x
x
x Voir catégories x Catégories MENU
ou
Vous recherchez dans la catégorie {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (effacer)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Chercher un produit... Rechercher un produit dans {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Chercher un produit... Rechercher... Chercher un produit...
Catégories x Fermer
  • Chercher: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Salut {{$parent.getName()}}! Voulez-vous voir quels magasins à {{$data.getCity()}} vendent des saunas & hammams?
    L'emplacement actuel
    x

    Tylö sauna & hammam

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} Lisez l'expérience de sauna & hammam autres {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Tylö IMPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/97675256.jpg
      Tylö Tylö IMPRESSION IMPRESSION IMPRESSION Sähkökiukaat ei sisälly 96074807 (3)
      Tylö IMPRESSION
      1
      good_buy
      8080.67 EUR
    • Tylö IMPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/103972058.jpg
      Tylö Tylö IMPRESSION IMPRESSION IMPRESSION Sähkökiukaat ei sisälly 96074812 (1)
      Tylö IMPRESSION
      1
      9642.03 EUR
    • Tylö IMPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/97644311.jpg
      Tylö Tylö IMPRESSION IMPRESSION IMPRESSION Sähkökiukaat ei sisälly 96074815 (1)
      Tylö IMPRESSION
      1
      6025.37 EUR
    • Tylö EXPRESSION COMBI
      • https://pc.comparer.be/500x500/108022925.jpg
      Tylö Tylö EXPRESSION COMBI EXPRESSION COMBI EXPRESSION COMBI Expression-kiukaat ilmaisevat sinun tyylitajuasi Tyylikkyys, puhtaus ja hienostuneisuus - Expression-malliston kiukaamme lisäävät ripauksen ylellisyyttä saunaasi EXPRESSION COMBI 10 kW 1018 m³ kokoiselle saunalle. Sekä kuivat että kosteat löylyt tai Soft Sauna H2-ohjauskeskus ja kontaktorikotelo RB45 sisältyvät hintaan. (1)
      Tylö EXPRESSION COMBI
      1
      2459.33 EUR
    • Tylö EXPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/130575136.jpg
      Tylö Tylö EXPRESSION EXPRESSION EXPRESSION Expression-kiukaat ilmaisevat sinun tyylitajuasi Tyylikkyys, puhtaus ja hienostuneisuus - Expression-malliston kiukaamme lisäävät ripauksen ylellisyyttä saunaasi. EXPRESSION 10 kW 1018 m³ kokoiselle saunalle. Perinteiset kuivat löylyt. Lisää ohjauskeskus Elite tai Pure ja kontaktorikotelo Commercial Lite. (1)
      Tylö EXPRESSION
      1
      1426.00 EUR
    • Tylö SENSE SPORT
      • https://pc.comparer.be/500x500/108092431.jpg
      Tylö Tylö SENSE SPORT SENSE SPORT SENSE SPORT Sense herättää tunteita. Nykyaikaisilla sähkölämmitteisillä Sense-kiukailla yhdistyvät erittäin kaunis muotoilu ja aito Tylön laatu. Nopean hehkumisen ja tasaisen lämpötilan ansiosta voit rentoutua täydellisesti ja päästä lisätunteista irti. (1)
      Tylö SENSE SPORT
      1
      744.00 EUR
    • Tylö SENSE COMBI ELITE
      • https://pc.comparer.be/500x500/108136407.jpg
      Tylö Tylö SENSE COMBI ELITE SENSE COMBI ELITE SENSE COMBI ELITE Sense sarjan kiukaissa yhdistyy tyylikäs muotoilu, laadukkuus ja toimintavarmuus huippuominaisuuksilla. Sense Combi- malli tarjoaa muiden Sense- mallin kiukaiden ominaisuuksien lisäksi mahdollisuuden höyrysaunaan ja pehmeämpiin löylyihin. Erona löylyissä on, että höyrysaunassa saunotaan miedommassa lämpötilassa, mutta huomattavasti kosteammissa löylyissä. Kosteus voi olla jopa 70%. Pienessä saunassa tämä vaikuttaa huomattavasti saunomiskokemukseen. Kiukaan mukana tulee myös erillinen Elite- ... (1)
      Tylö SENSE COMBI ELITE
      1
      2164.83 EUR
    • Tylö SENSE COMMERCIAL LITE, Without legs, 10
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953023.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952764.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/121173605.jpg
      Tylö Tylö SENSE COMMERCIAL LITE, Without legs, 10 SENSE COMMERCIAL LITE, Without legs, 10 SENSE COMMERCIAL LITE, Without legs, 10 Sense herättää tunteita. Nykyaikaisilla sähkölämmitteisillä Sense-kiukailla yhdistyvät erittäin kaunis muotoilu ja aito Tylön laatu. Nopean hehkumisen ja tasaisen lämpötilan ansiosta voit rentoutua täydellisesti ja päästä lisätunteista irti. (1)
      Tylö SENSE COMMERCIAL LITE, Without legs, 10
      • tylo_61001090
      1
      1126.33 EUR
    • Tylö SENSE COMMERCIAL 16, Without legs, 16
      • https://pc.comparer.be/500x500/122220249.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953004.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953256.jpg
      Tylö Tylö SENSE COMMERCIAL 16, Without legs, 16 SENSE COMMERCIAL 16, Without legs, 16 SENSE COMMERCIAL 16, Without legs, 16 Sense herättää tunteita. Nykyaikaisilla sähkölämmitteisillä Sense-kiukailla yhdistyvät erittäin kaunis muotoilu ja aito Tylön laatu. Nopean hehkumisen ja tasaisen lämpötilan ansiosta voit rentoutua täydellisesti ja päästä lisätunteista irti. (1)
      Tylö SENSE COMMERCIAL 16, Without legs, 16
      • tylo_61001092
      1
      1467.33 EUR
    • Tylö SENSE SPORT
      • https://pc.comparer.be/500x500/97703647.jpg
      Tylö Tylö SENSE SPORT SENSE SPORT SENSE SPORT Sense herättää tunteita. Nykyaikaisilla sähkölämmitteisillä Sense-kiukailla yhdistyvät erittäin kaunis muotoilu ja aito Tylön laatu. Nopean hehkumisen ja tasaisen lämpötilan ansiosta voit rentoutua täydellisesti ja päästä lisätunteista irti. (1)
      Tylö SENSE SPORT
      1
      692.33 EUR
    • Tylö IMPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/97776293.jpg
      Tylö Tylö IMPRESSION IMPRESSION IMPRESSION Sähkökiukaat ei sisälly (1)
      Tylö IMPRESSION
      1
      6876.83 EUR
    • Tylö IMPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/97812656.jpg
      Tylö Tylö IMPRESSION IMPRESSION IMPRESSION Sähkökiukaat ei sisälly (1)
      Tylö IMPRESSION
      1
      8080.67 EUR
    • Tylö IMPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/97664141.jpg
      Tylö Tylö IMPRESSION IMPRESSION IMPRESSION Sähkökiukaat ei sisälly 96074810 (1)
      Tylö IMPRESSION
      1
      9642.03 EUR
    • Tylö SENSE COMMERCIAL
      • https://pc.comparer.be/500x500/97703739.jpg
      Tylö Tylö SENSE COMMERCIAL SENSE COMMERCIAL SENSE COMMERCIAL Sense herättää tunteita. Nykyaikaisilla sähkölämmitteisillä Sense-kiukailla yhdistyvät erittäin kaunis muotoilu ja aito Tylön laatu. Nopean hehkumisen ja tasaisen lämpötilan ansiosta voit rentoutua täydellisesti ja päästä lisätunteista irti. (1)
      Tylö SENSE COMMERCIAL
      1
      599.33 EUR
    • Tylö SENSE COMMERCIAL 20, Without legs, 20
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953275.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953191.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/122220252.jpg
      Tylö Tylö SENSE COMMERCIAL 20, Without legs, 20 SENSE COMMERCIAL 20, Without legs, 20 SENSE COMMERCIAL 20, Without legs, 20 Sense herättää tunteita. Nykyaikaisilla sähkölämmitteisillä Sense-kiukailla yhdistyvät erittäin kaunis muotoilu ja aito Tylön laatu. Nopean hehkumisen ja tasaisen lämpötilan ansiosta voit rentoutua täydellisesti ja päästä lisätunteista irti. (1)
      Tylö SENSE COMMERCIAL 20, Without legs, 20
      • tylo_61001094
      1
      1534.50 EUR
    • Tylö SENSE COMBI PURE
      • https://pc.comparer.be/500x500/148595801.jpg
      Tylö Tylö SENSE COMBI PURE SENSE COMBI PURE SENSE COMBI PURE Sense sarjan kiukaissa yhdistyy tyylikäs muotoilu, laadukkuus ja toimintavarmuus huippuominaisuuksilla. Sense Combi- malli tarjoaa muiden Sense- mallin kiukaiden ominaisuuksien lisäksi mahdollisuuden höyrysaunaan ja pehmeämpiin löylyihin. Erona löylyissä on, että höyrysaunassa saunotaan miedommassa lämpötilassa, mutta huomattavasti kosteammissa löylyissä. Kosteus voi olla jopa 70%. Pienessä saunassa tämä vaikuttaa huomattavasti saunomiskokemukseen. Kiukaan mukana tulee myös erillinen Pure- o... (1)
      Tylö SENSE COMBI PURE
      1
      1395.00 EUR
    • Tylö IMPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053461.jpg
      Tylö Tylö IMPRESSION IMPRESSION IMPRESSION Sähkökiukaat ei sisälly (1)
      Tylö IMPRESSION
      1
      6380.83 EUR
    • Tylö ELECTRIC SAUNA HEATER TYLÖ SENSE ELITE, With legs, 8 kW
      • https://pc.comparer.be/500x500/109179520.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952650.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953144.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953088.jpg
      Tylö Tylö ELECTRIC SAUNA HEATER TYLÖ SENSE ELITE, With legs, 8 kW ELECTRIC SAUNA HEATER TYLÖ SENSE ELITE, With legs, 8 kW ELECTRIC SAUNA HEATER TYLÖ SENSE ELITE, With legs, 8 kW Sense herättää tunteita. Nykyaikaisilla sähkölämmitteisillä Sense-kiukailla yhdistyvät erittäin kaunis muotoilu ja aito Tylön laatu. Nopean hehkumisen ja tasaisen lämpötilan ansiosta voit rentoutua täydellisesti ja päästä lisätunteista irti. (1)
      Tylö ELECTRIC SAUNA HEATER TYLÖ SENSE ELITE, With legs, 8 kW
      • tylo_61001035_with_legs
      1
      1544.83 EUR
    • Tylö EXPRESSION BLACK THERMOSAFE, Without legs, 10
      • https://pc.comparer.be/500x500/134952868.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/134953238.jpg
      • https://pc.comparer.be/500x500/122220250.jpg
      Tylö Tylö EXPRESSION BLACK THERMOSAFE, Without legs, 10 EXPRESSION BLACK THERMOSAFE, Without legs, 10 EXPRESSION BLACK THERMOSAFE, Without legs, 10 Sense herättää tunteita. Nykyaikaisilla sähkölämmitteisillä Sense-kiukailla yhdistyvät erittäin kaunis muotoilu ja aito Tylön laatu. Nopean hehkumisen ja tasaisen lämpötilan ansiosta voit rentoutua täydellisesti ja päästä lisätunteista irti. (1)
      Tylö EXPRESSION BLACK THERMOSAFE, Without legs, 10
      • tylo_61001120
      1
      1534.50 EUR
    • Tylö SENSE COMMERCIAL
      • https://pc.comparer.be/500x500/108016744.jpg
      Tylö Tylö SENSE COMMERCIAL SENSE COMMERCIAL SENSE COMMERCIAL Sense herättää tunteita. Nykyaikaisilla sähkölämmitteisillä Sense-kiukailla yhdistyvät erittäin kaunis muotoilu ja aito Tylön laatu. Nopean hehkumisen ja tasaisen lämpötilan ansiosta voit rentoutua täydellisesti ja päästä lisätunteista irti. (1)
      Tylö SENSE COMMERCIAL
      1
      661.33 EUR
    • Tylö SENSE COMMERCIAL
      • https://pc.comparer.be/500x500/108105946.jpg
      Tylö Tylö SENSE COMMERCIAL SENSE COMMERCIAL SENSE COMMERCIAL Sense herättää tunteita. Nykyaikaisilla sähkölämmitteisillä Sense-kiukailla yhdistyvät erittäin kaunis muotoilu ja aito Tylön laatu. Nopean hehkumisen ja tasaisen lämpötilan ansiosta voit rentoutua täydellisesti ja päästä lisätunteista irti. (1)
      Tylö SENSE COMMERCIAL
      1
      558.00 EUR
    • Tylö EXPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/108136518.jpg
      Tylö Tylö EXPRESSION EXPRESSION EXPRESSION Expression-kiukaat ilmaisevat sinun tyylitajuasi Tyylikkyys, puhtaus ja hienostuneisuus - Expression-malliston kiukaamme lisäävät ripauksen ylellisyyttä saunaasi. EXPRESSION 10 kW 1018 m³ kokoiselle saunalle. Perinteiset kuivat löylyt. Lisää ohjauskeskus Elite tai Pure ja kontaktorikotelo Commercial Lite. (1)
      Tylö EXPRESSION
      1
      1426.00 EUR
    • Tylö IMPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/103972142.jpg
      Tylö Tylö IMPRESSION IMPRESSION IMPRESSION Sähkökiukaat ei sisälly 96074825 (1)
      Tylö IMPRESSION
      1
      7798.57 EUR
    • Tylö IMPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/29227527.jpg
      Tylö Tylö IMPRESSION IMPRESSION IMPRESSION Sähkökiukaat ei sisälly (1)
      Tylö IMPRESSION
      • 00000096074817
      1
      6025.37 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Harvia DEFAULT
        • harvia
      • SENTIOTEC DEFAULT
        • sentiotec
      • Helo DEFAULT
        • helo
      • Pas cher DEFAULT
        • budget
    • Quelle marque préférez-vous? (brand):
      • Harvia (harvia)
      • SENTIOTEC (sentiotec)
      • Helo (helo)
      • Aito (aito)
      • EOS (eos)
      • Huum (huum)
      • Iki (iki)
      • Kastor (kastor)
      • Magnum (magnum)
      • Misa (misa)
      • Mondex (mondex)
      • Narvi (narvi)
      • Saunax (saunax)
      • SKAMET (skamet)
      • Stoveman (stoveman)
      • TF (tf)
      • Tulikivi (tulikivi)
      • Tylö (tylo_)
      • VOGUE SAUNA (vogue_sauna)
    • Quel est votre budget? (price):
      • < €570 (budget)
      • €570 - €1215 (low)
      • €1215 - €5805 (medium)
      • > €5805 (high)
    • Modèle (group):
      • Eos Bio-Filius (eos_bio_filius)
      • Eos Bio-Thermat (eos_bio_thermat)
      • Eos Cubo (eos_cubo)
      • Eos Euro (eos_euro)
      • Eos Euro-Max (eos_euro_max)
      • Eos Filius (eos_filius)
      • Eos Finnrock (eos_finnrock)
      • Eos Goliath (eos_goliath)
      • Eos Invisio-Mini (eos_invisio_mini)
      • Eos Saunadome (eos_saunadome)
      • Harvia Cilindro (harvia_cilindro)
      • Harvia Forte (harvia_forte)
      • Harvia Kivi (harvia_kivi)
      • Harvia Legend (harvia_legend)
      • Harvia Moderna (harvia_moderna)
      • Harvia Profi (harvia_profi)
      • Harvia Vega (harvia_vega)
      • Harvia Xenio (harvia_xenio)
      • Helo Fonda (helo_fonda)
      • Helo Laava (helo_laava)
      • Helo Pikkutonttu (helo_pikkutonttu)
      • Helo Rondo (helo_rondo)
      • Helo Saga (helo_saga)
      • Helo Saunatonttu (helo_saunatonttu)
      • Iki Kulma (iki_kulma)
      • Iki Löyly (iki_lo_yly)
      • Iki Monolith (iki_monolith)
      • Iki Pilari (iki_pilari)
      • Iki Seinä (iki_seina_)
      • Narvi Kota Kuru (narvi_kota_kuru)
      • Narvi Kota Luosto (narvi_kota_luosto)
      • Narvi Kota Saana (narvi_kota_saana)
      • Narvi NC (narvi_nc)
      • Narvi Slim (narvi_slim)
      • Narvi Smooth (narvi_smooth)
      • Narvi Softy (narvi_softy)
      • Narvi Stonet (narvi_stonet)
      • Narvi Stony (narvi_stony)
      • Narvi Trio (narvi_trio)
      • Narvi Ultra (narvi_ultra)
      • Narvi Velvet (narvi_velvet)
      • Stoveman 13 (stoveman_13)
      • Stoveman 16 (stoveman_16)
      • Stoveman 20 (stoveman_20)
      • Stoveman 24 (stoveman_24)
      • Tylö Expression (tylo_expression)
      • Tylö Sense (tylo_sense)
      • Tylö Sense Combi (tylo_sense_combi)
      • Tylö Sense Commercial (tylo_sense_commercial)
    • Profondeur (profondeur_en_cm):
      • < 35 cm (profondeur_en_cm_35)
      • 35 cm - 50 cm (profondeur_en_cm_35_50)
      • 50 cm - 60 cm (profondeur_en_cm_50_60)
      • ≥ 60 cm (profondeur_en_cm_60)
    • Weight (poids):
      • < 20 kg (poids_20)
      • 20 kg - 45 kg (poids_20_45)
      • 45 kg - 75 kg (poids_45_75)
      • ≥ 75 kg (poids_75)
    • Width (largeur_en_cm):
      • < 395 cm (largeur_en_cm_400)
      • 395 cm - 450 cm (largeur_en_cm_400_450)
      • 450 cm - 540 cm (largeur_en_cm_450_540)
      • ≥ 540 cm (largeur_en_cm_540)
    • Height (height):
      • < 700 cm (height_700)
      • 700 cm - 770 cm (height_700_770)
      • 770 cm - 955 cm (height_770_960)
      • ≥ 955 cm (height_960)
    • Groupes de produits (siblingcategory):
    • info@comparer.fr