x
x
x Voir catégories x Catégories MENU
ou
Vous recherchez dans la catégorie {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (effacer)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Chercher un produit... Rechercher un produit dans {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Chercher un produit... Rechercher... Chercher un produit...
Catégories x Fermer
  • Chercher: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Salut {{$parent.getName()}}! Voulez-vous voir quels magasins à {{$data.getCity()}} vendent des saunas & hammams?
    L'emplacement actuel
    x

    TF sauna & hammam

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} Lisez l'expérience de sauna & hammam autres {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • TF SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY CARBON ANTHRACITE
      • https://pc.comparer.be/500x500/90058733.jpg
      TF TF SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY CARBON ANTHRACITE SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY CARBON ANTHRACITE SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY CARBON ANTHRACITE CE-sertifioitu (saa myydä Euroopassa paitsi Saksa) Tyylikäs moderni muotoilu Verkkomaisiin kiukaisiin suunniteltu tulipesä Iso määrä kiuaskiviä (liki 100 kg isokokoisia kiviä) Savuputki lähtee keskeltä kiuasta Helposti asennettava ________________________________________ Saunan koko: 8 18 m3 Suojaetäisyys tulisijaan 1250mm Minimaalinen suojaetäisyys kiukaan päältä kattoon 1200mm Minimaalinen suojaetäisyys sivulle ja taakse 500mm Tilatessasi kirjoita ostoskorissa olevaan kommenttikenttää... (1)
      TF SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY CARBON ANTHRACITE
      • tf_29300
      1
      403.00 EUR
    • TF SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR BATTERY FIRE, 16,0 kW, Black
      • https://pc.comparer.be/500x500/97867254.jpg
      TF TF SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR BATTERY FIRE, 16,0 kW, Black SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR BATTERY FIRE, 16,0 kW, Black SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR BATTERY FIRE, 16,0 kW, Black Sertifioitu koko Euroopassa Löylyhuoneen max. tilavuus - 250 m3 Polttoaine - polttopuut Takuu - 2 vuotta Tulisijan tilavuus - 76 l Teho - 16 kW Paino - 72 kg Muu löylyhuoneeseen tarkoitettu lämmitysvarustus - slot konvektori Mahdollisuus yhdistää ilmanputket vierekkäisiin huoneisiin - Kyllä Pitkäaikaisen palamisen toiminto - Kyllä Koko (PLK) - 930370760 mm Savuhormin halkaisija - 120 mm Savuhormin min. korkeus - 5 m (1)
      TF SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR BATTERY FIRE, 16,0 kW, Black
      • tf_12701
      1
      490.83 EUR
    • TF SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY INOX
      • https://pc.comparer.be/500x500/103972160.jpg
      TF TF SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY INOX SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY INOX SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY INOX Sertifioitu koko Euroopassa Erinomainen suunnittelu Kiukaan tulisijalla on erikoisrakenne, joka sopii verkon kaltaisiin kiukaisiin. Vaikka kiuas on keskikokoinen, siihen mahtuu iso määrä kiviä. Savuhormi menee keskeltäpäin kiuasta, mikä helpottaa kiukaan asentamisen tarvittavaan kohtaan. Kiukaan yläpuolella sijaitseva deflektori estää nojan kertymästä kaasukanaviin. Sopii saunaan 4 9 m3. Kivien laajan pinnan koskettuaan lämmitettävään pintaan saunan lämpötilaa pysyy muuttumattomana. Kiukaase... (1)
      TF SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY INOX
      • tf_29901
      1
      640.67 EUR
    • TF SAYANY MINI CARBON
      • https://pc.comparer.be/500x500/149822841.jpg
      TF TF SAYANY MINI CARBON SAYANY MINI CARBON SAYANY MINI CARBON Sertifioitu koko Euroopassa Erinomainen suunnittelu Kiukaan tulisijalla on erikoisrakenne, joka sopii verkon kaltaisiin kiukaisiin. Vaikka kiuas on keskikokoinen, siihen mahtuu iso määrä kiviä. Savuhormi menee keskeltäpäin kiuasta, mikä helpottaa kiukaan asentamisen tarvittavaan kohtaan. Kiukaan yläpuolella sijaitseva deflektori estää nojan kertymästä kaasukanaviin. Sopii saunaan 4 9 m3. Kivien laajan pinnan koskettuaan lämmitettävään pintaan saunan lämpötilaa pysyy muuttumattomana. Kiukaase... (1)
      TF SAYANY MINI CARBON
      1
      359.60 EUR
    • TF SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY INOX LUMINA
      • https://pc.comparer.be/500x500/114579391.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952518.jpg
      TF TF SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY INOX LUMINA SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY INOX LUMINA SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY INOX LUMINA Sertifioitu koko Euroopassa Erinomainen suunnittelu Kiukaan tulisijalla on erikoisrakenne, joka sopii verkon kaltaisiin kiukaisiin. Vaikka kiuas on keskikokoinen, siihen mahtuu iso määrä kiviä. Savuhormi menee keskeltäpäin kiuasta, mikä helpottaa kiukaan asentamisen tarvittavaan kohtaan. Kiukaan yläpuolella sijaitseva deflektori estää nojan kertymästä kaasukanaviin. Sopii saunaan 4 9 m3. Kivien laajan pinnan koskettuaan lämmitettävään pintaan saunan lämpötilaa pysyy muuttumattomana. Kiukaase... (1)
      TF SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY INOX LUMINA
      • tf_29400
      1
      583.83 EUR
    • TF SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY XXL 2015 INOX
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953151.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952916.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/97837631.jpg
      TF TF SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY XXL 2015 INOX SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY XXL 2015 INOX SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY XXL 2015 INOX (1)
      TF SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR SAYANY XXL 2015 INOX
      • tf_29503
      1
      892.80 EUR
    • TF SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR ANGARA 2012 ANTHRACITE
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952716.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/97685027.jpg
      TF TF SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR ANGARA 2012 ANTHRACITE SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR ANGARA 2012 ANTHRACITE SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR ANGARA 2012 ANTHRACITE Kivet eivät sisälly-Sauna kivet (1)
      TF SAUNA WOODBURNING STOVE TERMOFOR ANGARA 2012 ANTHRACITE
      • tf_31409
      1
      558.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Harvia DEFAULT
        • harvia
      • SENTIOTEC DEFAULT
        • sentiotec
      • Helo DEFAULT
        • helo
      • Pas cher DEFAULT
        • budget
    • Quelle marque préférez-vous? (brand):
      • Harvia (harvia)
      • SENTIOTEC (sentiotec)
      • Helo (helo)
      • Aito (aito)
      • EOS (eos)
      • Huum (huum)
      • Iki (iki)
      • Kastor (kastor)
      • Magnum (magnum)
      • Misa (misa)
      • Mondex (mondex)
      • Narvi (narvi)
      • Saunax (saunax)
      • SKAMET (skamet)
      • Stoveman (stoveman)
      • TF (tf)
      • Tulikivi (tulikivi)
      • Tylö (tylo_)
      • VOGUE SAUNA (vogue_sauna)
    • Quel est votre budget? (price):
      • < €570 (budget)
      • €570 - €1215 (low)
      • €1215 - €5805 (medium)
      • > €5805 (high)
    • Modèle (group):
      • Eos Bio-Filius (eos_bio_filius)
      • Eos Bio-Thermat (eos_bio_thermat)
      • Eos Cubo (eos_cubo)
      • Eos Euro (eos_euro)
      • Eos Euro-Max (eos_euro_max)
      • Eos Filius (eos_filius)
      • Eos Finnrock (eos_finnrock)
      • Eos Goliath (eos_goliath)
      • Eos Invisio-Mini (eos_invisio_mini)
      • Eos Saunadome (eos_saunadome)
      • Harvia Cilindro (harvia_cilindro)
      • Harvia Forte (harvia_forte)
      • Harvia Kivi (harvia_kivi)
      • Harvia Legend (harvia_legend)
      • Harvia Moderna (harvia_moderna)
      • Harvia Profi (harvia_profi)
      • Harvia Vega (harvia_vega)
      • Harvia Xenio (harvia_xenio)
      • Helo Fonda (helo_fonda)
      • Helo Laava (helo_laava)
      • Helo Pikkutonttu (helo_pikkutonttu)
      • Helo Rondo (helo_rondo)
      • Helo Saga (helo_saga)
      • Helo Saunatonttu (helo_saunatonttu)
      • Iki Kulma (iki_kulma)
      • Iki Löyly (iki_lo_yly)
      • Iki Monolith (iki_monolith)
      • Iki Pilari (iki_pilari)
      • Iki Seinä (iki_seina_)
      • Narvi Kota Kuru (narvi_kota_kuru)
      • Narvi Kota Luosto (narvi_kota_luosto)
      • Narvi Kota Saana (narvi_kota_saana)
      • Narvi NC (narvi_nc)
      • Narvi Slim (narvi_slim)
      • Narvi Smooth (narvi_smooth)
      • Narvi Softy (narvi_softy)
      • Narvi Stonet (narvi_stonet)
      • Narvi Stony (narvi_stony)
      • Narvi Trio (narvi_trio)
      • Narvi Ultra (narvi_ultra)
      • Narvi Velvet (narvi_velvet)
      • Stoveman 13 (stoveman_13)
      • Stoveman 16 (stoveman_16)
      • Stoveman 20 (stoveman_20)
      • Stoveman 24 (stoveman_24)
      • Tylö Expression (tylo_expression)
      • Tylö Sense (tylo_sense)
      • Tylö Sense Combi (tylo_sense_combi)
      • Tylö Sense Commercial (tylo_sense_commercial)
    • Profondeur (profondeur_en_cm):
      • < 35 cm (profondeur_en_cm_35)
      • 35 cm - 50 cm (profondeur_en_cm_35_50)
      • 50 cm - 60 cm (profondeur_en_cm_50_60)
      • ≥ 60 cm (profondeur_en_cm_60)
    • Weight (poids):
      • < 20 kg (poids_20)
      • 20 kg - 45 kg (poids_20_45)
      • 45 kg - 75 kg (poids_45_75)
      • ≥ 75 kg (poids_75)
    • Width (largeur_en_cm):
      • < 395 cm (largeur_en_cm_400)
      • 395 cm - 450 cm (largeur_en_cm_400_450)
      • 450 cm - 540 cm (largeur_en_cm_450_540)
      • ≥ 540 cm (largeur_en_cm_540)
    • Height (height):
      • < 700 cm (height_700)
      • 700 cm - 770 cm (height_700_770)
      • 770 cm - 955 cm (height_770_960)
      • ≥ 955 cm (height_960)
    • Groupes de produits (siblingcategory):
    • info@comparer.fr