435.0)
      • 500 cm (largeur_en_cm_500.0)
      • 590 cm (largeur_en_cm_590.0)
    • Height (height):
      • 74 cm (height_74.0)
      • 76 cm (height_76.0)
      • 81 cm (height_81.0)
      • 680 cm (height_680.0)
      • 740 cm (height_740.0)
      • 770 cm (height_770.0)
      • 920 cm (height_920.0)
    • Groupes de produits (siblingcategory):
    • info@comparer.fr