x
x
x Voir catégories x Catégories MENU
ou
Vous recherchez dans la catégorie {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (effacer)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Chercher un produit... Rechercher un produit dans {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Chercher un produit... Rechercher... Chercher un produit...
Catégories x Fermer
  • Chercher: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Salut {{$parent.getName()}}! Voulez-vous voir quels magasins à {{$data.getCity()}} vendent des saunas & hammams?
    L'emplacement actuel
    x

    Tylö sauna & hammam

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} Lisez l'expérience de sauna & hammam autres {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Tylö IMPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/143786642.jpg
      Tylö Tylö IMPRESSION IMPRESSION IMPRESSION Sähkökiukaat ei sisälly (3)
      Tylö IMPRESSION
      1
      good_buy
      7798.57 EUR
    • Tylö IMPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/29227525.jpg
      Tylö Tylö IMPRESSION IMPRESSION IMPRESSION Sähkökiukaat ei sisälly (2)
      Tylö IMPRESSION
      • 00000096074800
      1
      good_buy
      6380.83 EUR
    • Tylö IMPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/29227527.jpg
      Tylö Tylö IMPRESSION IMPRESSION IMPRESSION Sähkökiukaat ei sisälly (2)
      Tylö IMPRESSION
      • 00000096074817
      1
      good_buy
      6025.37 EUR
    • Tylö SENSE ELITE
      • https://pc.comparer.be/500x500/109179521.jpg
      Tylö Tylö SENSE ELITE SENSE ELITE SENSE ELITE Sense herättää tunteita. Nykyaikaisilla sähkölämmitteisillä Sense-kiukailla yhdistyvät erittäin kaunis muotoilu ja aito Tylön laatu. Nopean hehkumisen ja tasaisen lämpötilan ansiosta voit rentoutua täydellisesti ja päästä lisätunteista irti. (2)
      Tylö SENSE ELITE
      1
      good_buy
      1457.00 EUR
    • Tylö SENSE COMBI ELITE
      • https://pc.comparer.be/500x500/108136407.jpg
      Tylö Tylö SENSE COMBI ELITE SENSE COMBI ELITE SENSE COMBI ELITE Sense sarjan kiukaissa yhdistyy tyylikäs muotoilu, laadukkuus ja toimintavarmuus huippuominaisuuksilla. Sense Combi- malli tarjoaa muiden Sense- mallin kiukaiden ominaisuuksien lisäksi mahdollisuuden höyrysaunaan ja pehmeämpiin löylyihin. Erona löylyissä on, että höyrysaunassa saunotaan miedommassa lämpötilassa, mutta huomattavasti kosteammissa löylyissä. Kosteus voi olla jopa 70%. Pienessä saunassa tämä vaikuttaa huomattavasti saunomiskokemukseen. Kiukaan mukana tulee myös erillinen Elite- ... (1)
      Tylö SENSE COMBI ELITE
      1
      2164.83 EUR
    • Tylö SENSE SPORT 2/4
      • https://pc.comparer.be/500x500/150797437.jpg
      Tylö Tylö SENSE SPORT 2/4 SENSE SPORT 2/4 SENSE SPORT 2/4 Kiuas pieniin saunatiloihin. Kivitila käytettäväksi Mini-kiuaskivien kanssa. Kiukaaseen integroitu ohjauspaneeli, jossa termostaatti ja mekaaninen ajastin. Lämmitysaika enintään 3 tuntia. Etukäteisajastus 0-9 tuntia. TylöHelo SENSE SPORT 2/4:ssä (yksityiskäyttöön) on aika- ja lämpönäyttö sijoitettu kätevästi edessä olevaan ohjauspaneeliin, jossa ne ovat aina näkyvillä ja helposti käytettävissä. SENSE SPORT2/4 on muunnettavissa 2,24,5 kW. Sisäänrakennettu ohjauspaneeli. Aika- ja lämpötilanäytö... (1)
      Tylö SENSE SPORT 2/4
      1
      669.60 EUR
    • Tylö IMPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/97644311.jpg
      Tylö Tylö IMPRESSION IMPRESSION IMPRESSION Sähkökiukaat ei sisälly 96074815 (1)
      Tylö IMPRESSION
      1
      6025.37 EUR
    • Tylö SENSE ELITE
      • https://pc.comparer.be/500x500/149049813.jpg
      Tylö Tylö SENSE ELITE SENSE ELITE SENSE ELITE Sense herättää tunteita. Nykyaikaisilla sähkölämmitteisillä Sense-kiukailla yhdistyvät erittäin kaunis muotoilu ja aito Tylön laatu. Nopean hehkumisen ja tasaisen lämpötilan ansiosta voit rentoutua täydellisesti ja päästä lisätunteista irti. (1)
      Tylö SENSE ELITE
      1
      2027.40 EUR
    • Tylö SENSE COMBI PURE 2.0
      • https://pc.comparer.be/500x500/150645321.jpg
      Tylö Tylö SENSE COMBI PURE 2.0 SENSE COMBI PURE 2.0 SENSE COMBI PURE 2.0 Sense sarjan kiukaissa yhdistyy tyylikäs muotoilu, laadukkuus ja toimintavarmuus huippuominaisuuksilla. Sense Combi- malli tarjoaa muiden Sense- mallin kiukaiden ominaisuuksien lisäksi mahdollisuuden höyrysaunaan ja pehmeämpiin löylyihin. Erona löylyissä on, että höyrysaunassa saunotaan miedommassa lämpötilassa, mutta huomattavasti kosteammissa löylyissä. Kosteus voi olla jopa 70%. Pienessä saunassa tämä vaikuttaa huomattavasti saunomiskokemukseen. Kiukaan mukana tulee myös erillinen Pure- o... (1)
      Tylö SENSE COMBI PURE 2.0
      1
      1395.00 EUR
    • Tylö SENSE COMBI PURE 2.0
      • https://pc.comparer.be/500x500/150645320.jpg
      Tylö Tylö SENSE COMBI PURE 2.0 SENSE COMBI PURE 2.0 SENSE COMBI PURE 2.0 Sense sarjan kiukaissa yhdistyy tyylikäs muotoilu, laadukkuus ja toimintavarmuus huippuominaisuuksilla. Sense Combi- malli tarjoaa muiden Sense- mallin kiukaiden ominaisuuksien lisäksi mahdollisuuden höyrysaunaan ja pehmeämpiin löylyihin. Erona löylyissä on, että höyrysaunassa saunotaan miedommassa lämpötilassa, mutta huomattavasti kosteammissa löylyissä. Kosteus voi olla jopa 70%. Pienessä saunassa tämä vaikuttaa huomattavasti saunomiskokemukseen. Kiukaan mukana tulee myös erillinen Pure- o... (1)
      Tylö SENSE COMBI PURE 2.0
      1
      1462.17 EUR
    • Tylö EXPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/130575136.jpg
      Tylö Tylö EXPRESSION EXPRESSION EXPRESSION Expression-kiukaat ilmaisevat sinun tyylitajuasi Tyylikkyys, puhtaus ja hienostuneisuus - Expression-malliston kiukaamme lisäävät ripauksen ylellisyyttä saunaasi. EXPRESSION 10 kW 1018 m³ kokoiselle saunalle. Perinteiset kuivat löylyt. Lisää ohjauskeskus Elite tai Pure ja kontaktorikotelo Commercial Lite. (1)
      Tylö EXPRESSION
      1
      1426.00 EUR
    • Tylö SENSE SPORT
      • https://pc.comparer.be/500x500/108092431.jpg
      Tylö Tylö SENSE SPORT SENSE SPORT SENSE SPORT Sense herättää tunteita. Nykyaikaisilla sähkölämmitteisillä Sense-kiukailla yhdistyvät erittäin kaunis muotoilu ja aito Tylön laatu. Nopean hehkumisen ja tasaisen lämpötilan ansiosta voit rentoutua täydellisesti ja päästä lisätunteista irti. (1)
      Tylö SENSE SPORT
      1
      744.00 EUR
    • Tylö EXPRESSION COMBI
      • https://pc.comparer.be/500x500/156990393.jpg
      Tylö Tylö EXPRESSION COMBI EXPRESSION COMBI EXPRESSION COMBI Expression-kiukaat ilmaisevat sinun tyylitajuasi Tyylikkyys, puhtaus ja hienostuneisuus - Expression-malliston kiukaamme lisäävät ripauksen ylellisyyttä saunaasi EXPRESSION COMBI 10 kW 1018 m³ kokoiselle saunalle. Sekä kuivat että kosteat löylyt tai Soft Sauna Lisää ohjauskeskus Elite tai Pure ja kontaktorikotelo Commercial Lite. (1)
      Tylö EXPRESSION COMBI
      1
      2459.33 EUR
    • Tylö SENSE SPORT
      • https://pc.comparer.be/500x500/97703647.jpg
      Tylö Tylö SENSE SPORT SENSE SPORT SENSE SPORT Sense herättää tunteita. Nykyaikaisilla sähkölämmitteisillä Sense-kiukailla yhdistyvät erittäin kaunis muotoilu ja aito Tylön laatu. Nopean hehkumisen ja tasaisen lämpötilan ansiosta voit rentoutua täydellisesti ja päästä lisätunteista irti. (1)
      Tylö SENSE SPORT
      1
      692.33 EUR
    • Tylö IMPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/103972058.jpg
      Tylö Tylö IMPRESSION IMPRESSION IMPRESSION Sähkökiukaat ei sisälly 96074812 (1)
      Tylö IMPRESSION
      1
      9642.03 EUR
    • Tylö SENSE SPORT COMBI 4
      • https://pc.comparer.be/500x500/140590359.jpg
      Tylö Tylö SENSE SPORT COMBI 4 SENSE SPORT COMBI 4 SENSE SPORT COMBI 4 Nyt voit nauttia sekä saunasta että höyrystä tämän kompaktin ja joustavan sauna- ja höyrykiukaan avulla. Helposti sijoitettava ja taitavasti muotoiltu kuten muutkin Sense-sarjan kiukaat. Sama korkea turvallisuustaso suojaavan Thermosafe-pintakäsittelyn ansiosta, helppo käyttää ja sama todistettu Tylö-laatu. Kivet eivät sisälly-Kiuaskivet (1)
      Tylö SENSE SPORT COMBI 4
      1
      1120.96 EUR
    • Tylö EXPRESSION COMBI
      • https://pc.comparer.be/500x500/156990408.jpg
      Tylö Tylö EXPRESSION COMBI EXPRESSION COMBI EXPRESSION COMBI Expression-kiukaat ilmaisevat sinun tyylitajuasi Tyylikkyys, puhtaus ja hienostuneisuus - Expression-malliston kiukaamme lisäävät ripauksen ylellisyyttä saunaasi EXPRESSION COMBI 10 kW 1018 m³ kokoiselle saunalle. Sekä kuivat että kosteat löylyt tai Soft Sauna Lisää ohjauskeskus Elite tai Pure ja kontaktorikotelo Commercial Lite. (1)
      Tylö EXPRESSION COMBI
      1
      2459.33 EUR
    • Tylö IMPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/97812656.jpg
      Tylö Tylö IMPRESSION IMPRESSION IMPRESSION Sähkökiukaat ei sisälly (1)
      Tylö IMPRESSION
      1
      8080.67 EUR
    • Tylö SENSE COMMERCIAL
      • https://pc.comparer.be/500x500/97703739.jpg
      Tylö Tylö SENSE COMMERCIAL SENSE COMMERCIAL SENSE COMMERCIAL Sense herättää tunteita. Nykyaikaisilla sähkölämmitteisillä Sense-kiukailla yhdistyvät erittäin kaunis muotoilu ja aito Tylön laatu. Nopean hehkumisen ja tasaisen lämpötilan ansiosta voit rentoutua täydellisesti ja päästä lisätunteista irti. (1)
      Tylö SENSE COMMERCIAL
      1
      599.33 EUR
    • Tylö IMPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/97675256.jpg
      Tylö Tylö IMPRESSION IMPRESSION IMPRESSION Sähkökiukaat ei sisälly 96074807 (1)
      Tylö IMPRESSION
      1
      8080.67 EUR
    • Tylö IMPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/97664141.jpg
      Tylö Tylö IMPRESSION IMPRESSION IMPRESSION Sähkökiukaat ei sisälly 96074810 (1)
      Tylö IMPRESSION
      1
      9642.03 EUR
    • Tylö SENSE COMMERCIAL 16
      • https://pc.comparer.be/500x500/122220249.jpg
      Tylö Tylö SENSE COMMERCIAL 16 SENSE COMMERCIAL 16 SENSE COMMERCIAL 16 Sense herättää tunteita. Nykyaikaisilla sähkölämmitteisillä Sense-kiukailla yhdistyvät erittäin kaunis muotoilu ja aito Tylön laatu. Nopean hehkumisen ja tasaisen lämpötilan ansiosta voit rentoutua täydellisesti ja päästä lisätunteista irti. (1)
      Tylö SENSE COMMERCIAL 16
      1
      1467.33 EUR
    • Tylö IMPRESSION
      • https://pc.comparer.be/500x500/90053461.jpg
      Tylö Tylö IMPRESSION IMPRESSION IMPRESSION Sähkökiukaat ei sisälly (1)
      Tylö IMPRESSION
      1
      6380.83 EUR
    • Tylö SENSE PURE 2.0
      • https://pc.comparer.be/500x500/150645319.jpg
      Tylö Tylö SENSE PURE 2.0 SENSE PURE 2.0 SENSE PURE 2.0 Sense herättää tunteita. Nykyaikaisilla sähkölämmitteisillä Sense-kiukailla yhdistyvät erittäin kaunis muotoilu ja aito Tylön laatu. Nopean hehkumisen ja tasaisen lämpötilan ansiosta voit rentoutua täydellisesti ja päästä lisätunteista irti. (1)
      Tylö SENSE PURE 2.0
      1
      1040.00 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Harvia DEFAULT
        • harvia
      • SENTIOTEC DEFAULT
        • sentiotec
      • Helo DEFAULT
        • helo
      • Pas cher DEFAULT
        • budget
    • Quelle marque préférez-vous? (brand):
      • Harvia (harvia)
      • SENTIOTEC (sentiotec)
      • Helo (helo)
      • Aito (aito)
      • EOS (eos)
      • Huum (huum)
      • IKI (iki)
      • Infradoc (infradoc)
      • Kastor (kastor)
      • Magnum (magnum)
      • Mondex (mondex)
      • Narvi (narvi)
      • SAWOTEC (sawotec)
      • SKAMET (skamet)
      • Stoveman (stoveman)
      • TMF (tmf)
      • Tulikivi (tulikivi)
      • Tylö (tylo_)
      • Uniprodo (uniprodo)
    • Quel est votre budget? (price):
      • < €570 (budget)
      • €570 - €1215 (low)
      • €1215 - €5805 (medium)
      • > €5805 (high)
    • Modèle (group):
      • Eos Bio-Filius (eos_bio_filius)
      • Eos Bio-Thermat (eos_bio_thermat)
      • Eos Cubo (eos_cubo)
      • Eos Euro (eos_euro)
      • Eos Euro-Max (eos_euro_max)
      • Eos Filius (eos_filius)
      • Eos Finnrock (eos_finnrock)
      • Eos Goliath (eos_goliath)
      • Eos Invisio-Mini (eos_invisio_mini)
      • Eos Saunadome (eos_saunadome)
      • Harvia 20 Pro (harvia_20_pro)
      • Harvia Capella (harvia_capella)
      • Harvia Cilindro (harvia_cilindro)
      • Harvia Forte (harvia_forte)
      • Harvia Kivi (harvia_kivi)
      • Harvia Legend (harvia_legend)
      • Harvia Moderna (harvia_moderna)
      • Harvia Profi (harvia_profi)
      • Harvia Sirius (harvia_sirius)
      • Harvia Vega (harvia_vega)
      • Harvia Xenio (harvia_xenio)
      • Helo Fonda (helo_fonda)
      • Helo Laava (helo_laava)
      • Helo Pikkutonttu (helo_pikkutonttu)
      • Helo Rondo (helo_rondo)
      • Helo Saunatonttu (helo_saunatonttu)
      • Iki Kulma (iki_kulma)
      • Iki Löyly (iki_lo_yly)
      • Iki Monolith (iki_monolith)
      • Iki Pilari (iki_pilari)
      • Iki Seinä (iki_seina_)
      • Narvi Kota Kuru (narvi_kota_kuru)
      • Narvi Kota Luosto (narvi_kota_luosto)
      • Narvi Kota Saana (narvi_kota_saana)
      • Narvi NC (narvi_nc)
      • Narvi Slim (narvi_slim)
      • Narvi Smooth (narvi_smooth)
      • Narvi Softy (narvi_softy)
      • Narvi Stonet (narvi_stonet)
      • Narvi Stony (narvi_stony)
      • Narvi Trio (narvi_trio)
      • Narvi Ultra (narvi_ultra)
      • Narvi Velvet (narvi_velvet)
      • Stoveman 13 (stoveman_13)
      • Stoveman 16 (stoveman_16)
      • Stoveman 20 (stoveman_20)
      • Stoveman 24 (stoveman_24)
      • Tylö Expression (tylo_expression)
      • Tylö Sense (tylo_sense)
      • Tylö Sense Combi (tylo_sense_combi)
      • Tylö Sense Commercial (tylo_sense_commercial)
    • Profondeur (profondeur_en_cm):
      • 9.5 cm (profondeur_en_cm_9.5)
      • 25.0 cm (profondeur_en_cm_25.0)
      • 36.0 cm (profondeur_en_cm_36.0)
      • 50.0 cm (profondeur_en_cm_50.0)
      • 51.0 cm (profondeur_en_cm_51.0)
      • 59.0 cm (profondeur_en_cm_59.0)
      • 60.0 cm (profondeur_en_cm_60.0)
    • Width (largeur_en_cm):
      • 59 cm (largeur_en_cm_59.0)
      • 340 cm (largeur_en_cm_340.0)
      • 360 cm (largeur_en_cm_360.0)
      • 380 cm (largeur_en_cm_380.0)
      • 435 cm (largeur_en_cm_435.0)
      • 500 cm (largeur_en_cm_500.0)
      • 590 cm (largeur_en_cm_590.0)
    • Height (height):
      • 74 cm (height_74.0)
      • 76 cm (height_76.0)
      • 81 cm (height_81.0)
      • 450 cm (height_450.0)
      • 680 cm (height_680.0)
      • 740 cm (height_740.0)
      • 770 cm (height_770.0)
      • 910 cm (height_910.0)
      • 920 cm (height_920.0)
    • Groupes de produits (siblingcategory):
    • info@comparer.fr